Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Діти – це найдорожчий скарб PDF Печать E-mail
Лідія Валеріївна героїнею себе не вважає. Каже: «Я просто щаслива жінка!» Лідія – мама чотирьох дітей. Найстаршому з її синів 23 роки. Анатолій – це вже мамина опора. Хлопець працює та допомагає в усьому по господарству. Другий син Лідії Валеріївни також вже визначився з майбутньою професією. Михайло вирішив стати поваром, тож пішов навчатися до Дніпродзержинського училища і цього року поїде на практику до моря. А ось Олежці лише 11, та вже видно, що росте справжній чоловік. Він, звичайно, може і побешкетувати, як усі хлопці, але коли поряд з мамою, то не зводить з неї очей, розуміючи, що їй може знадобитися його допомога у будь-який момент. Наймолодшому синові Лідії немає ще й року. Від нього підтримки поки ніякої, навпаки за ним потрібен, як то кажуть, «глаз да глаз»! Та Лідія Валеріївна не скаржиться, бо діти – це її щастя. Жінка розповідає, з якими б проблемами не доводилося стикатися, всі видаються незначними, коли бачиш, як у твоєї рідної кровинки з’являється перший зуб, як твоя дитинка робить перший крок, як вперше закохується і знаходить своє місце у житті.  
Подробнее...
 
Звернення громадян на електронну скриньку В. Шилової PDF Печать E-mail
 
    Відвідувачі персонального сайту Вікторії Шилової (www.shilova.org) мають змогу залишати свої повідомлення на електронній скриньці депутата обласної ради. Всі повідомлення та скарги не залишаються без уваги. Ось тільки для написання депутатського запиту чи виділення матеріальної допомоги недостатньо лише електронного листа. Тож, звертайтеся також до громадських приймалень Вікторії Шилової з детальним описом ваших проблем чи пропозицій. Сьогодні ми публікуємо деякі листи відвідувачів нашого сайту.
   
Подробнее...
 
«Хождение по мукам» або як оформити землю через Новомосковську РДА PDF Печать E-mail
Дмитро Петрович усе життя пропрацював на залізниці. Робота ця не з легких, тож організм і не витримував постійних перенавантажень. Як наслідок, у свої 62 роки чоловік пережив вже два інфаркти та інсульт.
     «Не так давно перенёс второй инфаркт. Едва выкарабкался!», - розповідає Дмитро Петрович. Тепер кожного ранку чоловік прокидається з думкою – живий, то все добре – і додає: «Боюсь не успеть решить одно дело, которое тянется годами!»
Подробнее...
 
«Дерев’яний» бізнес, який калічить людей. Частина 2. PDF Печать E-mail
У попередніх випусках газети ми розповідали про нещасний випадок, яким обернулася дорога додому для подружжя Борщ. Леонід Трохимович та Людмила Андріївна поверталися з роботи добре знайомим маршрутом, як раптом відчули удар. Загальмувавши і вийшовши з машини, чоловік побачив, що спиляне дерево перетворило їхню автівку на купу металобрухту.
     Після цієї події минуло більше місяця. Людмилу Андріївну, яка після того випадку опинилася на лікарняному ліжку зі струсом головного мозку та забиттями м’яких тканин голови, хоча вже й виписали з лікарні, але жінка і досі почуває себе зле. Вона розповідає, що вже змучилася від постійного головного болю, та майже не щоденних поїздок до лікарні. Утім, міліціянти у цьому випадку складу злочину не бачать, мовляв, чи й не нанесення шкоди здоров’ю….
Подробнее...
 
Президент пропонує призначити Олександра Курдіновича на посаду Голови Держкомтелерадіо PDF Печать E-mail

    Президент України Віктор Янукович відповідно до пункту 24 частини першої статті 85 Конституції  України вніс подання про надання згоди Верховної Ради України на призначення Олександра Курдіновича на посаду Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України. Президент також вніс до Верховної Ради подання на звільнення з посади Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України Юрія Плаксюка.

 
<< Первая < Предыдущая 2241 2242 2243 2244 2245 2246 2247 2248 2249 2250 Следующая > Последняя >>

Страница 2243 из 2299

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины