Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Хороша міна при поганій грі? PDF Печать E-mail
Про те, що міський бюджет Новомосковська цього року є досить напруженим, не раз заявляли посадовці міської ради. Завдання нового депутатського корпусу – провести аудит комунального майна, що дасть змогу скласти перелік всіх об’єктів, які мають приносити прибутки до казни міста. 13 січня до міського голови звернувся директор комунальної установи «Самарь» М. Алєксєєнко щодо припинення договору оренди на приміщення, розташоване за адресою: вул. Комсомольська, 20, загальною площею 39,8 м2, яке раніше використовувалось під офісне приміщення.
      Для перевірки використання комунальної власності за зазначеною адресою вийшла комісія на чолі з головним спеціалістом управління ЖКГ міста Я. Власенком, за участю депутатів – голів та представників профільних комісій. Як з’ясувалося, у приміщенні є самовільний захоплювач – редакція «Полезной газеты» ЧП Д. Корєлий.
      На прохання представити будь-які документи стосовно законності перебування у даному приміщенні Д. Корєлий сказав, що офіс він займає за усною домовленістю з КУ «Самарь». На природне здивування членів комісії, відправив їх з усіма запитаннями до директора КУ «Самарь» М. Алєксєєнка. Останній спростував інформацію Д. Корєлого, заявивши при цьому, що договору з Корєлим не укладав, на яких підставах він перебуває у приміщенні не знає, і пропонує з цього приводу звернутися до прокуратури міста.
      Виходить, що більше двох років комерційне підприємство користувалося приміщенням безкоштовно, хоча пан Корєлий позиціонує себе як «радєтєля» за наповнення міського бюджету, у той самий час шукаючи шляхи, як би обійти закон.
      Членів комісії він намагався ввести в оману: спочатку сказав, що договір є, а потім уточнив, що він усний... Навряд чи підприємець, колишній кандидат у депутати міської ради, не знав, що закон забороняє суборенду приміщень комунальної власності.
      На цьому прикладі ми бачимо, як навчилися хитрі ділки обходити закон, і плутати міський бюджет з власною кишенею. Хоча той же Корєлий багато висловлювався щодо нібито приховування реальних доходів такого, наприклад, підприємства, як «Новомосковськміськтранс». При цьому забуваючи чомусь, що сам обкрадає бюджет, як кажуть, зберігаючи хорошу міну при поганій грі.
      На сьогодні він отримав можливість довести, що вміє працювати чесно, бо призначений заступником директора названої комунальної установи, і обіцяє за місяць-два здати до бюджету суму, яку підприємство заробило за рік.
      Як і передбачалося, одразу після перевірки редактор «Полезной газети» назвав її рейдерською, звинувачуючи комісію в упередженому ставленні до себе. Хоча крити, власне кажучи, нічим. До того ж приміщення прибрано до рук не лише для комерційної газети, а й для агентства нерухомості «Квадратний метр». Тож може не варто на дзеркало нарікати?..
 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины