Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


«УМ» припиняє своє існування?! PDF Печать E-mail
За інформацією, яка потребує офіційного підтвердження. Такий політичний проект як «Україна Майбутнього» припиняє своє існування. Повязують це з тим, що головний фінансист проекту відмовився продовжувати спонсорувати його й надалі. Можливо, на такий крок наважилися, бо не готові більше вкладати гроші у людей,  які не змогли мобілізувати навколо себе електорат на попередніх виборах у зв’язку з чим досягли незадовільного результату. Підтвердження цієї інформації вже варто очікувати на днях та деякі представники політичної сили вже сьогодні говорять, що їм перестали виплачувати заробітну плату, а договори оренди партійних офісів не подовжують. Чи дійсно вибори 2012 в Україні пройдуть без «Ума», досконально стане відомо вже незабаром, про що ми обов’язково розкажемо у наступних випусках газети «Правий берег».
 
У Царичанці розвернув бурхливу діяльність «чорний» банкір? PDF Печать E-mail
У більшості мешканців сіл та селищ постійної роботи немає, а якщо і є щасливчики, яким у цьому питанні пощастило, то отримують вони мізерні заробітні плати. На вирішення серйозних питань зароблених копійок зазвичай не вистачає, а давати гроші у кредит людям із малими та непостійними прибутками банки відмовляються. Та ось, наприклад, у Царичанці знайшовся «благодійник», який готовий був виручати бідних селян у скрутну хвилину, щоправда, робив він це не за «спасибі», а за процентну ставку у 120% річних. Все було б нічого, якби «чорний» банкір на прізвище О. обмежився б лише отриманими відсотками.
Подробнее...
 
Чи потрібна Європа Україні та Україна Європі? PDF Печать E-mail
У понеділок у Києві відбувся саміт Україна-ЄС. Багато точилося думок та припущень, що ця подія принесе Україні. Думки були різні  - від прогнозів щодо підписання  угоди про асоціацію між Україною та ЄС до того, що Європа остаточно відвернеться від України. В результаті відбулось щось середнє. На саміті було оголошено про завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію. При цьому європейські керівники наголосили, що підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС залежить від демократичних реформ в Україні. Особливо керівники ЄС висловили своє занепокоєння судовою системою нашої країни. Коли відбудеться підписання угоди – питання відкрите. Глава української держави Віктор Янукович після переговорів запевнив європейців, що Україна продовжить системні внутрішні перетворення.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Чому дітей з неблагополучних та багатодітних родин прирікають на знищення? PDF Печать E-mail
- Як Ви ставитесь до того, щоб дітей з інтернатів розбирали до прийомних родин?
      - У 90-х роках в нас закривалися дитячі садки, тому що через демографічну кризу не було кого в них виховувати. Зараз ми вимушені будувати нові приміщення за величезні кошти, тому що ситуація кардинально змінилася і дітям ніде займатися. Доходить до абсурду – ще вагітні жінки вимушені займати чергу, щоб через три роки їхні діти змогли попасти до дитсадку. Я побоююсь, що із інтернатними установами відбудеться теж саме.
Подробнее...
 
Чужі діти?! PDF Печать E-mail
Майже кожна матір і кожен батько бажають своїй дитині всього найкращого. Вони усіляко намагаються огородити свою кровинку від будь-яких переживань та стресів. Та, на жаль, і досі у світі має місце таке поняття, як неблагополучні або малозабезпечені родини. У деяких таких сім’ях просто не вистачає грошей для того аби створити для своїх малюків необхідні і комфортні умови для життя, а у деяких – елементарного бажання займатися своїми малюками, виховувати їх, приділяти їм свій час та дарувати їм свою турботу та любов. Як правило, у таких родинах не одна і не дві дитина. Зазвичай такі батьки народжують не менше трьох нащадків. Деякі такі родини можна врятувати, простягнувши їм руку допомоги та підставивши плече, та є й такі мами й татусі, яких просто потрібно позбавляти батьківських прав за для того аби врятувати життя маленьких створінь. Саме за таких дітей має брати відповідальність держава та кожен з нас!
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2211 2212 2213 2214 2215 2216 2217 2218 2219 2220 Следующая > Последняя >>

Страница 2211 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины