Главная Новини
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Новини
Вікторія Шилова: Сумую за загиблими українцями. Співчуваю рідним PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники!

Біля двохсот людей вже загинули під час протистоянь в Україні. І тільки тепер ми бачимо, що олігархи почали вгамовуватися. Вони напилися нашої крові, а наразі ділять посади і бюджет. Моє велике «привітання» Дмитру Ярошу і його Правому сектору. Завдяки життям ваших людей, а також завдяки вбитим радикалами силовикам та мирним мешканцям в Україна запанує «злагода». Але дуже сумніваюся, що це відбудеться.

Вже призначено і дострокові вибори Президента, і зміна Конституції, і формування нового Кабінету міністрів. Але звернуть увагу: не призначено дострокових виборів Парламенту. Бо олігархи проти, в них і так є свої власні куплені «тушки»-депутати.

Подробнее...
 
Виктория Шилова: ПОД УМАНЬЮ СОЖГЛИ ШЕСТЬ АВТОБУСОВ С КРЫМЧАНАМИ И СЕВАСТОПОЛЬЦАМИ! PDF Печать E-mail

Уважаемые соотечественники!

Разгул преступности продолжается. Вчера под Уманью в треугольнике Умань-Звенигород-Городище сторонники «Евромайдана», вооруженные коктейлями Молотова, битами и огнестрельным оружием, остановили и сожгли шесть автобусов с севастопольцами и крымчанами. По предварительным данным, один человек сгорел заживо, шесть человек были расстреляны в упор. «Евромайдановцы» обвинили крымчан в том, что они «титушки» и устроили настоящее сафари. Мужчины, женщины и старики в панике разбежались по лесу, где их добивали обезумевшие от крови и вседозволенности люди в масках. По предварительным данным, среди погибших была пожилая женщина по имени Зоя.

Я, Виктория Шилова, депутат Днепропетровского областного совета, официально обращаюсь к правоохранительным органам с требованием срочно выехать на место происшествия и расследовать поджоги и массовое убийство мирных людей. Телефоны больше чем у половины крымчан не отвечают. Что происходит сейчас в лесу с людьми – неизвестно. Возможно, их, еще живых, добивают на месте.

Прошу максимальный перепост всем людям, кто живет в этих районах!
Мобилизуйтесь, выйдите в лес, спасите еще живых людей от обезумевших молодчиков!

Обращаюсь к крымчанам и севастопольцам! Проверьте списки людей, выехавших в Киев. Попытайтесь с ними связаться. Отправьте своих депутатов на место происшествия. Я попытаюсь сделать так, чтобы эту информацию озвучили с трибуны Верховного Совета.  
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Counter-Strike» від опозиції, або програма Правого сектору PDF Печать E-mail

Шановні українці!

Вперті і безглузді політики все-таки нав’язали народові силовий сценарій. Зауважую, що жоден з політиків не загинув на барикадах з одного чи іншого боків. Всі вони ситі, здорові й кидають в топку революції все більше й більше людських життів. 70 мітингувальників, 40 правоохоронців – що далі?

У захоплених мітингувальниками областях і в місті Києві почалося мародерство. Люди озброюються з обох боків. З Києва всі тікають, Майдан Незалежності вщерть зруйнований. Сомалі в центрі Європи. Олігархи можуть радіти й аплодувати, але є одне «але». І це «але» називається Програмою правих радикалів, а точніше, Правого сектору. Пропоную уважно почитати. Абсолютно впевнена, що в разі, якщо олігархи переможуть, і на лаві підсудних опиняться «представники режиму», то поряд з ними сядуть ті ж олігархи.

Хлопці з Правого сектору («Патріота України»), а їм від 15-ти від 22-х років, дуже полюбляють грати в «Counter-Strike». Отож уважно читаємо правила гри.

 

Ідеологія організації "Патріот України"

(По другим данным, это программа Социал-национальной Ассамблеи Украины)

 

Організація виступає за монорасове мононаціональне суспільство збудоване на принципах Української національної величі та соціальної справедливості.  

Священий символ Нашої Нації і Організації – Тризуб – символізує собою триєдність наших надзавдань у Всепланетарній, Національно-Расовій та Індивідуальній сферах:  

І. Сучасне „цивілізоване” людство варварськи грабує та знищує планету. Разом з тим, експлуатація природніх ресурсів служить зовсім не досягненню високих цілей, лише безсенсовому накопиченню матеріальних цінностей. При подібному ставленні до планети на нас чекає всепланетарна катастрофа. Припинити сучасну практику спроможна лише та Сила, якій буде до снаги нав’язати власну Волю всьому населенню планети, і яка буде керуватися в своїх діях Моральністю – використовуючи власне панування на благо всього людства і планети. Такою Силою може бути тільки спільнота Білих людей під проводом Української Нації. Лише Ми ставши у керма планети зможемо обмежити доступ до надр Землі і зупинити їх пограбування та використати ресурси планети для досягнення Гармонії та Справедливості.

ІІ. Європейська Раса є творцем людської цивілізації і культури. Все вище, цінне і найкраще на нашій планеті пов’язане з Білою Людиною. Втім, зараз Європеєць стоїть на межі біологічного знищення. Проти Білої Раси йде добре спланована війна на фізичному, духовному, культурному, цивілізаційному рівнях. Україна всю свою історію була авангардом Білої Цивілізації. Тепер настає час виконати своє головне призначення – стати не щитом а мечем Білої Європи, врятувати Білу Людину від вимирання, створити нові Ідеали, стати новим Сонцем, що засвітить Європейським Націям.

ІІІ. Гармонія світу може бути створена тільки вищою Цивілізацією. Відновити розвиток Білої Цивілізації спроможна Українська Нація. Останнє стане можливим виключно за умови всебічного і максимального розвитку Української Людини, яка стане Людиною нового зразка – досконалою фізично, інтелектуально та духовно.  
Подробнее...
 
Офіційне звернення Вікторії Шилової PDF Печать E-mail

Шановні співвітчизники!

В Україні розпочалася громадянська війна. Зброя, захоплена бойовиками «Майдану» на Галичині, доїхала до Києва і почала «працювати». Вранці з автоматів Калашнікова розстріляли «Беркут» на Інститутській. Це сталося під час так званого «перемир’я». Ну що, Вікторе Федоровичу, Вам подобається таке перемир’я? При цьому жоден з правоохоронців не був озброєний вогнепальною зброєю. За словами моїх активістів, які все це бачили на власні очі, біля ста правоохоронців загинули на місці або були тяжко поранені.

Після цього бойовики кинулися до Марйіїнського парку розстрілювати беззбройний Антимайдан. З криками «Вб’ємо, сука, всіх!» Правий сектор і «самооборона Майдану» стріляли по мирних людях. Десятки вбитих і поранених. Жоден з телеканалів не показував цю вогнепальну «різню» на кшталт Волинської трагедії. Мою активістку Олену, яка йшла додому, а потім почала тікати, закинув в автівку якійсь сторонній чоловік і тим самим врятував їй життя. Зараз в планах «мирних мітингувальників»: спалити Верховну Раду і Кабінет міністрів, як вони зробили з Будинком профспілок і Сбербанком Росії на Хрещатику. Про ці події «5 канал» не сказав ані слова.  
Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Майдан» отказался идти против олигархов PDF Печать E-mail


 

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Следующая > Последняя >>

Страница 2017 из 2131

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины