Шилова Виктория Витальевна - официальный сайт Днепропетровск Украина
 
    Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Главный милиционер Днепропетровщины упал в обморок перед коллегами PDF Печать E-mail
20 апреля в Киеве проходила коллегия Министерства внутренних дел Украины. Главные милиционеры всех областей докладывали о положении дел на вверенных им территориях и подводили итоги работы за первый квартал 2012 года. Эта участь не обошла и главного милиционера Днепропетровской области Виктора Бабенко. Он уверенно вышел на трибуну, чтобы зачитать свой сухой отчёт. Казалось бы, всё у генерала шло, как по маслу, пока из зала не раздались компрометирующие господина Бабенко вопросы, и за честные ответы на которые по головке руководство вряд ли бы его погладило – сообщили нам источники из МВД, пожелавшие остаться неизвестными. Следует отметить, что вопросы поставленные Виктору Николаевичу сегодня в Киеве он слышал не впервые.
Подробнее...
 
В. Шилова: «Прошу Вас підтримати мітинг проти медреформи під стінами облради 27 квітня о 11.00. PDF Печать E-mail
                                                                     Шановні Січеславці!
      Громадськість Дніпропетровщини обурена діями обласної влади і особливо Олександра Вілкула, який попри всі заклики мешканців Дніпропетровщини припинити так звану медреформу, яка насправді є геноцидом, спрямованим на зменшення населення України, продовжує знущатися над простими людьми.
Подробнее...
 
Павлоград, як і вся область, повстав проти медичної реформи PDF Печать E-mail
Дайте гроші на екскурсію до Польщі, а ми досвід переймати будемо!
      
      Напередодні Страсної п’ятниці у Павлоградській міській лікарні №4 було гаряче. Здавалося б, обласні керманичі почули шахтарів-інвалідів та місцеву громаду самого Павлограда, Тернівки та Юріївки і таки приїхали, аби вислухати їхню точку зору з приводу втілення в регіоні медичної реформи, але виявилося – це була лише спроба черговий раз замилити очі обуреним. Це стало зрозуміло від самого початку зборів, бо президія не бажала дискусій по темі, вони готові були чути лишень дифірамби на адресу пілотного проекту, що їм зрештою і піднесли, як-то кажуть, «на тарелочке с голубой каёмочкой».
Подробнее...
 
Влада боїться народних референдумів PDF Печать E-mail
Згідно Конституції, громадяни Україні своє право на вільне волевиявлення в масштабах країни реалізують за допомогою виборів Президента України, виборів депутатів Верховної Ради України та через голосування на всеукраїнському референдумі. І якщо по першим двом пунктам існує багато питань, то про референдуми в Україні взагалі згадують дуже рідко. І дарма, тому що в країнах усталеної демократії референдуми проводяться досить часто і мають суттєвий вплив на рішення місцевих і загальнодержавних проблем.
Подробнее...
 
Як «піклувальник» Новомосковська Солошенко на свій лад перекроїв історію міста PDF Печать E-mail
Окремі політики готові на все, аби зайвий раз пропіаритися та перехопити додаткові голоси виборців. Під час вони нічим не нехтують і, рекламуючи себе, вдаються до таких огріх, якими ображають десятки, а то й сотні людей. Та на це великі політики не зважають – їм до цього діла немає, бо до влади готові йти навіть по головах. Схоже, народний депутат України Микола Солошенко відноситься до числа саме таких самопіарщиків. Він вдає з себе великого піклувальника Новомосковська та справжнього знавця історії й проблем міста. Але що може знати луганчанин, який на горизонті міста з’являється лишень напередодні виборів – обурюються місцеві мешканці! І ці слова люди не просто кидають на вітер, а мають тому ґрунтовне пояснення.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2171 2172 2173 2174 2175 2176 2177 2178 2179 2180 Следующая > Последняя >>

Страница 2174 из 2288

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины