Главная Новини Солошенко дав добро на подорожчання води у Новомосковську! Шилова виступила проти!
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Солошенко дав добро на подорожчання води у Новомосковську! Шилова виступила проти! PDF Печать E-mail

      До порядку денного це питання вніс Ігор Олійник. З такою ініціативою він виступив, бо у 26 статті закону про місцеве самоврядування чорним по білому прописано, що члени міськвиконкому мають право підвищувати вартість комунальних послуг, але не усіх. Виявляється, формування ціни на водовідведення та теплопостачання не входить до компетенції міськвиконкому. Та схоже, що подумки більшість місцевих народних обранців вже були на вихідному, чи то їм взагалі не до проблем звичайних новомосковців, бо вони почали активно наполягати на знятті цього питання з порядку денного, мовляв, члени виконкому так вирішили – так тому і бути і дарма, що це рішення члени виконкому на чолі з Морозом-Мазуром прийняли, порушуючи закон, і дарма, що від цього постраждають мешканці Ново московська!
     Категорично налаштована Вікторія Шилова, яка є членом міськвиконкому , і, яка від самого початку виступала проти здирницького тарифу на воду, звернулася до депутатів. Вона пояснила, що тариф на воду – це тема, яка стосується кожного новомосковця і може негативно сказатися на бюджеті кожної родини, тому ігнорувати її не можна. Але з 50 депутатів міськради лише 22 підтримали Вікторію Шилову у прагненні розглянути питання щодо скасування попереднього рішення виконкому.
     Не забажав розібратися у ситуації і народний депутат України. Вікторія Шилова звернулася до Миколи Солошенко з проханням підтримати її – скасувати ганебне рішення міськвиконкому та не дозволити загнати у безвихідь новомосковців, яким і так нині живеться несолодко, і, які вже сьогодні за воду сплачують чималі суми. Та все, на що спромігся народний обранець, за плечима якого 10 років депутатського стажу, це звинуватити Вікторію Шилову у тому, що вона наче б то просто піариться на цій темі. Цим кроком Микола Солошенко, який постійно і красиво розповідає про те, як він опікується Новомосковщиною та її мешканцями, продемонстрував своє справжнє ставлення до актуальних питань міста та мешканців. Вікторія Шилова пообіцяла, що оскаржуватиме у прокуратурі рішення міськвиконкому про підвищення ціни на воду для всіх верств населення та покинула сесійну залу!

 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины