Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Моя головна мета – захист прав простого українця» PDF Печать E-mail
18 листопада Вікторію Шилову було призначено заступником голови обласної ради з питань політичної стратегії і захисту конституційних прав громадян. Про свої плани на цій посаді, ставлення до мітингів протесту підприємців проти Податкового кодексу розповідає Вікторія Шилова.
Подробнее...
 
Магазин будують прямо во дворі PDF Печать E-mail
Звернення
Шановна Вікторія Віталіївна! Звертаємося до Вас за допомогою в протистоянні незаконному, на нашу думку, будівництву на дворовій території нашого будинку. Кожна людина, яка навіть не має вищої освіти, може сказати, що нема таких законів - зводити великий торгівельний об’єкт у дворі будинку спального району міста, напроти під’їзду, поруч з дитячим та спортивним майданчиком. Тим не менш, 25 жовтня 2010 року Мамедов А.А. огли, який проживає по вул. Червоного Козацтва, буд. 27, кв. 216., не маючи на руках належно оформленого дозволу на будівництво, без підрядника, самовільно захопив територію та встановив паркан на дворовій та прибудинковій території будинку №16 по вул. Замполіта Бєляєва у м. Дніпропетровську для подальшого будівництва торгівельного об’єкту.
Подробнее...
 
У чиїх кишенях осіли мільйони, виділені на будівництво «Олімпіку-2»? PDF Печать E-mail
Газета «Правий берег» неодноразово писала про ситуацію навколо житлового комплексу «Олімпік-2». Люди, які залишилися без даху над головою після вибуху газу на Мандриківській, 127, купували квартири у «Олімпіку-2» за особистими пропозиціями і гарантіями колишнього губернатора Дніпропетровщини Віктора Бондаря. Однак, замість нового житла опинилися на вулиці. Слова Бондаря виявились не більше, ніж брехнею, і не виключено, що у його власних інтересах. Нині покійний пан Брагінський, який керував будівництвом «Олімпіку-2», не здав цей будинок в експлуатацію, два роки люди жили на зйомних квартирах. А так званому журналістами «рейдеру №1» Геннадію Корбану, який, за інформацією ЗМІ, є фактично головним власником будівельної компанії «Україна-Канада», певно, не звикати наживатися на чужій біді.
    
     
Подробнее...
 
В. Шилова: «Обіцяю і надалі слугувати українському народові» PDF Печать E-mail
Цього тижня мене було призначено заступником голови обласної ради з питань політичної стратегії і захисту конституційних прав громадян. Моя головна мета на цій посаді – захищати кожного українця, який потребує захисту чи то від чиновників-корупціонерів, чи то від недобросовісних роботодавців, чи то від продажних суддів.
Подробнее...
 
За що звільнився Віхров? PDF Печать E-mail

      За інформацією наших джерел в Апеляційному суді, найближчим часом буде оприлюднена інформація про звільнення за власним бажанням та вихід на пенсію голови Апеляційного суду Дніпропетровської області Володимира Віхрова. Цю подію аналітики ЗМІ пов’язують з покаранням через бездіяльність у боротьбі з рейдерством пана Віхрова.
Ось що пишуть в Інтернеті на форумі про пана Віхрова.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2270 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины