Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


В. Шилова: «За убогим існуванням малозабезпечених сімей Новомосковського району стоїть Миронов!» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Ми не раз розповідали про те, як змушені не жити, а виживати багатодітні та малозабезпечені родини, що мешкають у Новомосковському районі! Звісно, сім’ї, які потребують підтримки, є у кожному районі, але такого ганебного ставлення до матерів та їх дітей, як у Новомосковському районі, я не бачила ніде, хоча щодня буваю у різних куточках Дніпропетровщини! У матері сімох дітей Тетяни Хорт з Перещепино забрали квартиру та продали її під магазин! У неї ж без рішення суду вилучили двох найменших дітей, яким лише два та три роки, і місяць утримують малечу у лікарні! Дорослим дітям Тетяни Олег Миронов, зі слів матері, особисто заборонив бачитися з найменшими сестричками, хоча вони одна сім’я і сумують один за одним! І це не єдиний випадок!

 

Світлану Дугар з Хащового сьогодні районна влада намагається позбавити батьківських прав на трьох дітей, хоча їй просто потрібна елементарна підтримка! Де багатодітній одинокій матері знайти сил, аби поприбирати в хаті, коли вона змушена щодня ходити за водою до річки за п’ять кілометрів від дому, бо у її будинку немає води? Де їй знайти час на наведення ладу в хаті, коли вона змушена дві-три години витрачати на те, аби сходити за дровами та натопити у кімнаті? Всі ці питання жінка ставила перед районними чиновниками, але допомоги так і не отримали. Натомість, через неналежні умови проживання її просто вирішили позбавити батьківських прав, хоча діти душі не чають у матері! Як назвати таке ставлення до людей з боку голови Новомосковської райдержадміністрації Олега Миронова? На мою думку, цей керманич, роз’їжджаючи на дорогих мерседесах та проживаючи у шикарних умовах дніпропетровського комплексу «Башни», просто перестав людей вважати за людей! Саме тому у його районі інваліди роками не можуть отримати дозвіл на приватизацію земельної ділянки, яка належить їм по праву, а ветерани не можуть оформити документи на 0,3 сотки, на яких розташована їх хатинка! Чому у більшості сіл та селищ Новомосковського району голову райдержадміністрації люди навіть не знають в обличчя? Чому є такі села, в яких і досі не ступала нога Олега Миронова? Бо йому просто не цікаво та байдуже, як живуть люди на ввіреній йому території! Так навіщо він тоді прийшов на цю посаду?, – спитаєте Ви. Дати відповідь на це запитання має кожен сам!
      Я не можу більше дивитися на те, як голова Новомосковської райдержадміністрації знущається над людьми, тому моя головна задача, щоб до Новомосковського району приїхала комісія з Києва. Я хочу, щоб вони подивилися на всі «здобутки» Олега Миронова! Я впевнена, що такі люди, як Олег Миронов, ганьблять Президента України та губернатора, а головне – у цей і так нелегкий час несуть горе та почуття безвихідності у родини Новомосковського району! І вже настав час поставити цьому крапку!
      
      З любов’ю та повагою, Вікторія Шилова
 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины