Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Все починається з туалету PDF Печать E-mail
Відвідуючи райони, міста та села доволі рідко доводиться чути від людей хвалебні слова на адресу своїх керівників. Орловщина у цьому плані стала дивовижним виключенням. Тут про селищного голову можна почути лише добрі слова. Лікарі кажуть – він допомагає амбулаторії, вчителі та вихователі вдячні за підпримку навчально-виховних закладів.
   Сам Віктор Васильович запевнив – зробив би більше, але руки зв’язані. Проте Орловщина для пана Гаценка не лише ввірена йому територія, а й рідна земля, на якій він народився, одружився, а тепер виховує дітей, тому складати руки він не збирається.
   Під час візиту до села депутата обласної ради Вікторії Шилової Віктор Васильович активно допитувався та цікавився, як зробити життя села та односельчан кращим. Лікарня розшириться
   
   Побувати нам довелося вже не в одному селі. Втім, такого бачити ще не доводилося. Прибраний та доглянутий двір, а посередині охайна будівля. Це амбулаторія Орловщини. Видно, що тут і лікарі, і селищний голова намагаються утримати медичний заклад не просто, як то кажуть, на плаву, а й зробити так, аби у ньому було комфортно.
   Єдине, що псує картину – це занедбане приміщення поосторонь від амбулаторії. Ця будівля знаходиться на балансі КП «Фармація» і колись тут розташовувалася аптека. Мешканці Орловщини розповідають – важко вже й пригадати, скільки років тому на цих вікнах позакривали ставні, а на двері повісили замок, але запевняють – років з п’ять приміщення пустує.
   Вікторія Шилова взяла вирішення цього питання під особистий контроль і приїхала порадувати мешканців Орловщини першими результатами. КП «Фармація» не заперечує проти передачі цієї будівлі селищній громаді. Тож вже незабаром майже сто метрів квадратних перейдуть на баланс Орловщини, а дві кімнати будівлі будуть здаватися в оренду «Фармації» для розташування в них соціального аптечного пункту.
   Почувши цю новину, зраділи усі. І одразу почали розмірковувати і планувати, що розташовуватиметься у поки що порожньому приміщенні. Стоматологія, ветеринарний лікар – думок багато. Депутати сільської ради навіть припустилися ідеї облаштувати тут кімнату для лікаря. Сподіваються – це зацікавить молодих фахівців їхати в Орловщину і працювати у тутешній амбулаторії. Вікторія Шилова такий запал селищного голови, депутатів та мешканців оцінила, проте просила поквапитися з підготовкою усіх необхідних документів, аби встигнути до сесії обласної ради. Тож якщо Орловщина зробить все вчасно, то вже 29 квітня питання про передачу цього приміщення селищній громаді розглянуть депутати обласної ради.
   
   «Нам би тисяч 15 – ми б євро-мевро зробили»
   
   «Ще в нас є проблема. Охвачення п’ятирічок дошкільним вихованням. Є в нас місце, куди розгрузити дитячий садок. Може чимось помогли б нам?», - запитала у Вікторії Шилової директор дитячого комбінату «Рябинушка» Валентина Тимофіївна.
   Справа в тому, що дитячий садочок в Орловщині нині переповнений. Розрахований він на 120 дітей, а вже сьогодні в ньому виховується 129 малюків. Крім того, на черзі до навчального закладу сьогодні стоїть ще 64 дитини, починаючи з віку два з половиною роки. «От на сьогоднішній день ми набираємо групу. По закону ми маємо право взяти 15 дітей в групу. Ми 15 і візьмемо – це ті, які в нас пільгова категорія – багатодітні сім’ї, ми не має права відмовити черкаським військовослужбовцям. В основном пільгова категорія буде попадати», - жаліється Валентина Чумак.
   Жінка, яка пропрацювала у цій сфері більше тридцяти років каже: діти - це найголовніше, що є в нашому житті, і вирішення проблем, пов'язаних з їх вихованням, мають бути номером один для депутатів. Валентина Тимофіївна навіть запропонувала вихід: у школі, яка нині заповнена лише на половину, є декілька пустуючих кімнат, де можна було б зробити ремонт і організувати навчально-виробничий комплекс, в якому могли б навчатися п’ятирічки. Хлопчиків та дівчаток такого віку у дитячому садочку нині 17, тож, якщо для них організувати НВК, то і їм буде добре, і черга малечі до дитсадка значно б зменшилась. Реалізувати все це жителі Орловщини готові і власними силами. Питання лише за фінансуванням. «Нам би тисяч 15 – ми б євро-мевро зробили у цих кімнатах!», - посміхається Валентина Тимофіївна.
   Депутат обласної ради Вікторія Шилова пообіцяла людям, що це питання обов’язково буде вирішене, тим паче що організація дошкільного виховання - це програма Президента України Віктора Януковича і губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула.
   Також Вікторія Шилова додала – такі навчально-виробничі комплекси вже організовані у Петриківському та Царичанському районах, якими вона опікується як заступник голови обласної ради.
   
   
   У холодний туалет по 25-градусному морозу!
   
   «Что я сделал в первую очередь, когда пришёл в сельсовет? Построил тёплые туалет для женщин. Я просто как строитель Вам говорю, что стройка начинается с туалета!», - сказав Віктор Васильович. Його, як будівельника, як селищного голову, і як батька, обурює той факт, що діти у школах змушені нині ходити у холодні туалети: «Школа – это самое главное. Вот десять лет девочке, а она за 50 метров от школы бежить в 25 градусный мороз в туалет!» І це при тому, що є рішення новомосковської районної ради – створити 11 теплих туалетів, але жодної копійки на втілення проекту в життя виділено не було.
   Віктор Гаценко і сам би радий реалізувати цей проект. В Орловщині є довгобуд. Ще 15 років тому тут почали будувати школу. Вирубали парк поблизу навчального закладу і почали робити фундамент для нової школи. Тоді у цьому була потреба, адже у школі навчалося більше 700 дітей і заклад потребував розширення. Сьогодні навчальні заклади в Орловщині заповнені на половину, тож фундамент нової школи можна частково розібрати, а з цих плит Віктор Васильович особисто готовий побудувати туалети для шкіл. Але ось проблема – покинутий фундамент під новобудову знаходиться на балансі району, тож розбирати його селищна рада не має права.
   Вікторія Шилова пообіцяла розібратися в цьому питанні. Депутат обласної ради також висловила думку, що треба створити програму «Теплий туалет» на рівні області, бо це здоров’я дітей, які навчаються у сільських школах.
   Селищний голова ідею підтримав і додав – школам на селі взагалі треба приділяти більше уваги, бо батьки все частіше не бажають відправляти своїх дітей на навчання в тутешні школи. Везуть у Новомосковськ, бо у навчальних закладах Орловщини все тримається на «чесному слові».
   «Вы мне скажите, когда уже наш район займётся нашими школами? Дело в том, что я не могу их ни финансировать, ничего. У меня деньги на это не заложены. Крышу не делают я не знаю уже сколько лет; спортзал течёт; туалета тёплого нет ни в одной, ни во второй школе; окна выпадают в спортзал. Я не могу понять такого отношения к школам!», - обурився селищний голова.
   
   «Беріть ініциативу в свої руки!»
   Аби вирішити проблему з ремонтом шкіл, благоустроєм села, відродженням ріки та інші нагальні проблеми, Вікторія Шилова порадила Орловщині брати ініціативу в свої руки. Область щорічно виділяє два з половиною мільйони гривень на реалізацію програм та проектів в містах та селах. Райони, які подають свої пропозиції, отримують на свої потреби від 70 тисяч гривень до 300 тисяч.
   «Все мои районы, которые я курирую, подают программы по участию в программах и проектах. И выигрывают их. Царичанка – 3, Петриковка – 4 проекта выиграла, куда входят вопросы по освещению и озеленению. Сюда входят газопроводы, ремонты садиков, школ, памятников и многое другое», - сказала Вікторія Шилова.
   Депутат обласної ради додала – від новомосковського району ні в цьому, ні в минулому році не було подано жодного такого проекту. Вікторія Шилова пообіцяла ініціювати для всіх селищних голів зустріч з фахівцем з області, на якій їм роз’яснять, як подати на розгляд свій проект та отримати гроші на вирішення проблем села.  
   
   
   Наталія Зоряна
 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины