Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Інтерпайп» забирає Палац культури «Металург» PDF Печать E-mail
Шановні друзі! На останній сесії міської ради не вистачило всього шести голосів для того, щоби повернути Палац «Металургів» територіальній громаді Новомосковська. Іуди та іудушки «Інтерпайпа» і нардепа Солошенко показали своє справжнє обличчя. «Порадував» керівник місцевого «Інтерпайпа» Антіпов, який клявся й божився, що ніхто в міста Палац «Металург» не забирає, ніякої приватизації немає, що все це домисли та плітки. І що вони роблять все, аби в місті розвивалася культура і дитячі гуртки. Йому вторив військовий Савчук, який з піною у рота відстоював інтереси «Інтерпайпу» і навіть погрожував стати на коліна, якщо це не так, і місцева влада буде виконувати свої обіцянки. Що ж, наступної сесії чекаємо вибачень від Антіпова та стояння на колінах Савчука.    
Подробнее...
 
Виктория Шилова: Сбежавшие Femen оказались ещё и банальным гаремом извращенца PDF Печать E-mail

Читая статью La Repubblica и видя куски фильма о так называемом женском движении Femen, представленного на Венецианском кинофестивале – понимаешь, насколько глубоко растление и дегенерация проникли в нашу жизнь. Какой угрозе подвергается жизнь наших детей, их психическое и физиологическое здоровье. Я понимаю, насколько хорошее и чистое дело совершило наше движение, помогая этим больным во всех отношениях Femen покинуть страну.

Ну а дальше читайте и делайте выводы сами.
 

La Repubblica: Если FEMEN командует мужчина: Это я придумал протест топлес

03 сентября 2013 | 17:19 

Идеолог движения FEMEN Виктор Святский заявил: "Я все сделаю ради секса: я создал группу, чтобы иметь женщин", пишет Валерия Фраскетти в материале, опубликованном на сайте газеты La Repubblica.  

"Они раздевались перед Путиным, Берлускони, перед участниками форума в Давосе. Но активистки FEMEN никогда не были такими обнаженными, как во внеконкурсном документальном фильме Ukraine is not a brothel ("Украина не бордель"), показанном на Венецианском кинофестивале", - пишет автор статьи.  
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Перевірка безпеки дитячих майданчиків Дніпропетровщини триває PDF Печать E-mail
30 серпня поточного року в сесійний день відбулися засідання двох постійних комісій обласної ради – з питань забезпечення правоохоронної діяльності та з питань охорони здоров’я, дитинства й материнства, із залученням представників Дніпропетровської ОДА. За моїми депутатськими запитами та матеріалами, на цих засіданнях пройшли обговорення нагальної проблеми безпечності дитячих майданчиків у Дніпропетровській області. Відомо, що ці майданчики можуть становити дуже велику загрозу для дітей, якщо їх виготовлено та встановлено без дотримання відповідних санітарно-технічних нормативів. Згадаємо хоча б жахливу трагедію – випадок із семирічною дівчинкою, котра загинула 13 травня в місті Бердичів Житомирської області, впавши з гойдалки, у якої впала основна опора. За попередніми даними ця опора, важкий дерев'яний брус, який звалився просто на дитину, була закріплена неправильно.    
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Приєднання до будь-яких політичних союзів – виключно через референдум PDF Печать E-mail

Шановні друзі! Те, що зараз відбувається в Україні, зовсім не нагадує свято демократії, а є відвертим насильством меншості політиків над більшістю народу. Цікаво, соціальні дослідження говорять, що сьогодні політичного союзу з Європою бажають від 35 до 40% населення. Де ж тут так звана «більшість»?

Спочатку повинно провести референдум, а потім визначати курс. Бо буде як з Версальською угодою, яка фактично народила й привела до влади фюрера. Згадаємо, що тоді угода була підписана політиками, а страждав від неї весь народ Германії.

Шановні брати-українці і громадяни України! Що буде з нашим менталітетом та економікою, коли всі засади будуть продиктовані Брюсселем? Вступивши до ВТО, ми на 30% поховали свою економіку. Вступивши до Євросоюзу в тому вигляді, який він зараз має, ми фактично втратимо політичну й економічну незалежність. Бо коли євродепутати проголосують, наприклад, за скорочення виробництва молока в Україні або здешевлення насіння соняшника, я вже не говорю щодо продажу й перепродажу нашої землі, уявіть собі, на кого це остаточно перетворить нас і наших дітей. В Україну як таргани поповзуть нелегальні мігранти, котрі завдяки європейським законам дуже швидко тут легалізуються і фактично за 2-3 десятки років припинять існування українського слов’янського етносу.  
 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова просить допомоги для хабаровських дітей PDF Печать E-mail

І закликає керівництво області надати в «Перлині придніпров’я» притулок для дітей Хабаровського краю, що постраждав від підтоплення.

 

Нагадаємо, що за даними російського порталу «Лента.Ру»:

«…В настоящее время в 38 населенных пунктах остается подтопленным 2281 жилой дом, в которых проживает 9431 человек, в том числе 2290 детей»

(с)

Через аномальний рівень підняття води в ріках Амурської області весь Хабаровський край наразі переживає страшний паводок. Внаслідок стихійного лиха з краю вже евакуйовані 15,5 тисяч людей, ще декілька тисяч – з прилежних областей. В поточний час планується додаткова екстрена евакуація ще 36 тисяч.

Вікторія Шилова: «Я вважаю, наша область не може залишатися осторонь цієї гуманітарної проблеми, особливо що стосується здоров’я та життя дітей. Тому я закликаю керівництво області, а саме пана Удода і пана Колєснікова надати допомогу хабаровським дітям: запропонувати 50 місць для розміщення дітей в одному з найкращих рекреаційних дитячих закладів України – таборі «Перлина Придніпров’я».

Наразі вже 150 місць для евакуйованих дітей надала АР Крим в одному з дитячих санаторіїв на південному узбережжі.» 

 
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1821 1822 1823 1824 1825 1826 1827 1828 1829 1830 Следующая > Последняя >>

Страница 1826 из 2023

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины