Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


звернення до В. Шилової PDF Печать E-mail

Мы, родители трагически погибших парней 1 мая 2010 года на р. Самара, обращаемся к Социальному блоку Виктории Шиловой с просьбой о помощи в расследовании уголовного дела №72101017. Просим помочь нам восстановить честь имени наших детей и остановить произвол и безнаказанность поведения на воде. Постановление о возбуждении уголовного дела от 02.05.2010г. мы получили 07.05.2010г. Тогда же нас признали потерпевшими. Ксерокопию этого постановления мы не получили. Очень удивил нас тот факт, что Ганчева Евгения, который выжил в этой трагедии, не признали потерпевшим. Он после трагедии попал в больницу с такими повреждениями: ушиб таза, сотрясение головного мозга, гематома на голове с правой стороны, рассечение правой брови. Все эти факты документально подтвердит отец Евгения – Ганчев Игорь.

Подробнее...
 
Як складеться доля мерів-перебіжчиків? PDF Печать E-mail
Майже рік тому Дніпропетровщину сколихнув гучний медіа-скандал: 22 журналісти Дніпропетровського Державного телеканалу голодували 5 днів на знак протесту проти утисків свободи слова з боку обласної державної адміністрації та особисто екс-губернатора Віктора Бондаря. Тоді Бондар об’єднався з екс-премєркою Тимошенко у боротьбі з непокірними журналістами та особисто Вікторією Шиловою, яку за вказівкою Тимошенко звільнили. Минув час, Бондар зрадив всіх, кому присягав на вірність, та побіг працювати на митницю. Тимошенко в опозиції, а Вікторія Шилова довела в суді незаконність свого звільнення. Але мова сьогодні не про це.
Подробнее...
 
В. Шилова: «Канали, які відповідають першим трьом кнопкам на пульті, мають бути державними» PDF Печать E-mail

Україні треба посилювати роль державних та комунальних засобів масової інформації, а приватні ЗМІ – обмежувати в політичному мовленні. Таку думку висловила заступник голови Дніпропетровської обласної ради, голова постійної комісії облради з питань зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації Вікторія Шилова під час семінару профспілки металургів і гірників України щодо питань гласності у засобах масової інформації. «Ми бачимо, що державний сектор ЗМІ наразі фактично зведений на нівець – це Перший національний телеканал і 27 державних телерадіокомпаній на місцях, кілька газет, що належать державі – «Урядовий кур’єр», «Голос України», а також комунальна преса, яка фінансово підпорядкована регіональним та територіальним громадам на місцях. За приватними ж засобами масової інформації іноді стоять люди, які мають подвійне громадянство. Наприклад, система Пінчука та Коломойського. Сам пан Коломойський заявляв, що він має подвійне ізраїльське громадянство. Тобто інформаційний простір України майже на 90% не є державним і, на жаль, не завжди й українським. Всі ці олігархи зараз накинулися на владу і викривляють її перші кроки: ми бачимо як СТБ подає інформацію з посмішкою, що витворяють ТВі та 5 канал.

Подробнее...
 
Заступнику прокурора Дніпропетровської області Виноградовій С.О. PDF Печать E-mail

Шановна Світлано Олександрівно!

Члени постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації неодноразово зверталась до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання щодо зловживання службовим становищем та незаконе виділення земельних ділянок у Кіровському лісництві Дніпропетровської області з боку екс-голови Дніпропетровської облдержадміністрації В.В. Бондаря.

Згідно Ваших листів (№07/4-6177-09 від 21.05.2009 р., №07/4-6177-09 від 29.06.2009 р.), була організована додаткова перевірка матеріалів стосовно господарства на території Кіровського лісництва ДП «Дніпропетровський лісгосп», але до теперішнього часу постіна комісія не отримала жодної відповіді стосовно результатів перевірки та вжитих заходів щодо порушення кримінальної справи, або ж відмови в її порушенні. З моменту звернення минуло більше року. Цей ганебний факт свідчить про фактичну бездіяльність обласної прокуратури з питань захисту інтересів держави.

Просимо Вас надати усі матеріали стосовно вирішення цього питання та вжитих заходів. Окрім того, просимо повідомити прізвища суддів Дніпропетровської області, якими були затвердженні рішення щодо виділення земельних ділянок у термін згідно діючого законодавства.

Про результати перевірки мною буде поінформовано Президента України В.Ф. Януковича 02.07.2010 року, під час його візиту до Дніпропетровської області.

 

                                                                                                  З повагою, В.В. Шилова

 
Досить труїти український народ! PDF Печать E-mail
У своїх зверненнях і виступах на телебаченні та радіо Вікторія Шилова неодноразово підіймала тему генетично модифікованих продуктів. Тепер, працюючи заступником голови обласної ради, начальником відділу з питань соціально-економічного розвитку переробної промисловості, вона має можливість не тільки говорити про це, а й реально піклуватися про здоров’я мешканців Дніпропетровщини. Результати вже є. За дорученням Вікторії Шилової були перевірені харчові об’єкти і знайшлось чимало невідповідностей санітарного законодавства.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 Следующая > Последняя >>

Страница 2280 из 2300

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины