Главная Новини Виктория Шилова: МАТИОС ПРИГРОЗИЛ РАСПРАВОЙ ОППОЗИЦИОНЕРУ СЕМЧЕНКО
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Виктория Шилова: МАТИОС ПРИГРОЗИЛ РАСПРАВОЙ ОППОЗИЦИОНЕРУ СЕМЧЕНКО PDF Печать E-mail

А почему бы нет? У Матиоса ведь целый семейный подряд – его сестра заседает в Верховной Раде и занимается типа законотворчеством, а на самом деле разжиганием ненависти к нашей истории. Сам же Матиос подавляет любое инакомыслие и способствует тому, чтобы побольше людей погибло в мясорубке на Донбассе. Очень удобно, правда?

Далее читайте пост в фейсбуке главного военного прокурора Украины (см. скриншот):

Пролітаючи на гніздом податкової зозулі (за мотивами фільму Мілоша Формана по роману Кена Кізі рекомендую Клименкові енд компані до прочитання і перегляду)

Сьогодні друзі з нетрів ютьюбу витягли та надіслали мені втілення кухонного перформансу шизоїдно-маніакальних фобій страху такого собі саши семченко.

Притрушений якийсь хлоп, як кажуть про таких на Буковині. Клініка. Психіатрична. Як у фільмі Мілоша Формана.

У цьому "витворі манікального мистецтва" з міксу страхів та примарних фобій нічого цікавого ,за виключенням того, що залишилося поза кадром ( сашко сором'язливо не згадує, що у 2013 році він був призначений тепер уже екзильним ексміздохом Клименко і "важко працював" начальником головного управління Міндоходів у Сумській області- див.фото з матеріалів кримінального провадження по екс-податківцям) немає.

Правда у вічі кидається якесь прямо паталогічне бажання маленького, розмовляючого із запинками сашка, дотягнутися або хоч трохи за клінікою хвороби бути схожим рівню запоребрикового "метра" кухонних відеоблогів Анатолія Шарія.

Дивлячись на клінічні прояви явного психіатричного захворювання сашка, можу співчутливо порадити цьому молочному братові, колишньому чи нинішньому юридичному чоловікові цивільної дружини мінздохнутого Клименка лише одне - "пилите, Шура, пилите. Они (гири)- золотые".
І за тобою, і за вами всіма зовсім скоро точно прилетять не птахИ, а чарівні вертольоти українського МВС. Потерпи. Ми тебе вилікуємо. Обов'язково. А потім знімемо кіно за українськими мотивами роману Кена Кізі "Політ на гніздом податкової зозулі". До скороі зустрічі....( точно знаю, що всі екзильні та запоребрикові мене читають тому хай чекають.

Скоро. Все буде скоро)

До речі-як там почувають себе 1000 арештованих і переданих державній Укрзалізниці вагонІв "юнісон-груп"? Було боляче?))

(с) https://www.facebook.com/MatiosAnatolii/posts/857515834399538

Обратите внимание, друзья – Матиос залез под одеяло и к Семченко и к его бывшей жене, а потом в открытую как силовик пригрозил Семченко репрессиями за его инакомыслие. Мол, какое он имеет право высказывать в телевизионных эфирах свои мысли, которые отличаются от позиции власти «убей, укради, солги».

Друзья, действительно, Интернет все сохраняет. Даже то, что память человеческая предпочитает забыть. Пишите, угрожайте, оглашайте! Все это потом станет материалами на судебном процессе против военных преступников, которые захватили власть на Украине и уничтожают коренное население под любыми предлогами при помощи таких «украинцев», как Матиос.

Конечно, это мои оценочные суждения, но факты их убедительно подтверждают.

 

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины