Главная Новини
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Новини
В. Шилова, С. Воробйов та мешканці КП «Жилсервіс–3» все-таки зняли б'ютовку К. Крещук PDF Печать E-mail

В. Шилова, С. Воробйов та мешканці КП «Жилсервіс–3» все-таки зняли б'ютовку К. Крещук. Майже 14 тисяч мешканців готові підтримати Вікторію Шилову на виборах мера.

 Неодноразово зверталися мешканці гуртожитків до В. Шилової, яка проводила засідання постійної комісії з приводу діяльності директора КП «Жилсервіс – 3». На Комісії була заслухана й сама К. Крещук та її заступники. Після чого за інформацією, що була надана активістами гуртожитків, були направлені документи до правоохоронних органів щодо порушеннь з боку К. Крещук. У ході «4-місячної війни» проти діяльності б'ютовки Крещук К. правда перемогла. Після службового розслідування її фінансово-господарської діяльності на Комісії, заснованою ініціативною групою, було підписане розпорядження про відсторонення К. Крещук від посади директора КП «Жилсервіс – 3». Це стало перемогою 13,5 тисяч мешканців «Жилсервісу–3». В. Шилова отримала щиру подяку від активістів гуртожитків «Жилсервіс–3», які запевнили, що на виборах мера вони готові підтримати Вікторію Шилову.

 
Зустрічі з мешканцями міст та селищ Дніпропетровщини PDF Печать E-mail

 Згідно графіку візитів депутата Дніпропетровської обласної ради Шилової В.В. відбулися зустрічі з мешканцями міст та селищ Дніпропетровщини. Серед них: Софіївка, Верховцево, Петриківка, Магдалинівка, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, П’ятихатки, Царичанка, а також райони міста Дніпропетровська (Кіровський, Красногвардійський, Жовтневий, Ленінський, АНД та Самарський).

 23.09.09 р. на зустрічі у Софіївській районній раді мешканці міста подякували Вікторії Шиловій, що вона захистила від закриття пологовий будинок та виступила з цим питанням на виїзному засіданні комітету Верховної ради України з охорони здоров'я. Також обговорювались питання фінансування водопостачання у Софіївці та ремонту доріг.

Цього ж дня Вікторія Шилова відвідала Будинок дітей та юнацтва м. Верховцево, де підіймалось питання фінансування дитячих садків, шкіл та залізниці. Також мешканці поскаржилися на те, що відчувають себе забутими, бо ніхто з депутатів до них не приїжджає. Крім того, в ході зустрічі обговорювалась можливість допомоги талановитій дівчинці для навчання в Польщі.

Увечері того дня у Райраді Петриківки розглядалося найгостріше для мешканців питання – проблема опалювання в лікарні та школі.

 25.09.09 р. Вікторія Віталіївна відвідала Ярмарок, який відбувся у Магдалинівці. Її мешканців непокоїть, що більша частка прибутку від видобутку газу перераховується в іншу область, а також що Будинок соціально-незахищених категорій населення та одиноких матерів потребує коштів на ремонт.

Згодом у Будинку культури м. Верхньодніпровськ пенсіонери висловили побажання пільгової підписки на газету «Голос України» та стурбованість з привиду приватизації землі.

Після цього у клубі «Будівельників» Вільногорська мешканці скаржилися на не підготовленість міської влади до опалювального сезону.

На жаль, запланована та узгоджена зустріч з мешканцями м. П’ятихатки не відбулася з вини місцевої влади.

 28.09.09 Вікторія Шилова відвідала с. Царичанка, де мешканці звернулися до неї з великою кількістю запитань. Вони скаржилися на високі комунальні платежі, та те, що пологовий будинок не працює. Директор місцевої школи попросила допомогти відремонтувати школу, капітальний ремонт якої робився 20 років тому. Не менш важлива для них й реконструкція районної бібліотеки, яка була призупинена з невідомих причин, хоча всі кошторисні документи існують. Також мешканці не вдоволені тим, що культурні заходи майже припинили своє існування. Тож вони звернулися до депутата обласної ради Шилової В.В. з проханням зробити депутатський запит щодо кількості коштів, які були виділені на розвиток культури у селищі Царичанка.

 29.09.09 завітавши до смт. Кринички, Вікторія Шилова дізналась, що пологовий будинок у селищі закритий, Криничанське підприємство «Автодор» працює лише раз на тиждень. Місцеве пожежне відділення знаходиться у 35 км від районного центру. Школи, будинок піонерів та дитячі садки потребують ремонту. Від Української православної церкви звернувся Отець Володимир з проханням допомогти відремонтувати храм у с. Семенівна. Найважливішим проханням, яке Вікторія Віталіївна узяла під особистий контроль, було звернення мешканки пгт. Кринички, яка народила мертву дитину у м. Дніпродзержинськ, а лікарі пологового будинку не віддали немовля.

У м. Жовті Води Вікторія Шилова особисто зустрілася з мером міста. Відвідавши дитячий будинок, вона не залишила сиріт без уваги та придбала для дітей медикаменти та солодощі. З керівником дитячого будинку обговорювалось питання придбання автобусу.

Зустрічі відбулися також у інших містах.

 

 
ФДМ лишив Тимошенко з носом PDF Печать E-mail
ФДМ лишив Тимошенко з носом.   
 
Продаж Одеського припортового заводу визнаний незаконним - Прем'єру доведеться шукати нові лазівки для фінансування власної PR-кампанії.

Питання термінового продажу ОПЗ, на думку багатьох експертів, має суто політичний характер. Зараз це помітно вже неозброєним оком. Ці торги нагадують швидше операцію давніх приятелів з метою отримати добру вигоду від спільно виконаної роботи, аніж добрі наміри уряду. Саме тому Валентина Семенюк-Самсоненко оскаржуватиме в суді умови проведення конкурсу щодо ОПЗ.

 
Ціна на трьох

Тимошенко, схоже, починає розуміти, що слоганами на кшталт "Вона працює" народ не нагодуєш і рейтинги, відповідно, не піднімеш. А їсти все ж таки хочеться, та тільки з бюджетом - проблема. Ось Юлія Володимирівна, довго не роздумуючи, і вирішила, що найпростіше буде продати дешево або ще краще - по-товариськи, як заведено в нас у політиці, комусь Одеський припортовий завод (ОПЗ).

Незважаючи на обурення багатьох представників громадськості й офіційну заборону, аукціон все ж відбувся. І знову ж таки, ніхто надто не здивувався, коли головним конкурсантом на купівлю заводу виявилася саме компанія "Нортіма" (Україна), підконтрольна відомому бізнесмену й землякові Юлії Володимирівни - Ігорю Коломойському (одному з головних акціонерів фінансово-промислової групи "Приват". - Авт.). Не секрет, що останнім часом між прем'єркою та бізнесменом підтримувалися досить теплі дружні стосунки. А тут така річ - ну, навіть не на мільйон доларів... А на цілі 5 млрд грн. Саме в таку суму оцінив Коломойський вартість ОПЗ. Два конкурсанти, що залишилися, теж, здається, не випадкові. Так, компанію "Азот-сервіс" (Росія), що запропонувала купити ОПЗ за 4 млрд грн, пов'язують з групою "Сибур", яку контролює "Газпром". А третього претендента, ТОВ "Фрунзе-Флора", у свою чергу - з олігархом Костянтином Григоришиним.

У результаті, торги виграла таки компанія "Нортіма", хоча зрештою комісія ФДМ визнала продаж незаконним.

- Є підозри, що учасники конкурсу змовилися, - коментує ситуацію в.о. голови Фонду держмайна України Дмитро Парфененко. - Рішення конкурсної комісії ухвалили дев'ять членів, і це одностайно. Я вважаю, що адекватна ціна ОПЗ - 8-9 млрд грн. І рішення комісії в цьому випадку є легітимним, державним і адекватним. Гадаю, що серед учасників конкурсу були елементи змови, які вели до зниження ціни. Ми не хочемо продавати за безцінь перлину української промисловості.

"Я оспорюватиму в суді умови проведення конкурсу по ОПЗ"

Валентина Семенюк-Самсоненко, екс-голова ФДМ, незаконно усунена зі свого поста, має намір й надалі добиватися справедливості у вирішенні питання щодо продажу Одеського припортового через суд:

"Повернути ОПЗ в держвласність тепер дуже складно. Перед початком конкурсу учасники питали про те, чи є юридичні перешкоди для продажу заводу, укази Президента і тому подібні документи, які забороняють продавати його. Представники Фонду відповіли, що ні.

Отже, все може звестися до того, що в хід піде відповідне роз'яснення Конституційного Суду України, в якому говориться, що якщо чиновники припустилися помилки при приватизації чи яких-небудь інших діях, то нехай вони і несуть відповідальність, а на власника, який купив завод, вона не поширюється.

Тому я, як і раніше, оспорюватиму в суді умови проведення цього конкурсу. По "Криворіжсталі" в аналогічній ситуації за сім місяців я пройшла двадцять одне судове засідання, і якщо й зараз знадобиться зробити те ж саме, я зроблю. Підстави для цього є. По-перше, приватизація заводу почалася на основі доручення Прем'єр-міністра до в. о. голови Фонду держмайна. Але глава уряду не може давати доручення ФДМ через те, що він, згідно з роз'ясненням Конституційного Суду від 17 вересня 2008 року, не є органом виконавчої влади. Розпорядження Кабміну - це інша справа, воно розглядається на засіданні, голосується, візується всіма міністрами. А доручення підписує лише глава уряду, і воно навіть не розглядалося на його засіданні. Це лише цидулки, які тягнуть на перевищення повноважень, а це вже 365 стаття Кримінального кодексу. Такими дорученнями і працівників ФДМ підводять під кримінал.

По-друге, в умовах приватизаційного конкурсу значиться, що новий власник несе інвестзобов'язання тільки п'ять років. Але чому? Адже, наприклад, по тій же "Криворіжсталі" власник несе інвестзобов'язання 25 років.

По-третє, не було проведено обов'язкового вивчення ринку. Закон зобов'язує для цього виставити на біржі кілька пакетів акцій загальним обсягом до 5% статутного капіталу.

По-четвере, в умовах приватизації не сказано нічого щодо згоди держави на створення новим власником дочірніх компаній і спільних підприємств. Через це з Одеським припортовим може трапитися те саме, що і з Чорноморським суднобудівним заводом, коли на 18 дочірніх компаній вивели всі майнові активи підприємства.

По-п'яте, минулого року стартова ціна заводу була 3 мільярди гривень, і за тодішнім курсом це становило 594 мільйони доларів. Сьогодні завод виставляють за 4 мільярди гривень, але при курсі долара в 8,5 гривні ми вже будемо мати менше 500 мільйонів доларів.

Нарешті, глобальна причина незаконності продажу ОПЗ: сьогодні в Україні немає достатньої законодавчої бази для приватизації. Досі не ухвалена нова програма приватизації. Востаннє її затверджували лише в 2000 році, і згідно з законом вона діяла до 2002 року. Згідно з законом, цю програму парламент повинен приймати кожні три роки, і діє вона до затвердження нової програми приватизації". 
 
Детей усыновляют чаще, но о сиротах заботятся реже PDF Печать E-mail
Детей усыновляют чаще, но о сиротах заботятся реже
30 сентября Украина впервые отмечала День усыновления. Городские и областные власти отчитались о том, сколько детей усыновили украинские семьи в этом году. Однако не промолвили ни слова о помощи детским домам, воспитанники которых постоянно нуждаются в одежде и обуви.
«Власти мы стоим поперек горла»
Некоторые приемные семьи жалуются, что постоянно испытывают на себе давление социальных служб, которые угрожают забрать у них ребенка.
Любовь Кулаковская организовала в Новомосковске детский дом семейного типа более 20-ти лет назад. В 1989 году она удочерила первую девочку, которая этим летом уже вышла замуж. Женщина говорит, что ей настолько хотелось согреть теплом сирот, что она сама не заметила, как детей в семье становилось все больше.
«А потом, как снежный ком, дети начали прибавляться. И в 2000 году у нас был уже 21 ребенок, вместе с девочкой, которую я родила»,— рассказала Любовь Кулаковская.
В 1996 году семье пришлось переехать в село и начать заниматься фермерством. По словам многодетной матери, только так можно было выжить с таким количеством детей. В селе у Кулаковских появился небольшой земельный участок, на котором они работали всей семьей. Так проходили годы, и сейчас, благодаря своему трудолюбию, многодетная семья сумела достичь немалых успехов. И этим вызвала негодование со стороны властей.
«Пока мы спали на сене и у нас ничего не было, власть относилась к нам терпимо. А сейчас, когда мы заработали уже не на одну машину, трактор, как-то обжились, почему-то стали им поперек горла. Представителям власти не нравится, что мы работаем и процветаем»,— возмущается Любовь Викторовна.
Сейчас в детском доме Кулаковских воспитывается меньше детей. Осталось лишь 6 несовершеннолетних, другие учатся в вузах или работают.
Недавно в семье возникла неприятная ситуация — один из воспитанников написал жалобу на родителей. В Днепропетровской облгосадминистрации Любови Кулаковской стали угрожать, что лишат ее права воспитывать ребенка.
«Многие родители сталкивались с тем, что в подростковом периоде с ребенком возникает множество проблем, которые просто нужно пережить. Но настраивать ребенка на то, чтобы поменять воспитателя,— это все равно, что меня поставить к стенке и расстрелять»,— говорит воспитатель.
Женщина считает, что социальные структуры должны не настраивать ребенка против матери, а, наоборот, помочь им найти взаимопонимание.
«Ребенку постоянно говорят: мама заставляет тебя работать? Она не имеет права этого делать! Ведь одно сказанное слово может сыграть очень важную роль в отношениях между членами семьи»,— рассказывает Любовь Викторовна.
Разрешить эту проблему семье помогли глава Днепропетровской областной общественной организации «Союз женщин Украины «За будущее детей», депутат облсовета Виктория Шилова и глава Днепропетровской областной детской общественной организации «Поможем детям» Николай Кожушко. Им удалось отстоять интересы семьи и помочь ей.
«Я провела переговоры с представителем Новомосковской районной администрации. С их стороны уже нет никаких претензий к этому детскому дому семейного типа. Если в будущем будут возникать проблемы, то решать мы их будем в трехстороннем порядке»,— рассказала Виктория Шилова.
Также депутат облсовета вручила семье Кулаковских подарок от партнеров.
«Я знаю, что у вас дома была проблема с вытяжкой. Теперь она разрешена. Такие мамы, как вы, нужны детям, поэтому мы будем делать все, чтобы вас сохранять и приумножать»,— сказала Виктория Витальевна.
Вот уже несколько месяцев Виктория Шилова вместе с Николаем Кожушко посещают детские дома области. Закупают для детей медикаменты и сладости. На таких встречах интересуются, в чем нуждаются дети и приюты.
А на прошлой неделе они начали акцию по сбору игрушек, канцтоваров и теплой одежды для воспитанников детских домов. Организаторы просят помочь детям, у которых одна пара обуви на год.
К сожалению, случай семьи Кулаковских далеко не одинокий. Другие приемные родители жалуются на то, что социальные работники каждый день наведываются к ним домой. Они приходят, чтобы делать с ребенком психологические тесты, когда ребенок только приходит со школы голодным и хочет отдохнуть. По словам Николая Кожушко, в Днепропетровском регионе в последнее время возникло много случаев нарушения прав детей-сирот и детей социально незащищенной категории. Одна из таких семья Ивановых из Красногвардейского района.
«Органы опеки продали их квартиру и трое детей-сирот остались без жилья. И это далеко не единственный такой случай. Сейчас этим делом уже занимаются правоохранительные органы»,— рассказал руководитель организации «Поможем детям».
Усыновляют даже ВИЧ-инфицированных детей
Сейчас в Днепропетровской области более 10 тыс. детей-сирот, из них около 6 тыс.— оставшиеся без родительской опеки. Однако специалисты заявляют, что в последние годы детей стали усыновлять гораздо чаще. С начала года в Днепропетровской области уже забрали 154 детей-сирот и детей, лишенных родительской опеки. Не боятся родители брать даже ВИЧ-инфицированных детей.
«За последние три года процент усыновленных детей стал гораздо выше. В 2007 году 87% усыновителей были иностранцы, а на сегодняшний день 90% — украинцы. За 9 месяцев 2009 года уже усыновили 24 ВИЧ-инфицированных ребенка. Если еще в 2005-2006 годах украинские граждане боялись сделать такой шаг, то сейчас в этом нет такой острой проблемы. На данный момент еще 15 пар оформляют усыновление или опеку над ребенком»,— рассказала главный врач Днепропетровского Дома ребенка № 2 Анжела Чучва.
В Доме ребенка № 2 воспитываются дети с патологией нервной системы, ВИЧ-инфицированные, с челюстно-лицевой патологией. Сейчас в этом учреждении даже «недобор». Ведь приют рассчитан на 105 мест для детей от 2-х недель до 4 лет, а сейчас там находится только 95 малышей.
Та же ситуация и в Доме ребенка № 1, где пустует половина детских мест.
«Всего у нас могут находиться 120 деток, но на сегодняшний день мы воспитываем лишь 64 ребенка. Причем у нас остались детки-инвалиды и малыши, родителей которых сейчас лишают родительских прав. И как только ребенок официально становится сиротой, на звание его новых родителей претендуют сразу несколько семей»,— сообщила главный врач Дома ребенка № 1 Светлана Патук.

 
Людина Бондаря боїться... PDF Печать E-mail
Людина Бондаря боїться показати -
куди витратили 30 млн бюджетних коштів…

    Сьогодні 01.10.09 об 11.00 повинно було відбутися засідання постійної комісії обласної ради з питань зв’язків з об'єднаннями громадян і засобами масової інформації під керівництвом Вікторії Віталіївни Шилової.
    Планувалося розглянути використання 30 млн  гривень для, нібито, об’їзної дороги по вул. Криворізькій.  Запрошений на засідання, відповідальний управління ОДА, підлеглий Бондаря, пан Підлубний, відмовився надати будь-яку інформацію і на засідання не з’явився.
    Цей факт є підтвердженням можливої корупції до цього об’єкту. Це питання буде підняте на наступній сесії, де Шилова В.В. буде вимагати скасування фінансування 1 600 м цієї «тупикової» дороги.
 
<< Первая < Предыдущая 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 Следующая > Последняя >>

Страница 2139 из 2142

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины