Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


О состоянии свободы слова в региональных средствах массовой информации PDF Печать E-mail
А. Герман: "Сейчас с местными средствами массовой информации происходят какие-то странные вещи. Поэтому мы сегодня инициировали в парламенте слушания на тему «Свобода слова в региональных СМИ»".  
Комитет по вопросам свободы слова и информации рекомендует парламенту принять постановление "О проведении парламентских слушаний на тему: "О состоянии свободы слова в региональных средствах массовой информации" 
(Информационное управление)
 
Проект постановления №5086 предлагает провести парламентские слушания 14 октября 2009 года.

В ходе обсуждения члены комитета отмечали, что за годы независимости Украины парламент пять раз проводил парламентские слушания по актуальным проблемам деятельности СМИ, однако не все рекомендации, принятые по результатам этих слушаний, удалось реализовать.

По мнению членов комитета, проведение парламентских слушаний будет способствовать созданию политико-правовых, экономических, организационных и материально-технических условий для формирования современной модели государственной политики в области массовой информации и утверждению европейских стандартов свободы слова.
 
Програма народної перемоги PDF Печать E-mail
 1. Скасувати безстрокове суддівство та привілеї для суддів. Виборність суддів має здійснювати громада кожного району із призначенням на посаду терміном на три роки за рекомендацією обласних рад.
 2. Ввести систему суду присяжних для розгляду справ із передбаченим покаранням не менше 5 років.
 3. Ввести смертну кару в окремих випадках за рішенням Верховного Суду.
 4. Для запобігання корупції збільшити заробітну плату суддям, правоохоронцям та працівникам силових структур від 10 тисяч гривень. Встановити заробітну плату лікарям та вчителям від 10 тис грн.
 5. Ввести довічне ув’язнення за розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах (від 500 тис грн).
 6. Діти й матері - найвищі пріоритети державної політики. Впровадити абсолютну підтримку народжуваності з гарантованим забезпеченням житлом соціально незахищених матерів у соціальних будинках "Джерельце життя".
 7. Гарантувати громадянам України безкоштовну медичну допомогу та освіту за рахунок державного та місцевих бюджетів.
 8. Забезпечити сукупний прибуток української родини на рівні від 5 тисяч грн.
 9. Сприяти популяризації здорового способу життя. Забезпечити безкоштовні заняття спортом для дітей і підлітків.
 10. Ввести кримінальну відповідальність за ввезення та виробництво продуктів харчування із застосуванням генетично-модифікованих організмів на території України.
 11. Створити Міністерство інформації, яке б відповідало за ідеологію, пропаганду та інформаційну безпеку країни.
 12. Державні засоби масової інформації в Україні мають охоплювати 75% загального вітчизняного медіа-простору.
 13. Відродити село. Впровадити субсидії, пільги та безвідсоткові кредити за рахунок держави для сільських господарств індивідуального та фермерського типів.
 14. Заборонити продаж землі. Єдиним розпорядником може бути держава. Оренда землі надається лише громадянам України. Кожному українцю надається право на 5 гектарів землі.
 15. Закріпити виключно державну форму власності за підприємствами стратегічних галузей промисловості України. Оренда можлива за наступних умов: приватна компанія-власник українського походження отримує не більше ніж 20% прибутку. 80% - надходять тим територіальним громадам, на чиїй землі працює підприємство.
 16. Для реалізації фінансової та національної безпеки створити мережу державних територіальних банків. Частка комерційних банків у всеукраїнській фінансовій інфраструктурі не повинна перевищувати 25%.
 17. За будь-які прояви рейдерства карати позбавленням волі на 10 років.
 18. Повернути графу "національність" до паспорту громадянина України для пропорційного представництва українців та національних меншин у виборних і виконавчих органах влади.
 19. За численними проханнями мешканців Дніпропетровщини, Вікторія Шилова внесла до Програми Народної Перемоги тезу про необхідність повернення до 10-річної середньої освіти, а також відмови від принципу тестування знань учнів загальноосвітніх шкіл.

У цих тезах поєднана наша стратегія боротьби за перемогу українського народу. Пам’ятайте: ми - господарі на землі наших батьків і самі визначаємо своє майбутнє!

 
конференція з нагоди Дня усиновлення PDF Печать E-mail

01.10.09р. відбулася прес-конференція з нагоди "Дня усиновлення". Актівістка "СЖУ за майбутнє дітей" Ірина Василєвська передала Вікторії Шиловій для вручення подарунок дитячому будинку сімейного типу Кулаковських, Вікторія Шилова також поспілкувалася з вихователем з приводу проблем дітей-сиріт. 

Подарунок дитячому будинку

Прийом громадян

 
Людина Бондаря боїться... PDF Печать E-mail
Людина Бондаря боїться показати -
куди витратили 30 млн бюджетних коштів…

    Сьогодні 01.10.09 об 11.00 повинно було відбутися засідання постійної комісії обласної ради з питань зв’язків з об'єднаннями громадян і засобами масової інформації під керівництвом Вікторії Віталіївни Шилової.
    Планувалося розглянути використання 30 млн  гривень для, нібито, об’їзної дороги по вул. Криворізькій.  Запрошений на засідання, відповідальний управління ОДА, підлеглий Бондаря, пан Підлубний, відмовився надати будь-яку інформацію і на засідання не з’явився.
    Цей факт є підтвердженням можливої корупції до цього об’єкту. Це питання буде підняте на наступній сесії, де Шилова В.В. буде вимагати скасування фінансування 1 600 м цієї «тупикової» дороги.
 
Прес-конференція Вікторії Шилової у Києві в агентстві "Українські новини". PDF Печать E-mail

Конференция Виктории Шиловой в Киеве в агенстве "Украинские новости".

 

 
<< Первая < Предыдущая 2301 2302 2303 2304 2305 2306 2307 2308 2309 2310 Следующая > Последняя >>

Страница 2309 из 2311

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины