Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Український народ вже остаточно зрозумів, що має право на гідне життя» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      В моєму сьогоднішньому зверненні я хочу розглянути питання соціального розвитку Фінляндії, Швеції, Естонії та порівняти їх з Україною. На жаль, на мою думку, це порівняння не на нашу користь. Хоча, безперечно, як найбільша країна у Європі, ми маємо більш потужні можливості розвитку та людського потенціалу. Але те, що ми маємо такі можливості, не відображається на наших реаліях.  Ми є майже найбіднішою країною в Європі, з найвищим рівнем корупції та хабарництва. 20 років тому ми відійшли від радянського соціалізму, але не стали соціальною державою.
      Фінляндія мене дійсно вразила. Це країна, де 90% населення задоволені своїм життям. В Україні, як не прикро, все навпаки. Невеличка північна країна живе набагато краще, ніж Франція і Німеччина, і краще саме з точки зору абсолютної більшості громадян. Фінська держава забезпечує гідне життя кожному громадянину, і вони є абсолютно захищеними. При цьому фін самовіддано працює на благо країни і сплачує великі податки. Рівень корупції в Фінляндії – 0,1%! Жодному чиновнику не прийде в голову їздити на мерседесі чи бентлі, а поліцейським - брати хабарі на дорогах чи закривати кримінальні справи за гроші. Приватний сектор економіки розуміє свою соціальну відповідальність, а держава не дозволяє запускати «приватні руки» в стратегічні галузі економіки. У Фінляндії національна безпека понад усе. Подібну картину ми бачимо і у Швеції, і навіть у маленькій, пост-радянській Естонії, де кількість населення складає половину Дніпропетровської області. Про всі нюанси великої соціальної політики в невеликих європейських країнах я докладно розповім в наступному номері газети «Правий берег». Але хочу наголосити, що в Фінляндії державний управлінець – це людина, яка працює на державу, отримує гідну зарплату. Це людина, якій соромно бачити своїх співвітчизників голодними і холодними. Це людина, яка має совість. І якщо хтось забувається, йому про це нагадує фінська поліція.
      Чи можливо зробити соціальною країною Україну? Впевнена, що можливо, і вважаю, що перехідний етап розпочався, а от наскільки він затягнеться – покаже час. Український народ вже остаточно зрозумів, що має право на гідне життя.
                                            
      З любов’ю та повагою, Вікторія Шилова
     
 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины