Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Продаж землі: за і проти PDF Печать E-mail
Ми продовжуємо публікувати на сторінках «Правого берега» думки представників різних політичних партій, державних діячів та експертів. Голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Свобода» Анатолій Галілей
      
       Земля завжди була в українській культурі символом добробуту, злагоди, волі і незалежності. Тому українці здавна наділяли її божественною силою і живою душею, обожнювали її, ладні були за неї йти і на смерть, і на муку, і на жертви. В економіці нашої Вітчизни сільське господарство здавна посідало чільне місце. Цьому сприяло і географічне положення України і напрочуд родючі ґрунти. У легенди увійшла казкова родючість наших чорноземів. Земля стала підґрунтям економічної могутності і незалежності Української Нації. Земля є загальнонаціональною власністю і ніхто не має права розпоряджатися нею на свій власний розсуд, без згоди на те народу України. Ми не проти передачі землі у довгострокове володіння, але виключно українським громадянам із правом спадкового користування з категоричними застереженнями щодо неприпустимості погіршення її якості та родючості. Повинна бути накладена абсолютна заборона на перепрофілювання землі сільськогосподарського призначення.
      Відвертою брехнею, на нашу думку, є твердження економістів, що тільки торгівля землею - це єдиний спосіб відродити сільське господарство та зробити його рентабельним. Вибачте, панове, але ж після дикої приватизації землі за правління Кучми, в обхід Закону, на основі довгострокових договорів оренди, були створені колосальні латифундії. З’явились яєчні, борошняні, соняшникові олігархи. В результаті продуманої злочинної політики, з аграрногого сектору були практично витіснені (а іноді по просту задушені) дрібні і середні підприємці – фермери. Тепер ми маємо практично приватні маєтки по 100-300 тисяч гектарів. Ми, у двадцять першому столітті, змушені використовувати терміни, притаманні рабовласницькому Риму. Залишилося тільки дочекатися, коли селян почнуть садити на пекулії, а потім прикріплювати до землі, як кріпаків.
      Вільна земля зараз – ласий шмат. Ми бачимо, як активно скуповують в країнах третього світу землі Саудівська Аравія, Китай, ОАЕ. Тепер погляди цих, так званих, інвесторів спрямовані на Україну. Вони вже відверто розглядають нас як людей третього сорту, в яких не складе праці відібрати найдорожче, нашу Державу - як відсталу колоніальну клоаку, в якої не залишилося нічого свого.
      У цьому новому світі українці стануть зайвими на своїй власній землі.
      
      
      
Перший заступник голови Адміністрації Президента України Ірина Акімова:
      
      «З 1 січня 2012 року ринок сільськогосподарських земель повинен бути відкритий. Не лише для громадян України, але й для іноземних громадян, які захочуть працювати в цій важливій сфері», – сказала заступник голови Адміністрації. За її словами, протягом першого півріччя 2011 року планується розробити й ухвалити законодавчу базу, необхідну для здійснення земельної реформи. «Розвиток ринку землі передбачає підготовку законодавчої бази, яка обмежує можливість її неефективного використання. Всі ці закони повинні бути ухвалені в першій половині 2011 року, щоб із 2012 року ринок землі запрацював повністю», – наголосила Акімова. Вона додала, що в першу чергу йдеться про завершення створення земельного кадастру і ведення всіх необхідних реєстраційних документів.
      
      Джерело  «Радіо свобода»
      
      
      
      Присяжнюк вважає референдум з питань продажу землі малоефективним кроком
      
       «Я б референдум проводив з питання землі перед тим, як розпайовували землю, а навіщо сьогодні проводити референдум з питання ринку землі всієї української нації? Ми вже зробили крок, ми вже розпаювали землю, дали її у власність, і сьогодні референдуму не треба - це право аграрія - продати землю державі або тримати її у себе», - пояснив міністр.
      Він також наголосив на актуальності питання обороту сільськогосподарських земель. На його думку, оборот сільськогосподарських земель дозволить уникнути їх рейдерства.
      Міністр також підкреслив необхідність зберегти існуючий в Україні баланс виробництва сільськогосподарської продукції. За його словами, в України має право на життя як великотоварне виробництво зернових, так і розвиток фермерства.
      «Ми зараз працюємо на рівні сімейних ферм на переорієнтацію фермерів на виробництво молока, на вирощування овочів, м’яса, утримання свиней, а якщо ми говоримо про зернові, то без великого товарного виробництва тут ми не зможемо», - підкреслив М. Присяжнюк.
      
      Джерело УНІАН
      
      Дослідження, проведене соціологічною службою Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова з 27 лютого по 5 березня 2009 року. Було опитано 2012 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Опитування здійснювалося у 129 населених пунктах (із них 75 міських та 54 сільських поселень). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
                                                                                                                                                                                     2001     2009
      
Потрібно запровадити торгівлю лише невеликими земельними ділянками
24.8    29.1

Не потрібно запроваджувати торгівлю землею    
37.0    28.5

Потрібно запровадити торгівлю землею лише сільськогосподарського призначення    
10.2    8.8

Потрібно запровадити торгівлю землею лише несільськогосподарського призначення    
3.7    8.8

Потрібно запровадити торгівлю землею без обмежень    
15.7    8.6

Важко відповісти    
8.6    16.2
      
     
 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины