Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Інтереси громади треба відстоювати PDF Печать E-mail
Очеретувате – Дмухайлівка – Гупалівка таким був цього разу маршрут заступника голови обласної ради В.В.Шилової під час виїздного прийому у Магдалинівському районі. Учасниками зустрічі з депутатом були представники соціальної сфери - медики, директор школи, завдитсадком, директор будинку культури. Тож і питання, здебільшого, повторювались: необхідні вхідні двері у школі, пластикові вікна, у будинку культури немає музичних інструментів. Щоправда, були і свої нюанси.
        У Очеретуватому, наприклад, відразу заговорили про напружені стосунки зі своїм інвестором: люди, які не погодились укласти договори, зазнали майже рейдерської атаки на земельні паї, не повністю отримали розрахунок за оренду паїв. В.Шилова повідомила, що аналогічна ситуація була і в Знаменівці Новомосковського району: «Там дуже чітку позицію зайняла громада, побажавши працювати з іншим інвестором».
        Депутат запропонувала очеретуватівцям написати письмове звернення. «Позиція має бути чіткою: не платить – давайте письмове звернення, передамо справу до прокуратури», - підсумувала депутат.
        А ось у гупалівців до своїх інвесторів інші претензії: «Людям за паї платять, а соціальній сфері не допомагають – ні школі, ні дитсадку, ні лікарні». Кому тут вдячні за підтримку, так це А.Шеремету з Михайлівки сусіднього Царичанського району. Готовий розділити тривоги гупалівців за їхній напівзруйнований будинок культури, в якому хочуть бачити спортивно-оздоровчий комплекс, інший потенційний інвестор, з Чернеччини: «Віддавайте паї в оренду – зроблю клуб».
        У Очеретуватому ж сільський будинок культури зуміли відремонтувати. І талантів, за словами директора І.В.Дусик, мають багато, проте «тепла немає, музичного обладнання ніякого, будинок культури тільки зовні красивий». Подібне і в дмухайлівців.
        В.Шилова: «Починати треба з проекту. Необхідно потрапити у відповідну програму. 500 тис. грн. – невеликі гроші (щоб зробити опалення у Очеретуватівському БК). Губернатор О.Вілкул у п’ятирічну програму розвитку області включив питання відродження соціальної сфери на селі».
        Багатьох цікавить проблема реформування сільської медицини. Цікава розмова за участю заступника голови обласної ради В.Шилової відбулася з цього приводу у Дмухайлівці.
        40 років стоїть тут на варті здоров’я земляків 74-річний завідуючий місцевою медамбулаторією Г.П.Білуха, який не приховує: «Нам загрожує реформування через те, що перед вами лікар похилого віку».
        Виявляється, Григорію Порфировичу треба їхати на курси сімейних лікарів: «Пізно мені вже на курси їхати. Я ж і так по суті своїй сімейний лікар». В.Шилова у відповідь зізнається: «Я б у вас швидше погодилась лікуватись, ніж у лікаря, якому 35 років, і він заочно проходив хірургію».
        Хоч проблема лікарських кадрів на селі таки реально існує, і треба думати, хто прийде на зміну ветеранам, а молоді випускники-медики не хочуть залишати місто. Заступник голови районної ради М.О.Гуйван пропонує: «Дайте кандидатуру, щоб людина вивчилась і повернулась у село».
        У дмухайлівців вже є на приміті така людина.
        Проблема майбутніх реформ у медицині хвилює також колегу Г.П.Білухи – лікаря з багаторічним стажем з Гупалівки В.Т.Іжика.
       «Не хвилюйтесь», – заспокоює В.В.Шилова, – ініціаторам поспішних змін у сільській медицині області рекомендовано стішити свій реформаторський порив».
        ... Ремонт водонапірної башти, затісні парти для школярів, вуличне освітлення – багато цих проблем ще не раз будуть порушуватись на сільських сходках. Але, виявляється, дещо можна почати вирішувати вже сьогодні. 12 млн. грн. коштів, запланованих для реалізації 5-річної обласної програми на підтримку соціальної сфери села, можуть принести користь і для кожного села Магдалинівського району, якщо не бути пасивними і відстоювати інтереси своєї громади – такий лейтмотив зустрічей В.Шилової.
      
      В. Кравченко
 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины