Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН PDF Печать E-mail
 Звернення з проханням допомогти вирішити ту чи іншу проблему до громадських приймалень Вікторії Шилової надходять щодня. Дехто потребує безкоштовної юридичної консультації, дехто матеріальної підтримки чи то на лікування, чи то на харчування. Є звернення, в яких люди просять допомогти врегулювати відносини між громадянами та окремими приватними структурами. Надходять і такі листи, в яких люди  просто благають врятувати від нищівних дій окремих чиновників.
    
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «МВФ пожирає українців. Народ повинен це розуміти» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Останні події, пов’язані з арештом екс-директора МВФ Домініка Стросc-Кана, звинувачуваного у спробі зґвалтування, показали всю прогнілість західної системи. А також моральне обличчя так званих світових правителів. Ми знаємо про теорію «золотого мільярда», в якій МВФ відведена роль фінансової шибениці для народів, що вважаються «зайвими» на планеті Земля. За допомогою доларової голки МВФ ставить на коліна непокірні народи.
Подробнее...
 
«Сильний» депутат облради проти пенсіонера Буряка PDF Печать E-mail
Ім’я Сергія Рєзніка у Новомосковську вже знає чи не кожний пересічний громадянин. Однак, «прославився» він на теренах міста не добрими справами. Знають його у Новомосковську, як людину, що свого часу «відтяпала» у тутешньої громади чималу кількість комунальних об’єктів. Всі оборудки продажу, звичайно ж, не проходили без благословення на те екс-керівника міста пана Літвіщенка. От і справа «Новомосковської друкарні» ніяк не вирішиться і до сьогодні.
Подробнее...
 
Дітей на вулицю? Педагогів на біржу? Будівлю на цегли? PDF Печать E-mail
У стінах рідного училища Вікторія подорослішала. Саме тут – у Попаснянському аграрному професійно-технічному училищі – їй допомогли знайти своє місце у житті. Нині Вікторія Березовська вже навчається на третьому курсі училища і їй навіть доручили бути старостою групи. Вважає – поваги та довіри однолітків їй вдалося досягти завтяки майстрові училища Тетяні Дебеляк. Вікторія – сирота і саме Тетяна Іванівна багато розмовляла з дівчиною, розповідала їй про життя, виховувала і навчала, як треба поводитися у тій чи іншій ситуації. «Тетяна Іванівна поставила мене на вірний шлях та прищепила любов до обраної професії», - каже Вікторія Березовська. Проте, судячи с усього, не всіх чиновників турбує доля дітей і те, ким вони виростуть, бо сьогодні навчальний заклад, який дав путівку у життя тисячам своїх студентів, на межі розформування.
       
Подробнее...
 
Звернення громадян PDF Печать E-mail
До громадської приймальні Вікторії Шилової у Дніпропетровську та Новомосковську звертаються десятки людей. У кожного з них свої проблеми, але останнім часом все частіше звертаються з проханням вирішити питання з доплатою до пенсії дітям війни. Мешканка Дніпропетровська Тамара Соболєва тривалий час оббивала пороги різних служб, аби з’ясувати, як отримати доплату, що передбачена для дітей війни, але детальне роз’яснення та підтримку знайшла лише у громадській приймальні Вікторії Шилової. Тут жінці абсолютно безкоштовно допомогли правильно скласти позов до суду і будуть надавати подальшу підтримку у вирішенні цього питання, якщо це буде необхідно. Тамара Миколаївна висловила вдячність працівникам приймальні та Вікторії Шиловій: «Я встретила благожелательное отношение в приёмной Виктории Шиловой. Безмерно Вам благодарна и наилучших пожеланий».
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2251 2252 2253 2254 2255 2256 2257 2258 2259 2260 Следующая > Последняя >>

Страница 2258 из 2311

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины