Главная Новини
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Новини
Шановні мешканці Дніпродзержинська! PDF Печать E-mail

В середу 12 червня, о 10.00 відбудеться моя депутатська зустріч з жителями міста Дніпродзержинськ з залученням посадових осіб. Зокрема, запрошено міського голову Сафронова С.О., начальника служби  у справах дітей Дніпродзержинської міської ради Гончар Н.М., начальників служби у справах дітей виконкому Дніпровської, Заводської та Баглійської районних рад м. Дніпродзержинськ, старшого уповноваженого кримінальної міліції у справах дітей м. Дніпродзержинськ Зубченко М.А. та ряд інших фахівців.

Тематика зустрічі – обговорення питань захисту прав материнства й дитинства, опікунства, функціонування міських служб у справах дітей та інших.

Прошу всіх небайдужих громадян, котрі бажають долучитися до даного обговорення та розглянути інші проблемні питання, приходити на зустріч. Захід відбудеться в приміщенні громадської приймальні міської ради.

Звертаємось також до ЗМІ, яких турбує соціальна тематика, і запрошуємо до участи!  

 

З повагою,

депутат Дніпропетровської обласної ради, член Постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності

Вікторія Шилова

 

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Марганець, мер-«тушка – перший пішов PDF Печать E-mail

В 2010 році мером Марганцю було обрано Бідняка Олега Григоровича, який балотувався від «Сильної України». Нагадаємо, раніше він також був мером, але в 1997 році і через 2,5 роки втратив свої повноваження. Так само трапилося і на 46 сесії міської ради в Марганці, яка відбулася напередодні Дня журналіста об 11.00. В Марганці терпець увірвався не тільки міській громаді, а навіть її представникам-депутатам. З 36 депутатів 25 відправили мера у відставку. Що цікаво, серед цих двох третин були депутати від Партії регіонів, «Батьківщини», «Фронту змін» і «Свободи». Хочу нагадати, що пройшовши в мери від «Сильної України», Бідняк швиденько став регіоналом. 

Незадоволення депутатів вилилося в підготовлене правоохоронною комісією рішення щодо недовіри меру Марганцю. На 5 аркушах викладені причини відсторонення Бідняка від займаної посади. Серед яких: необґрунтоване підвищення тарифів ЖКГ в місті Марганець, проведення з порушеннями тендерів перевізників, ігнорування соціально важливих протестів прокурора, перевищення службових повноважень та інше. Про ці причини мені розповів депутат міської ради, «свободівець» Михайло Передрієнко, котрий є заступником голови правоохоронної депутатської комісії.

Цікаво, що це рішення не було  організованим згори, а визріло саме серед мешканців Марганцю, яких мер вже просто «дістав». До речі, мери-«тушки» всюди перебувають в слизькому положенні. Це і мер Мороз, який пройшов від «Батьківщини», а потім став керівником штабу Партії регіонів в Новомосковську, це і «тушка номер 1» міста Нікополя мер Токар. І в Мороза, і в Токаря спостерігається стрімке падіння рейтингів, бо брехунам і зрадникам ніхто не вірить. На мій погляд, «тушки» повинні розуміти: Партія регіонів використовує їх як засоби контрацепції, а потім позбувається в той чи інший спосіб або дає «тушок» на відкуп місцевим депутатам і громадам. А на що «тушки» розраховують? Вони самі обрали свій шлях. Треба мати тверді внутрішні переконання і справедливі принципи, а також силу волі, щоб не злякатися, не продатися, не піддатися. Але якщо ти йдеш в політику тільки заради грошей і влади, то рано чи пізно ти станеш «тушкою», і закінчиш свою політичну кар’єру на смітнику.

   
Подробнее...
 
Виктория Шилова: Настоящие фашисты засели в Министерстве здравоохранения. PDF Печать E-mail

Вчера, 5 июня, в Верховной Раде состоялись парламентские слушания по вопросам медицинской реформы – «Современное состояние, пути и перспективы реформы в сфере здравоохранения Украины». Я должна была выступать 35 по очереди. Но власть сделала все, чтобы выступили чиновники, а противники медреформы практически не имели доступа к микрофону. И все же есть депутаты, защищающие людей. К трибуне прорвались Мария Ионова (УДАР), Ирина Спирина (КПУ), Олег Ляшко (Радикальная Партия). После их выступления на Раису Богатыреву и Валентину Гинзбург было жалко смотреть. Королевы «Луи Виттона» и «Гермеса» поникли и проступило их настоящее лицо.

   
Подробнее...
 
Тодорова и Довгоноженко подали в суд за искажение выборов в Мелиоративном PDF Печать E-mail

Дикая свистопляска власти в Мелиоративном продолжается. Такое впечатление, что мы живем в глухом Средневековье, где правят феодалы, а не в современном консгосударстве. Кандидаты, занявшие 2 и 3 места на выборах в Мелиоративном, подали иски в суд, а местная власть уже назначила пятничную сессию. Оказывается, не только местные учителя-«полицаи» отрабатывают свои 30 сребреников, но и местные «високопосадовці» либо не знают законов, либо нарушают их злонамеренно.

В суде Тодорова и Довгоноженко предоставят неопровержимые факты искажения результатов выборов в пользу провластного кандидата. К сожалению, низкая явка избирателей и подлые технологии админресурса сделали свое дело: жители Мелиоративного опять получили послушную «марионетку» власти вместо местного лидера. Но следует помнить, что эти выборы – внеочередные, и через полтора года Мелиоративное будет выбирать нового голову. Надо учесть ошибки и не дать власти оболванить жителей ещё раз.

   
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Є зрушення по справі «криворізького педофіла» PDF Печать E-mail

На мій запит до прокуратури Дніпропетровської області щодо справи так званого «криворізького педофіла», в минулому директора Криворізького дитячого будинку № 4 на імя Семеніхін Сергій Володимирович, віком 43 роки, надійшла відповідь, що обласна прокуратура та прокуратура Кривого Рогу починають перевірку всіх обставин цієї справи. На мою адресу доти надходили численні звернення від батьків міста Кривий Ріг, педагогічних колективів, в тому числі від вчителів дитячого будинку № 4, з «Асоціації педагогів-християн Дніпропетровської області» з проханням захистити дітей, особливо знедолених малих та підлітків, що позбавлені батьківського піклування і мешкають в інтернатах, від цього жахіття, котре набуває все більшого розповсюдження в нашій державі.

Наразі якщо злочинність дій колишнього директора Семеніхіна підтвердиться, сподіваюся, що буде вжито всіх відповідних заходів, аби жодна беззахисна дитина ніколи більше не могла постраждати. Я триматиму цю справу на першочерговому контролі.

Нагадаю, я особисто як депутат облради, помічник лідера Радикальної Партії народного депутата Олега Ляшка з соціальних питань, та громадський діяч 19 березня поточного року брала участь у програмі Савіка Шустера «Шустер LIFE. АДРЕНАЛИН» під назвою «Педагог чи педофіл?», темою котрої було питання педофілії на Дніпропетровщині, переді всім у місті Кривий Ріг. Були заслухані фігуранти цих справ: як підозрювані, так і молоді люди, що стали жертвами такого огидного збочення.

   
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2121 2122 2123 2124 2125 2126 2127 2128 2129 2130 Следующая > Последняя >>

Страница 2125 из 2181

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины