Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


ЯКІ РЕФОРМИ НАМ ПОТРІБНІ? PDF Печать E-mail

Саме з анекдоту розпочали свого листа до заступника голови облради Вікторії Шилової мешканці сіл Магдалинівського району. Розповіли люди цей анекдот не від того, що їм смішно, а від того, що у ньому уся правда їхнього сьогоднішнього життя. Саме тому вони і вирішили звернутися до Вікторії Шилової аби вона допомогла їм – звичайним селянам – донести керівництва області, а можливо і країни, їх прохання – зупинити «реформаторів», які спочатку «відрубають зайву п’яту лапу, а потім рахують, скільки ж їх було від самого початку»! А занепокоєні мешканці сіл Магдалинівського району та деяких Царичанських селищ діями «реформаторів» від медицини.

Подробнее...
 
Верховна Рада відмовилася реформувати 03? PDF Печать E-mail
Двадцятого грудня Верховна Рада повернула Кабінету міністрів на доопрацювання законопроект щодо загальнодержавної системи надання екстреної медичної допомоги. За таке рішення проголосували 242 народні депутати, повідомляє ІА «Мінпром».
Як повідомив під час виступу міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко, це може поставити хрест на всій програмі медичної реформи у країні. Адже створення єдиної диспетчерської служби було заплановано на другому етапі реформування медицини і ця глобальна частина пілотного проекту повинна втілюватися вже з початку 2012 року. Та виходить, що тепер все відкладається на невизначений термін, так як законодавча база просто на просто відсутня.
 
Гвардійське отримало подарунок до Нового року від Вікторії Шилової PDF Печать E-mail
Перебуваючи з поїздкою у Гвардійському, що у Новомосковському районі, до Вікторії Шилової звернувся керівник дитячого садочку. Вона просила посприяти дошкільному закладу у придбанні спальної білизни для малечі. Потребу у них дитсадочок має вже давно, адже не оновлювалися спальні комплекти тут роками. Вікторія Шилова, співпрацюючи з підприємцями, віднайшла можливість та на замовлення пошила для закладу двадцять комплектів постелю. Керівництво закладу подякувало за допомогу, а Вікторія Шилова пообіцяла – тільки-но з’явиться можливість привезе ще комплекти аби малечі, що виховується у Гвардійському дитячому садочку, комфортно було засинати на нових дитячих комплектах.
 
В детском садике в Мелиоративном вставили пластиковые окна PDF Печать E-mail

В преддверии новогодних праздников Виктория Шилова сделала долгожданный подарок детям Мелиоративного, поставив пластиковые окна в детском садике «Ромашка». Мы уже писали о том, что впервые посетив детское учреждение, Виктория Шилова ужаснулась тому, что в садике стоят еще советские, разболтанные окна, ни о каком энергосбережении речь не шла. Теперь тут стоят огромные витражные окна, которые пропускают солнечный свет, а не ветер, поэтому малышня не будет болеть. Педагогический коллектив детсада «Ромашка» и родители детишек от всего сердца поблагодарили Викторию Шилову, которая в свою очередь пообещала к марту изыскать из своего фонда деньги для того, чтобы вставить пластиковые в детских спальнях.

 
«Интрепайп» отказывается платить налог на землю PDF Печать E-mail
В ходе заседания Новомосковского исполкома стало известно наличие некоторых документов, подтверждающих нежелание «Интерпайпа» платить налог на землю. Благодаря юридическим лазейкам и ссылке на некие судебные инстанции, олигарх Виктор Пинчук и его оффшорные компании, которые владеют Новомосковским трубным заводом, уходят от уплаты налогов. Виктория Шилова еще раз подняла этот вопрос, задав его представителю «Интерпайпа», члену исполкома господину Иванову. В ответ услышала лишь оскорбления.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 Следующая > Последняя >>

Страница 2056 из 2148

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины