Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Справа Гонгадзе: «винні мають бути покарані, невинні – виправдані» PDF Печать E-mail
Перший шок після порушення кримінальної справи проти екс-Президента Леоніда Кучми минув, тож його оточення зараз намагається «відбілити» імідж обвинувачуваного. Насамперед, це стосується зятя Кучми Віктора Пінчука, адже окрім величезних статків, зароблених невідомо як, він ще є медіа-магнатом, якому належать центральні телеканали (Новий, СТБ, ICTV), а також дніпропетровський 11 канал. Для нелегкої місії Пінчук, за інформацією «Української правди», найняв американських політтехнологів, які собаку з’їли на справах «з душком». Один з них - адвокат Алан Дершовіц. Закордонний гість відразу ж кинувся в атаку, заявивши, що має сумнів в автентичності плівок Мельниченка. І це не зважаючи на те, що всі експертизи, в тому числі і американські, підтвердили, що плівки справжні.
      Інша команда «рятувальників» іміджу Кучми - французька консалтингова структура «Euro RSCG», американський консультант Даглас Шон та український Інститут Горшеніна. Останні працюють по одній схемі з Дершовіцом, оприлюднивши результати «експертного опитування» серед юристів, учасники якого всі як один заявили, що записи Мельниченка мають сумнівний статус та не можуть слугувати доказом проти Кучми.
      І все ж сумнівно, що цій потужній команді вдасться «промити» мізки українцям, адже доказова база у Генпрокуратурі дуже ґрунтовна. І з кожним днем стає дедалі зрозумілим - влада не має наміру спустити цю справу на гальмах, крапки над і мають бути розставленими.
      Знаний регіонал Олександр Єфремов заявив - настали часи, коли факти порушення законів ким би то не було не залишаються без реагування. «Те, що справа Гонгадзе зараз активно розслідується, - крок дуже позитивний і сприяє оздоровленню ситуації в країні. Дуже добре, що Генпрокуратура запрацювала в цьому напрямку: якщо є резонансна справа,  що розбурхує суспільство, вона неодмінно має бути розслідувана, винні мають бути покарані, невинні - виправдані», - сказав Олександр Єфремов.
      Отже, скільки би грошей не вкладав Пінчук у захист свого тестя – правду приховати вже не вдасться.

 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины