Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Електромагнітні хвилі поступово знищують Голубівку PDF Печать E-mail
Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул зупинив чиновників від охорони здоров’я на шляху знищення медичної галузі. Він заявив, що реорганізація лікарень припинена. Олександр Юрійович також додав, що медицина – це здоров’я людей, яке не терпить експериментів. «Моя позиция принципиальная: пока не будет принят Закон Украины «Про проведение в Донецкой, Днепропетровской и Винницкой области эксперимента по реформированию охраны здоровья», пока не будет утверждена целевая модель, ни в одном городе, ни в одном районе Днепропетровщины больницы и ФАПы не будут реорганизованы.
      Я дал указание – с сессий местных советов сняты все предложения по этой теме. Медицина – это та отрасль, в которой перед тем как что-то менять, надо семь раз отмерить. Необходимо проведение публичного обсуждения с громадой планов модернизации. Общество должно быть готово к ней – пациент должен знать, где он будет получать лечение, он должен быть согласен с этим и, главное – лечение должно стать лучше!»
      Більшості з них важко ходити, але проігнорувати зустріч, на якій шла мова про долю єдиної у їхньому селі лікарні, люди не могли. Бабусі та дідусі, молоді сім’ї, а також лікарі прийшли на зустріч з Вікторією Шиловою. Не перший місяць голубівці переживають, що можуть залишитися без медичної допомоги. Їхню стурбованість можна зрозуміти, бо у селі в основному живуть пенсіонери та ветерани, чиєму здоров’ю вже ніхто не заздрить, тому їздити до новомосковської районної лікарні їм не під силу.
      Переконати односельчан в тому, що їхній лікарні закриття не загрожує, було нелегко. Вони постійно поривалися до прокуратури звернутися, мовляв, місцеві «царьки» тільки і бояться, що правоохоронних органів. Проте Вікторії Шиловій вдалося заспокоїти людей. Заступник голови обласної ради, яка не перший рік бореться за збереження медичних закладів у районах та селах, запевнила мешканців Голубівки, що на їх захист став і губернатор Олександр Вілкул. Нагадаємо, не так давно Олександр Юрійович зупинив «реформування» медицини в області.
      
      Будівля ваша – електроенергія наша
      
      Робота соцзахисту та ветеринарного лікаря Голубівки нині паралізована. Без роботи залишилися перукарі та інші приватні підприємці. Будівлю, у якій вони орендували приміщення, в один день було знеструмлено. Підприємці обурені. Вони справно сплачували оренду, а врешті-решт залишилися без роботи. Причина в тому, що приміщення, в якому працювали підприємці, та дільнична лікарня мають один лічильник на двох, а підпорядковані ці приміщення різним структурам.
      «Мы были собственностью сельсовета. Нас передали Центральной районной больнице Новомосковского района. То есть теперь мы не собственность сельского совета. Теперь выходит, что здание, где находиться больница, принадлежит государству, а то здание - принадлежит сельскому совету. А энергоносители все идут от нас», - розповідає головний лікар Наталя Андріївна.
      В той час, коли лікарня сплачувала за електроенергію вчасно, сільська рада, яка успішно здавала в оренду приміщення своєї споруди, не переводила жодної копійки. Вичерпавши практично всі річні ліміти з електроенергії, лікарня змушена була вдатися до кардинальних дій – відключення сусідів по лічильнику.
      Ще у лютому підприємці написали офіційного листа до селищного голови, аби той розказав, що робити далі. У відповідь почули – зачекайте чотири місяці. Саме стільки часу за словами голови необхідно для встановлення окремого лічильника у будинку торгівлі. Підприємці, які залишилися без роботи, хотіли віч-на-віч зустрітися з селищним головою Миколою Куземою, аби спитати, за що жити весь цей час, проте все марно: «Ми самі б хотіли зустрітися з нашим головою. Зустріч призначаємо. Приїжджаємо, а його нема», - обурюються підприємці.  
       
      Лікарня, школа, дитсадок – посередині вишка
      
      За часів правління на Новомосковщині Ігоря Гуртового (БЮТ) було прийняте рішення надати дозвіл оператору мобільного зв’язку на встановлення вишки у селі Голубівка. Все б нічого, якщо з’явилася вона поза межами населеного пункту, як того вимагають правила. Так ні! Встановили її по сусідству з дільничною лікарнею, двома школами та цілим житловим масивом. Лікарі та мешканці розповідають, що протестували проти встановлення вишки, адже це може негативно відгукнутися на їхньому здоров’ї. Утім, голос народу ніхто не почув.
      Минуло майже чотири роки і подібна халатність тодішніх чиновників почала давати про себе знати. Люди, які живуть та працюють під електромагнітними хвилями, почали скаржитися на часті головні болі, нудоту та загальне погане самопочуття.
      Отож, цю проблему треба негайно вирішувати. Адже, як стверджують лікарі, подібне постійне сусідство з часом позначиться на здоров’ї людей. Наслідки можуть бути жахливими, аж до страшного діагнозу «рак»!
      
      Наталія Зоряна
 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины