Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Не бійтеся йти на вибори, або як людей змушують «правильно» робити вибір PDF Печать E-mail

На одну із зустрічей Вікторії Шилової, яка проходила у селі Керносівка, Новомосковського району, пройшло замало людей. Як з’ясувалося, справа не в тому, що люди не хотіли поспілкуватися з Вікторією Шиловою, а в тому, що за декілька днів до зустрічі по селу пройшлися посланці влади. Вони, під страхом звільнення людей з роботи, заборонили  йти на зустріч з Вікторією Шиловою. До того ж, селяни розповідають, що бояться йти на вибори і голосувати, як їм велить совість, а не як говорять «зверху». Адже людей залякують – мовляв, ми все одно дізнаємося, за кого ви проголосували, оскільки:

Подробнее...
 
Звернення Вікторії Шилової до фермерів, одноосібників та пайщиків! PDF Печать E-mail

Шановні фермери, одноосібники, пайщики, усі жителі українського села! Ми повинні об’єднати наші сили та зупинити безлад, який влаштовують чиновники на українських землях. На сьогоднішній день очевидна яскрава картина життя, котре вони готують для села. Наразі вже підготований закон «Про продаж землі». Якщо він вступить в дію, то перетворить українських селян в безземельних кріпаків. Ми повинні зупинити це свавілля!

Подробнее...
 
Виктория Шилова говорит о необходимости отмены медреформы PDF Печать E-mail
Если я стану народным депутатом Украины, моим первым законопроектом будет отмена медицинской реформы как пилотного проекта в Днепропетровской, Винницкой, Донецкой и Киевской областях. На встречах люди всегда спрашивают меня, можно ли избавиться от медреформы, как получить качественное медицинское обслуживание, как не бояться заболеть, делать прививки своим детям, да и вообще лечиться на территории Днепропетровщины. За последний год воплощения так называемой реформы здравоохранения, а попросту эксперимента над живыми людьми, медицина стала безнадежно далека от простого человека.
Подробнее...
 
Липовий соціальний договір або чи буде депутат-пенсіонер виконувати обіцянки? PDF Печать E-mail

Все частіше в ході виборчої кампанії політтехнологі використовують таке ноу-хау, як підписання кандидатом в народні депутати соціального договору зі своїми виборцями. Ця технологія має лише психологічний ефект і спрямована на чергове обдурювання народу. Кандидатам від влади не звикати брехати, їм нічого не варто підписати будь-який папірець перед прицілами теле- і фотокамер. На цьому папірці зазвичай зібрані всі проблемні місця виборчого округу, які кандидат в народні депутати нібито зобов'язується швидесенько вирішити, тільки-но за допомогою голосів обдурених людей він отримає депутатський мандат. “Так званий соціальний договір не має юридичної сили. Він роздрукований на звичайному папері, на ньому немає номера, печаток.

Подробнее...
 
Виктория Шилова идет на выборы! PDF Печать E-mail
Некоторые жители села Михайловка Новомосковского района были уверены, что Виктория Шилова не идет на выборы. Активисты политической партии «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформы) распространяли на селе ложную информацию: будто бы Виктория Шилова не значится в списках кандидатов на выборах. Люди были разочарованы, потому что Виталий Кличко позиционирует свою партию, как оппозиционную к Партии регионов.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2171 2172 2173 2174 2175 2176 2177 2178 2179 2180 Следующая > Последняя >>

Страница 2174 из 2310

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины