Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Турбота та любов потрібні їм, як свіже повітря! PDF Печать E-mail

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня «Міжнародним днем інвалідів». Так, святом цей день не назвеш, але напередодні цієї дати по всій Україні проходять різноманітні заходи. Їх мета привернути увагу до проблем, з якими стикаються люди, що мають фізичні або розумові вади. Їх мета ще раз нагадати під час доволі жорстокому по відношенню до інвалідів суспільству, що вони також люди і що вони мають право на життя, роботу, хобі та захоплення! Їх мета нагадати суспільству, що люди з фізичними та розумовими вадами прагнуть любити та бути любимими. Концерт, який підготували вихованці Котовської школи-інтернату до Міжнародного дня інваліда, став доволі символічним.

Подробнее...
 
Солошенко дав добро на подорожчання води у Новомосковську! Шилова виступила проти! PDF Печать E-mail

     Дорого може обійтися новомосковцям один лише сесійний день депутатів міськради і сьогоднішнє засідання стало тому підтвердженням. Саме 2 грудня народні обранці мали б скасувати рішення виконкому на чолі з Морозом-Мазуром щодо підвищення вартості води.

Подробнее...
 
Многодетную мать толкают к самоубивству PDF Печать E-mail

В Новомосковском районе многодетную мать Татьяну Хорт власти хотят лишить родительских прав, а ее семерых детей расформировать по разным сиротским учреждениям. Полтора месяца назад семью уже разделили - некоторых детей отправили в детское отделение ЦРБ, некоторых в Котовский интернат, который, как известно, планируется закрыть. Суд же по этому делу назначен только на 21 декабря. В слезах мать уверяет: если у нее заберут детей, она покончит жизнь самоубийством.

Подробнее...
 
В. Шилова: «За убогим існуванням малозабезпечених сімей Новомосковського району стоїть Миронов!» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Ми не раз розповідали про те, як змушені не жити, а виживати багатодітні та малозабезпечені родини, що мешкають у Новомосковському районі! Звісно, сім’ї, які потребують підтримки, є у кожному районі, але такого ганебного ставлення до матерів та їх дітей, як у Новомосковському районі, я не бачила ніде, хоча щодня буваю у різних куточках Дніпропетровщини! У матері сімох дітей Тетяни Хорт з Перещепино забрали квартиру та продали її під магазин! У неї ж без рішення суду вилучили двох найменших дітей, яким лише два та три роки, і місяць утримують малечу у лікарні! Дорослим дітям Тетяни Олег Миронов, зі слів матері, особисто заборонив бачитися з найменшими сестричками, хоча вони одна сім’я і сумують один за одним! І це не єдиний випадок!

 

Подробнее...
 
Мільйонний ремонт за методом «тяп-ляп» PDF Печать E-mail
До вибоїн та ухабів водії автівок, яким доводиться проїжджати новомосковськими дорогами, вже звикли. Коли у місті востаннє проводився капітальний ремонт автошляхів, не можуть пригадати навіть старожили Новомосковська, натомість припускаються – від подібної знаменної події минуло років з двадцять. Та ось на горизонті замайоріла надія, що у Новомосковську з’являться дороги європейського рівня. Довго заступник голови облради Вікторія Шилова билася над цим питанням і зрештою за підтримки губернатора Олександра Вілкула та депутатського корпусу облради на частковий ремонт п’ятнадцяти вулиць міста виділили 1 мільйон 300 тисяч гривень. Принциповим для заступника голови облради було і питання щодо реконструкції вулиць на мікрорайоні Воронівка, бо Вікторія Шилова там народилася і виросла у будинку на Івана Кірпи, тож добилася аби окремим траншем через облавтодор на ремонт вулиці Куйбишева, що на Воронівці, виділили 1 мільйон 800 тисяч гривень.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2171 2172 2173 2174 2175 2176 2177 2178 2179 2180 Следующая > Последняя >>

Страница 2174 из 2259

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины