Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


За одне розпорядження губернатор віддав 22 га лісу PDF Печать E-mail

Одним розпорядженням Віктор Бондар віддав у власність своїм підлеглим, друзям і помічникам 22 га лісів Дніпропетровщини. Вікторія Шилова направила відповідні документи до всіх правоохоронних структур України з метою надання правової оцінки діям губернатора. І ось яку відповідь отримала.

 Одним розпорядженням Віктор Бондар віддав у власність своїм підлеглим, друзям і помічникам 22 га лісів Дніпропетровщини.

 

 

 

 

Пояснення юристів. 

Правоохоронними органами в Дніпропетровській області здійснювалась перевірка інформації щодо виділення земельних ділянок у Кіровському лісництві Дніпропетровської області. Під час проведення перевірки встановлено, що за період 2008 року голова Дніпропетровської ОДА надав дозволи на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Кіровської сільської ради Дніпропетровського району, за межами населеного пункту за рахунок земель Кіровського лісництва 24 фізичним особам (посадовці облдержадміністрації, облради, депутати, бізнесмени тощо) на загальну площу земельної ділянки 22,8 га.


Згідно ст. 118 Земельного кодексу України (Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами).
1.    Громадянин, зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні, подає заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки.
2.    Ріщення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо приватизації земельних ділянок приймається у місячний строк на підставі технічних матеріалів та документів, що підтверджують розмір земельної ділянки.
3.    Громадяни — працівники державних та комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, а також пенсіонери з їх числа, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельних ділянок, які перебувають у постійному користуваині цих підприємств, установ та організацій, звертаються з клопотанням про приватизацію цих земель відповідно до сільської, селищної, міської ради або районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації.
4.    Відповідний орган місцевого самоврядування або орган виконавчої влади в місячний термін розглядає клопотання і надає дозвіл підприємствам, установам та організаціям на розробку проекту приватизації земель.
5.    Передача земельних ділянок у власність громадянам — працівникам державних та комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій. а також пенсіонерам з їх числа провалиться після затвердження проекту приватизації земель у порядку, встановленому цим Кодексом.
6.    Громадяни. зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведения фермерського господарства ведения особистого селянського господарства, ведения садівництва, будівництва обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації. подають заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної. міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки. У заяві зазначаються бажані розміои та мета ії використання.
7- Відповідна місцева державна адміністрація або сільська, селищна. міська РАДА ВРзглядас заяву, а при передачі земельної ділянки фермерскому господарству -    також висновки конкурсної комісії, і в разі зголи на передачу чемельної ділянки у власність надаг дпзвіл на розробку проекту її відведення.
8.    Проект відведення земельної ділянки розробляється за замовленням громадян
організаціями, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт. у строки,
що обумовлюються угодою сторін.
9.    Проект відведення земельної ділянки ПОГОДЖУЄТЬСЯ з органом по земельних ресурсах.
ігоиродоохоронним і санітарно-епідеміологічним органами, органами архітектури і охорони
культурноУ спадшини та подається на розгляд відповідних місцевої державної адміністраиії
або органу місцевого самоврядування.
10.    Районна, Київська чи Севастопольська міська державна адміністрація або сільська, селищиа. міська рада у місячний строк розглядає проект відведення та приймає рішення про передачу земельної ділянки у власність.
11.    У разі відмови органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або- залишення заяви без розгляду питания вирішується в судовому порядку.
Згідно ст. 31 Лісового кодексу України (Повноваження Ради міністрів Автономией Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у сфері лісових відносин).
Рада міністрів Автономно!" Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації у сфері лісових відносин у межах своїх повноважень на їх території:
1)    забезпечують реалізацію державної політики у сфері лісових відносин;
2)    беруть участь у розробленні та забезпечеині виконання регіональних (місцевих)
програм з охорони. захисту, використання та відтворення лісів;
3)    здійснюють контроль за додержанням законодавства у сфері лісових відносин;
I 4) передають у власність, надають у постійне користування для ведения лісового | господарства земельні лісові ділянки, що перебувають у державній власності. на відповідній території:
5)    передають у власність. надають у постійне користування для нелісогосподарських потреб земельні лісові ділянки площею до 1 гектара, що перебувають у державній власності. на відповідній території. а також у межах міст республіканського (Автономно*! Республіки Крим) та обласного значения та припиняють права користування ними;
6)    приймають. рішення про виділення в установленому порядку для довгострокового Ітимчасового користування лісами лісових ділянок, що перебувають у державній власності, на відповідній території. а також у межах міст обласного та республіканського (Автономної Республіки Крим) значения;
7)    обмежують або тимчасово припиняють діяльність підприємств. установ та
організацій у разі порушення ними лісового законодавства в порядку, передбаченому
законодавством;
8)    забезпечують здійснення заходів щодо охорони і захисту лісів, ліквідації наслідків
стихійних явищ, лісових пожеж, залучають у встаиовленому порядку до цих робіт населения,
транспортні та іпші технічні засоби та обладнання, забороняють відвідування лісів
населениям і в'їзд до них транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки в
порядку, передбаченому законодавством;
,     *^)  встановлюють ліміт використання лісових  ресурсів  при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснениі побічних лісових користувань;
10) »становлюють- максимальні норм и безоплатиого збору дикорослих трав'яних рослин. квітів. ягід, горіхів, грибів тощо;

11) вирішують інші питания у сфері лісових відносин відповідно до чакону.
Згідно ст. 57 Лісового кодексу України (Зміна цільового призначення земельних лісових ділянок з метою їх використання в цілях, не пов'язаних з ведениям лісового господарства).
Зміна цільового призначення земельних лісових ділянок і метою їх використання в шлях, не пов'язаних з ведениям лісового господарства. провалиться органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування. які приймають рішення про передачу цих земельних ділянок у власність або надання у постійне користування відповідно до Земельного кодексу України.
В Зміна цільового призначення земельних лісових ділянок з метою їх використання для житловок громадської і промислової забудови провалиться переважно за рахунок площ. зайнятих чагарниками та іншими малоцінними насадженнями.
I     Зміна цільового призначення земельних лісових ділянок здійснюеться за погодженням з х органами   виконавчої   влади   з   питань   лісового   господарства   та   з   питань   охорони навколишнього  природного  середовища Автономно!  Республіки  Крим. територіальними органами центральних органів виконавчої влади з питань лісового господарства та охорони навколишнього природного середовища).
В діях голови Дніпропетровської ОДА Бондаря В.В. та посадовців, які погоджують проекти відводу, зміни цільового призначення земельних ділянок та подальше надання їх у приватну власність вбачаються ознаки складу злочину передбаченого ст. 364, 365 КК України.
 

 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины