Главная Новини
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Новини
Вікторія Шилова: Була на Банковій PDF Печать E-mail

30 хвилин тому була на Банковій. Привезла великий букет білих квітів, щоби заспокоїти в протистоянні і беркутівців, і народ.

Але що я побачила? Дуже багато провокаторів, п’яних людей, однак присутні також звичайні громадяни, і навіть підлітки. Дихати майже неможливо – сльози котяться з очей, повітря насичене сльозогінним газом. Усюди перекинуті вазони з клумбами, побите скло, валяється каміння, палиці, цеглини. Люди збуджені, дуже багато чоловіків напідпитку. Лідери парламентської опозиції пробували з’ясувати, хто в них головний – ніхто нічого не відповідав. Було видно, що штурмовики налаштовані на кров.

Я спробувала протиснутися крізь щільне кільце людей. Але мені відповіли «дівчинко, навіть не намагайся». Я сказала – «а в мене є квіти», і пройшла через огорожу. До «Беркута» було тридцять метрів абсолютно порожньої площі. Стоячи між тими й іншими, я попросила не битися. Декілька представників «Свободи» закричали, що не треба мене пропускати, але ще більше людей фактично силоміць разом з букетом вирвали мене з їхніх рук, і я впритул підійшла до беркутівців. І потім кожному встромила білі квітки в щити, скільки вистачило в моєму букеті. При цьому я говорила про добро, про те, що не треба бити людей.

Хтось закричав, що «вона не хоче штурму Банкової!».

ДІЙСНО, Я НЕ ХОЧУ ШТУРМУ БАНКОВОЇ З БОКУ ПРОВОКАТОРІВ. Не хочу, щоби вони разом зі владою втопили цей Майдан в крові. Не хочу, щоби була розв’язана громадянська війна.

В даному випадку підтримую скоординований чіткий план дій. І полягає він в мобілізації всієї країни.

   
Подробнее...
 
Активісти Майдану і Шилова демонтують йолку PDF Печать E-mail
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Провокатори хочуть потопити Майдан у крові PDF Печать E-mail

Те, що зараз відбувається на вулиці Банковій, жодним чином не пов’язане з Майданом. Спеціально навчені штурмовики навмисне провокують «Беркут» на силові сутички. Хто це і для чого робить? Кому це вигідно? Я закликаю людей виштовхувати зі своїх рядів таких провокаторів, не давати їм жодної можливості перетворити Майдан на криваве месиво.

Так звані опозиційні лідери обіцяли нам мирний Майдан і що вони беруть на себе всю відповідальність. То хай припинять це безчинство! А якщо ні, то вони такі самі, як ті беркутівці, котрі били наших дітей.

Чи комусь дуже хочеться заради гетьманської булави розв’язати в Україні громадянську війну? Я категорично проти! Отож закликаю ті триста тисяч людей, які вийшли на Майдан і показали владі, що ми – велика нація, не йти за провокаторами, а висунути політичні вимоги. Дотиснути владу своєю громадянською позицією та рішучістю, але мирно.

Провокаторів – геть з Майдану!


 

 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: На Майдані 300 тисяч PDF Печать E-mail

Об 11.00 приїхали до Шевченка. Звідти ходою донизу, потім через весь Хрещатик до йолки. Демонтували паркани, захисні щити біля йолки, а на її гілки повісили українські прапори. На жаль, з телефону можна передати тільки фото. Відео демонтажу парканів поставлю, коли повернуся.

Багато дітей 12-15 років, які намагаються вдертися на йолку до самого верху. Ми їх відганяємо, бо є велика вірогідність травмуватися. Навкруги немає жодного беркутівця. Коли спускалися до Бессарабки, був один автобус, але вікна були закриті і незрозуміло, хто там сидів.

Зараз – момент істини. Або народ поверне собі владу, або…

На жаль, не можу добратися до мікрофонів. Їх окупували лідери «опозиції».

Та нічого. Розберемося.

  

 
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Майдан показав: «опозиція» і влада – це одне й те саме PDF Печать E-mail

Підлі ж ви брехуни та зрадники, так звані «опозиціонери»!

Ви навіщо покликали студентів і дітей на майдан?! Для того, щоби втікати, забравши за дві години до кривавого розгону свою коштовну техніку та озвучку? Чи ваші зажирілі майже двісті «опозиційних» депутатів побоялися навіть зі своєю недоторканністю принаймні спробувати захистити дітей? Де ж ви були о четвертій ранку, «плодители тушек»? Огидно дивитися на ваші потуги на захист євроінтеграції. Бо ви і ваші родини давно вже в Європі. Ви точно такі ж мерзенні, як і влада, просто більш слизькі й приторні.

Іще раз запитую – де були ваші двісті «опозиційних» народних депутатів? Це ж саме вам народ довірив боротися зі владою! Та як всі бачать, дуже помилився. Кров дітей і журналістів – на кийках і шоломах кримського «Беркута» а також ваших «опозиційних» піджаках від «Бріоні».

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 Следующая > Последняя >>

Страница 2056 из 2141

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины