Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Звільнення вчителів та медиків продовжуються. Хто наступний? PDF Печать E-mail
Тридцять років поспіль він майже не щодня відчиняв ці двері та переступав цей поріг. Центральна міська лікарня Новомосковська практично стала його другим домом. Він проводив тут багато часу, бо робота для Олександра Миколайовича була всім, а життя та здоров’я його пацієнтів – найціннішим скарбом. У цьому медичному закладі пан Бескішкін пройшов шлях від ординатора до завідуючого хірургічного відділення. За п’ятнадцять років керування до Олександра Миколайовича не було жодних претензій, а ж поки до влади у Новомосковську не прийшла, так би мовити, «шайка-лейка».

     «Я сейчас, так сказать, ночной сторож! Сижу и дежурю! Если кому-то плохо станет, оказываю помощь!», - з посмішкою на вустах та болем в очах розповідає Олександр Бескішкін. Він спокійно працював, проводив операції та рятував життя людей, поки влада у Новомосковську не змінилася.
     Перший дзвіночок про те, що щось не так, пролунав ще у грудні минулого року. Тоді почали перевіряти хірургічне відділення. Порушень, за які б можна було звільнити завідуючого, виявлено не було. Тому Олександра Бескішкіна визвали, так би мовити, «на килим» до головного лікаря Юрія Письменного, де і попросили піти з посади за власним бажанням.
     Обуренню хірурга з величезним досвідом не було меж: «Я сказал главврачу, что если это ваше решение, то я буду с вами судиться, но он ответил, что нет. И намекнул, что это решение сверху. Я пытался добиться ответа, кому именно я не угодил, так как пациенты все довольны, от них жалоб не было никогда, но мне конкретно никто так и не ответил. Только ещё раз показали наверх, мол, это верхушка так решила». Олександр Миколайович, для якого робота була і залишається усим, дивну «пропозицію» головного лікаря проігнорував.
     Більш-менш спокійно він пропрацював ще місяці три. А наприкінці березня пішла перевірка за перевіркою. Прискіпувалися до дрібниць, навіть до невірно поставленої коми в історіях хвороб. Врешті-решт, за три тижні Олександру Бескішкіну було винесено три догани. Остання надійшла 9 квітня. Завідуючий хірургії не встиг написати відповідь на неї, як до лікарні буквально за півгодини завітала ціла делегація. В той же день Олександру Миколайовичу повідомили – з 11 числа його звільняють з займаної посади та переводять до ургентного відділення.
     Новим керівником хірургії призначили людину, яка де тільки не працювала. І лікарем по різних містах, і в райрадах чиновником, трудився також і в оргвідділі Новомосковського виконкому вже за часів Мороза. Ім’я його Геннадій Тригуб. Він вже декілька років, як вийшов на пенсію, а останнім часом працював під керівництвом Олександра Бескішкіна: «В 2010 году у нас три человека умерло. Три проводные язвы, две из которых оперировал ныне назначенный заведующий хирургическим отделением Тригуб и его воспитанник Газдюк. При первом случае они превысили полномочия во время оперативного вмешательства. Язва лопнула и всё пошло в желудок. Так и областной хирург сказал, что операция была неправильная. И второй случай такой же!», - розповідає Олександр Миколайович. Тож як людині, яка припускається таких «трагічних» помилок, можна було ввірити всю хірургію міста Новомосковська?
     Це та інші питання Олександр Бескішкін хотів поставити меру Новомосковська. Утім, усі спроби зустрітися з ним зазнали фіаско, адже пан Мороз усіляко уникав цієї розмови. А після звільнення, завітавши у суботу до лікарні, Олександру Миколайовичу стало зрозуміло – шукати правди на рівні очільника міста сенсу немає: «Я случайно по привычке в субботу забежал в больницу. А мне говорят – мэр с Тригубом в ординаторской закрылся – шушукаются. Все знают – Тригуб и главврач больницы Письменний – это одна шайка-лейка. А теперь появился ещё и мэр, поддерживающий эту компанию!»
     Звісткою про звільнення Бескішкіна обурені як його колеги, так і пацієнти. Микола Пантєлєєв ще не так давно був пацієнтом Олександра Миколайовича. 85-річний чоловік каже – ще вчора він мене лікував та робив операцію у статусі завідуючого хірургічного відділення, а сьогодні мені повідомили, що лікаря, який врятував моє життя, звільнили без поважних на те причин.
     Громадськість Новомосковська взагалі останнім часом дуже стурбована кадровими змінами від пана Мороза. То він підписує рішення про звільнення Ірини Калюжної – свого заступника з питань соціального захисту, обминаючи при цьому процедуру встановлену законом, а тепер дістався і до лікарів, від яких залежить життя людей.   
     
     Наталія Зоряна
 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины