Главная Новини Виктория Шилова: У АХМЕТОВА АРЕСТОВАЛИ 820 МИЛЛИОНОВ ДОЛЛАРОВ
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Виктория Шилова: У АХМЕТОВА АРЕСТОВАЛИ 820 МИЛЛИОНОВ ДОЛЛАРОВ PDF Печать E-mail

Уважаемые соотечественники!

Украинский олигархат думал усидеть на двух стульях – мы и нашим, мы и вашим за копеечку попляшем. Но не тут-то было. Теперь за жабры берут непотопляемого Рината Ахметова, которого проклял Донбасс, а для украинских «патриотов-бандеровцев» он так и не стал своим, несмотря на атошные футболки на спортсменах ФК «Шахтер». Вот что пишут об аресте счетов Ахметова на Кипре:

 

Кіпрський суд вирішив заморозити активи Ахметова на $820 млн у спорі про оплату "Укртелекому" – FT

Кіпрський суд наказав заморозити активи українського бізнесмена Ріната Ахметова на $820,5 млн на вимогу Raga Establishment екс-голови правління збанкрутілого Родовід-Банку Дениса Горбуненка, що звинувачує SCM Financial Overseas Limited (SCM FO) Р.Ахметова в недоплаті за купівлю "Укртелекому", повідомила Financial Times у п'ятницю.

Згідно з переданою позивачем британському виданню копією рішення, Окружний суд Нікосії ухвалив його 27 грудня 2017 року. У відповідача є право до 8 січня 2018 року подати апеляцію.

Як повідомило на початку грудня минулого року Global Arbitration Review, Raga виграла в ініційованій нею в 2016 році Лондонському міжнародному арбітражному суді (LCIA) справі, отримавши рішення суду про виплату їй SCM FO $760 млн основного боргу та $60,4 млн відсотків і судових витрат.

Raga стверджувала, що продала "Укртелеком" SCM SCM FO у 2013 році за $860 млн, які мали бути виплачені трьома траншами, проте з них надійшов лише перший на $100 млн.

У свою чергу SCM FO заявляла, що Raga (до цього називалася Epic Telecom Invest Ltd. та виступала від імені австрійського фонду EPIC власником ТОВ "ЕСУ" - покупця "Укртелекому" під час його продажу державою в 2011 році) не виконала інвестиційних зобов'язань, узятих під час приватизації. Зокрема, йдеться про створення телекомунікаційної мережі спецпризначення для українських урядових установ.

Вимогу про замороження Raga пояснила низкою транзакцій SCM SCM FO у 2014-2016 рр. з передачі активів, які, на думку позивача, були проведені зі збитками.

FT із посиланням на Д.Горбуненка також зазначає, що до цієї справи може бути залучений ще один великий український бізнесмен - Дмитро Фірташ, чия Group DF брала участь у частковому фінансуванні купівлі "Укртелекому" під час його приватизації та якій Raga винна була близько $300 млн.

Видання додає, що хоча Д.Горбуненко придбав Raga в 2013 році, переговори про купівлю Р.Ахметовим "Укртелекому" розпочалися ще в 2012 році "за запитом" тодішнього президента України Віктора Януковича. За даними агентства "Інтерфакс-Україна", Д.Горбуненко останнім часом близький до Д.Фірташа, зокрема він був на засіданні австрійського суду щодо екстрадиції Д.Фірташа до США в 2017 році.

Як повідомлялося, Фонд держмайна України (ФДМ) за підсумками оголошеного восени 2010 року конкурсу на початку 2011 року продав 92,79% акцій "Укртелекому" ТОВ "ЕСУ" за 10 млрд 575,1 млн грн (на той момент - близько $1,3 млрд).

Проте в 2017 році ФДМ звинуватив "ЕСУ" в невиконанні інвестзобов'язань, що полягали у вкладенні $450 млн інвестицій та передачі державі спецмережі зв'язку, і до середини грудня добився в судах двох інстанцій рішення про повернення 92,79% акцій у держвласність. Власник "Укртелекому" заявив про намір подати касацію.

Паралельно до "ЕСУ" позиваються державні Ощадбанк та Укрексімбанк, які в 2013 році придбали його облігації більш ніж на 4,2 млрд грн і тепер вимагають їх погашення та виплати за ними відсотків.

Згідно з даними в системі розкриття інформації НКЦПФР, ТОВ "ЕСУ" за дев'ять місяців 2017 року скоротило чистий збиток у 8,2 раз порівняно з аналогічним періодом 2016 року - до 0,13 млрд грн, проте накопичений непокритий збиток на кінець вересня сягнув 6,89 млрд грн, виручки не було. Основним активом підприємства є довгострокові фінансові інвестиції - акції "Укртелекому", вартість яких у балансі оцінено в 10,8 млрд грн, згідно з угодою купівлі-продажу від 2011 року.

Зобов'язання "ЕСУ" за облігаціями, які мали бути погашені в березні-2017, на кінець вересня минулого року становили 6,42 млрд грн (з них основна сума - 4,4 млрд грн), за поворотною фіндопомогою "Укртелекому" - 0,74 млрд грн, нерезидентів - 3,53 млрд грн.

"Укртелеком" за дев'ять місяців 2017 року наростив чистий прибуток майже в 2,6 раза порівняно з аналогічним періодом 2016 року - до 0,64 млрд грн за скорочення чистого доходу на 2,7% - до 4 млрд 627,71 млрд грн.

(с) http://ua.interfax.com.ua/news/economic/475056.html

Конечно, это мои оценочные суждения, но факты их убедительно подтверждают.

Ссылка на видео: https://rutube.ru/video/73118c07cf20d70548684a53ac4c23a5/

https://youtu.be/92MniLtIXYE


 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины