Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: В суботу вирушаємо до «шоколадного вбивці» PDF Печать E-mail

Шановні українці!

На жаль, я не побачила конкретного бажання з боку Правого сектору поїхати до резиденції Порошенко в село Козин. Вони тільки зробили заяву і нічого більше.

Тому я пропоную всім українцям і киянам, які чітко розуміють жахливу роль «шоколадного політика» Порошенко в розбурхуванні громадянського конфлікту в Україні, а також розуміють, що цей олігарх для досягнення своєї мети використовував «канал чесних новин» – приєднуйтесь до нас!

ЗБИРАЄМОСЬ О 13.00 НА БЕСАРАБСЬКІЙ ПЛОЩІ ЦІЄЇ СУБОТИ, 8 ЛЮТОГО.

Неважливо, скільки нас буде першого разу, але дуже важливо, що ми є. Прошу кожну чесну, справедливу людину, яка дійсно хоче жити в незалежній і самостійній державі, приїхати на акцію. Наша головна мета: показати всім запроданцям, неважливо, з якого боку вони знаходяться – український народ розуміє, хто винен за кров українців. 

Прошу максимальний перепост!

Країна повинна знати в обличчя своїх «героїв».  
Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Свободу» в Крыму защищает «Беркут» PDF Печать E-mail

Уважаемые украинцы!

Политика двойных стандартов в исполнении «оппозиции» просто поражает. И вот почему. Если «оппозиция» проводит акции в западных регионах, где их много и они кучей захватывают ОГА, то здесь «Беркут» и милиция плохие, их нужно жечь коктейлями Молотова. А вот если, например, они проводят акции на Юго-Востоке, то здесь «Беркут» и милиция должны их защищать и спасать от разъяренных «титушек», которые на самом деле являются выразителями мнения 35 миллионов жителей Великой Украины.

Но крымская «Свобода» переплюнула все двойные стандарты. Так, в городе Севастополе три «свободовца» находятся под постоянной защитой силовиков, так как после оскорбления крымчан со стороны лидеров «Свободы» этим товарищам небезопасно появляться на улицах. И тут, конечно же, «Беркут» и милиция для «Свободы» стали родными и близкими. И тут уже не нужно расформировывать подразделение «Беркут» и не нужно снимать крымского руководителя милиции с должности. И вообще, все замечательно.  
Подробнее...
 
Вікторія Шилова – Правому сектору: Готова підтримати акцію проти іуди-Порошенко! PDF Печать E-mail

Шановні українці!

Я, Вікторія Шилова, і активісти Соціального руху «За здорову націю!» готові підтримати акцію-похід до маєтку олігарха Петра Порошенко. Абсолютно згодна, що ця людина жодного разу нічого не робила без особистої для себе вигоди. Жодного разу ця людина не дбала про інтереси українського народу, а дбала виключно про свої олігархічні інтереси. Петро Порошенко був засновником Партії регіонів, потім – великим другом і шанувальником Ющенко, ще пізніше – ворогом, а тоді прибічником Тимошенко. Тепер, у мріях про головне крісло країни, він усіляко намагався розбурхати в країні громадянську війну. Причому робив вигляд, що не чує і не бачить, яким чином до нього ставляться і на «Майдані», і поза ним. Огидно й смішно виглядають його постійні намагання влізти у владу за будь-яку ціну, навіть ціною життів простих українців, котрі ллють кров по обидва боки барикад.

Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Майдан» посылает Порошенко на три буквы PDF Печать E-mail


Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Я вітаю домовленості між силовиками і Правим сектором PDF Печать E-mail

Шановні українці! Зараз у кожного з нас є чудова можливість побачити справжнє обличчя «опозиції». Побачити, як вони насправді «люблять» український народ. Зараз найрадикальніші протестувальники, серед яких Правий сектор, домовилися з силовиками про припинення бойових дій і звільнення заарештованих активістів. І подивіться, Правий сектор також заявив про те, що Порошенко – це людина, яка використовує «Майдан» і самих активістів, намагаючись дістатися до крісла прем’єр-міністра, а можливо й президента. Заради того, щоби пояснити «шоколадному політику», хто він є насправді, активісти поїхали до його маєтку з шинами та бензином.

Але хитрий лис продовжує через свій «5 канал» нацьковувати українців один на одного і думає, що в нього вийде використати «Майдан». Я завжди закликала і продовжую закликати радикалів послати «опозицію» куди подалі і самостійно проводити перемовини з владою. Принаймні, це буде чесно. Я радію, що радикали дослухалися й зрозуміли, що проливати українську кров – то робити велику послугу Кальцману-Порошенко. Як не крути, але й радикали, і «Беркут» є слов’янами-українцями за походженням, які відмовляються в угоду олігархам вбивати один одного. А український народ завжди показував, що в Україні президентом буде лише тільки слов’янин-українець. І це справедливо.  
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 Следующая > Последняя >>

Страница 2056 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины