Главная Новини
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Новини
Вікторія Шилова: «18 травня – День політичної шизофренії та брехні» PDF Печать E-mail

Шановні земляки-українці! Я спершу думала промовчати, і хай би воно собі йшло як ішло – і оті мітинги псевдо-опозиції, і оті так звані антифашистські марші. Але не можу, бо болить у мене душа за нашу землю, за мій народ, за наших дітей, за наше спаплюжене минуле і майже вкрадене майбутнє.

Де ж це ви у нас побачили фашистів? Може, хтось марширує з криками «Хайль!» і пропонує новий Холокост або знищення циган, з встановленням четвертого Рейху? Може, в школах у нас вимірюють розмір черепа і перевіряють колір очей та волосся? А може, за безбілетний проїзд у транспорті та за невимиті вікна дають строк у тюрмі чи розстрілюють? Може, в нас заборонена будь-яка партія, крім націонал-соціалістичної? Можливо, я сліпа, але я цього не бачу, як не бачать всі 40 мільйонів моїх співвітчизників. Але ми бачимо політичних істеричок від влади, котрі кричать про наступ фашизму, який «не пройде».  
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Національна рада від Партії Регіонів отримала «двійку» PDF Печать E-mail

Сьогодні були слухання щодо звіту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. І виявилось, що навіть голосів Партії регіонів не вистачило, щоби підтримати свою власну нацраду. Виступи народних депутатів були вкрай негативними. Зрозуміло, що відбувається простий дерибан інформаційних частот, а головне – «призначення» через тендерну процедуру своїх виконавців робіт щодо цифрового мовлення.

Відомо, що в 2015 році в Україні припиняється аналогове мовлення і більше ніж 30% відсотків населення будуть фактично позбавлені можливості дивитися телевізор. Влада добре засвоїла принцип: «хто володіє інформацією, той володіє світом». Але український народ вже так багато разів обманювали, що ми маємо дуже стійкий імунітет від будь-яких маніпуляцій, в тому числі інформаційних. Весь жах ситуації з Національною радою полягає в тому, що вона взагалі не виконує своїх обов’язків, бо й надалі з екранів телебачення потоком ллється насильство, порнографія, пропаганда неприродних зв’язків, гомосексуалізму, а також програми, котрі маніпулюють свідомістю людей. На жаль, абсолютно спокійно не-українські, а іноді й антиукраїнські олігархічні клани володіють провідними українськими телеканалами, промиваючи мізки насамперед молоді, чим вбивають майбутнє України.

Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення треба відправити у відставку і призначити нових людей, в тому числі ввести до її складу представників громадських організацій. Там же повинні бути присутні представники опозиційних партій та представники позафракційних депутатів. Нагадаю, яким чином наш Соціальний Рух та наша політична сила Радикальна Партія ставляться до цього питання:

17. створити Міністерство інформаційної політики, яке відповідало би за ідеологію та інформаційну безпеку країни і надавало та відкликало право вести будь-яку діяльність щодо розповсюдження масової інформації. Вимагаємо на законодавчому рівні забезпечити всемірну підтримку виданню української преси та телерадіопродуктів на державній мові громадянами України.

(с)

 

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Я категорично проти проведення будь-яких з гей-парадів в Україні» PDF Печать E-mail
За матеріалами «Української правди», організаційний комітет гей-форуму "Київ-Прайд 2013" подав заявку в Київську міську державну адміністрацію на проведення маршу 25 травня.

Як лідер Радикальної Партії Олега Ляшка в Дніпропетровській області, депутат Дніпропетровської обласної ради, жінка й мати я категорично проти проведення будь-яких з гей-парадів в Україні. Наш Соціальний Рух і наша політична сила має чіткі програмні положення щодо пропаганди неприродних зв’язків та усіляких збочень чи відхилень, а саме:

...16. створити умови для відродження інституту сім’ї, заборонити пропаганду неприродних зв’язків, насильства, алкоголізму, наркоманії через ЗМІ, акції та в будь-який інший спосіб. (с)

Тим паче хочу нагадати, що ми стоїмо на засадах православ’я, яке категорично виступає проти подібних явищ. Дуже здивована, чому Партія регіонів досі гальмує голосування закону, що забороняє пропаганду гомосексуалізму. Чи пан Колесніченко піддався впливу гомосексуального лоббі? За 22 роки існування незалежної України влада не травила народ хіба що дустом, але нащо намагатися знищити націю фізично, якщо можна її розтлити й знищіти морально. За 20 років на 10 мільйонів зменшилося етнічне населення України. Тобто, ми втратили більше, ніж за два голодомори, і рівно стільки, скільки українців полягло в період Другої Вітчизняної Війни.

За першою спеціальністю я біохімік-генетик, і я точно знаю, що подібні люди – це люди хворі, вони мають психологічні відхилення, переді всім нав’язані їм соціумом. Жоден гомосексуаліст не має генетичних збоїв на рівні генома. Тобто все це, по факту, психічно скалічені діти. Таким людям треба надавати всіляку допомогу та підтримку, але щонайжорстокіше припиняти будь-яку пропаганду гомосексуальних зв’язків, культуру та популяризацію цього способу життя. Для цього в кримінальний кодекс необхідно ввести статтю за пропаганду гомосексуалізму та насильство. І за проходження у наступний парламент фракції Радикальної Партії цей закон буде проголосований.

 
Подробнее...
 
«В Никополе руководит политический мошенник» PDF Печать E-mail
Мнение депутата Днепропетровского областного совета Виктории Шиловой о никопольских проблемах, надеждах и чаяниях простых никопольчан.

Никополь – южная казачья столица Днепропетровщины, город вольных людей, которых никто и никогда не смог поставить на колени. Никопольчане имеют свое собственное мнение по любому поводу и навязать его никогда и никому не удавалось. Но они также очень добрые и доверчивые люди, а значит, мошенники разных калибров имеют шанс пожить за их счет.

Именно такая история произошла со славным городом Никополем в осенние выборы 2010 года, когда городским головой стал яркий оппозиционер, ревностный критик Партии регионов Руслан Токарь. Также он убеждал доверчивых никопольчан в том, что тарифы ЖКХ завышены, а если его изберут, то будет им настоящий коммунальный рай на земле. Дескать, он доказал это на примере своей же котельной, и нет ничего более святого для живущего в элитном доме в Днепропетровске Руслана Ивановича, чем проблемы и чаяния горожан. И таки ему поверили – проголосовали за ярого оппозиционера и критика действующей власти. К сожалению, обещания Руслана Ивановича по поводу коммунального рая остались лишь обещаниями, причем горькими, поскольку коммунальные тарифы повысились там, где работала его котельная (кстати, он обещал передать ее городу, но этого праздника меценатства не случилось). Если сначала новоиспеченный мэр вел себя довольно тихо, постоянно ноя в приемной губернатора Вилкула и моля о помощи в закрытии его уголовных дел, то после вхождения в состав Партии регионов он чудесным образом преобразился. Тут же пустил в расход испытанных партийцев-регионалов, которые были с Януковичем во времена горького поражения 2004 года. Окружил свою особу родственниками, близкими и дальними, личностями с крайне темной репутацией и запятнавшими себя политиками. В результате в Никополе началась мыльная опера под названием «Наш Руся – звезда!». И все бы ничего, если бы приправами к шоу не окзались людские слезы, переломанные ребра, провалившиеся дороги, трехдневный коммунальный коллапс и ощущение того, что бюджетные деньги – это вода, испаряющаяся под солнцем, имя которому Руслан Иванович Токарь.
 
Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Так кто же использует административный ресурс в городе Новомосковске?» PDF Печать E-mail
Ещё в 2012 году директор новомосковского ПТУ № 48 Владимир Бурлаков делал перед телеканалами громкие заявления по поводу того, что, дескать, заместитель председателя областного совета Виктория Шилова мучает ПТУ с утра до вечера, заставляет строиться рядами и маршировать под свою команду педагогический коллектив вкупе с учениками. Все эти заявления он делал во время резонансного скандала с финансами в том самом училище. Правда, я, Виктория Шилова, ни разу за свою жизнь ни с кем из ПТУ № 48 стройными рядами не ходила, ровным счетом никого маршировать не заставляла, тем паче в жизни не собирала и не вела никаких бесед ни с педагогическим коллективом, ни с коллективом учащихся.    
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2139 из 2192

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины