Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Дніпропетровщина кримінальна PDF Печать E-mail
Цей резонансний випадок стався ще влітку 2010 року. 25-річний мешканець села Ново подільське Софійського району, 25 – річний Олександр Югай разом із дружиною та маленьким сином відпочивав біля ставка і посварився з охоронцем водойми через неправильно припарковане авто. Після сварки родина поїхала додому. Четверо молодиків, серед яких чомусь був і депутат Софіївської райради Олександр Таран, поїхали навздогін. Вже вдома молодий чоловік виніс із будинку рушницю і зробив попереджувальний постріл у повітря. Депутат відповів смертельним пострілом із автомата.
Подробнее...
 
Депутати їстимуть лобстерів, а українці сидітимуть на воді та хлібі? PDF Печать E-mail
На цьому тижні Інтернет – видання розповсюдили вибухонебезпечну інформацію – виявляється, наші народні обранці ще які гурмани. До журналістів потрапив документ, в якому Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів  замовляє постачання харчових продуктів для  народних депутатів на 9,16 мільйонів гривень. Зрозуміло, що наші «небожителі» теж хочуть їсти, і все було би нічого, якби не список продуктів з цінами.
Подробнее...
 
Люди Миронова таки попались? PDF Печать E-mail
Как сообщает нам источник из Новомосковской райгосадминистрации, сегодня одно из подразделений центрального управления МВД взяло с поличным при получении взятки в размере 50 тысяч долларов первого заместителя главы Новомосковской РГА. Имя «героя» - Андрей Таран, вместе с ним на взятке погрел глава поселкового совета Новостепановки некий Бревус. Последний подозревается в получении взятки в размере 5 тысяч долларов.
Подробнее...
 
Шилова требует от Вилкула референдум против медреформы PDF Печать E-mail

     Громадські організації та ініціативні групи, заручившись підтримкою Вікторії Шилової, починають збір підписів на підтримку проведення референдуму проти медичної реформи в Дніпропетровській області. Висловити свою думку з приводу необхідності проведення референдуму Ви можете у палатках Вікторії Шилової, що працюють у Новомосковську, а також у приймальні депутата.{jcomments on}

Подробнее...
 
Мешканці Дніпропетровська вийшли на підтримку чи не єдиної опозиційної газети PDF Печать E-mail
     30 березня у Дніпропетровську пройшов мітинг на підтримку чи не єдиної у Дніпропетровській області опозиційної газети «Лица». За цю газету взялися, аби остаточно придушити в регіоні таке поняття, як свобода слова, і зрештою, перетворити мешканців, так би мовити, регіона-лідера на безмовних рабів – кажуть ті, хто вийшов на підтримку «Лиц». Вони розповідали – лише на шпальтах цього вислання могли прочитати усю правду про таких «героїв нашого часу», як Іван Ступак, Олександр Вілкул та Віктор Науменко та інших.{jcomments on}
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2135 из 2246

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины