Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Главный контрабандист Днепропетровска украл у государства 28 миллионов PDF Печать E-mail

В Днепропетровске предпринимается беспрецедентная попытка «замять» крупный скандал о контрабанде, в центре которого оказался известный в городе бизнесмен…владелец корпорации «Алеф» Вадим Ермолаев.

В период с января 2008 по январь 2009 года подконтрольные Ермолаеву структуры ввезли в Украину партию сельхозтехники в количестве 436 штук, проведя ее по документам как технику для общественных работ. Вот так с помощью махинаций при таможенной «очистке» государство было ограблено почти на 30 миллионов гривен.

Подробнее...
 
Вікторія Шилова - керівник міського виборчого штабу СПУ PDF Печать E-mail

Розпорядженням О.Мороза у зв’язку з початком виборчого процесу та проведенням виборів на пост Президента України 17.01.2010 року Вікторію Шилову призначено на посаду керівника Дніпропетровського міського виборчого штабу СПУ.

Подробнее...
 
Газета «Правий берег» PDF Печать E-mail
Цими вихідними  у всіх районах м.Дніпропетровська відбулася Акція з роздавання газет «Правий берег», де відображений погляд Вікторії Шилової та її блоку на усі події, що відбуваються на Дніпропетровщині та в Україні. Люди із задоволенням читали газети та спілкувалися з активістами, висловлюючи свої пропозиції щодо покращення життя простого українського народу на Дніпропетровщині.
Подробнее...
 
Свавілля у парку триває? PDF Печать E-mail
 У день, коли була запланована акція “Мами проти ГМО”, до парку прийшло чимало зацікавлених цією тематикою людей. Тож активісти Союзу жінок України “За майбутнє дітей” разом з головою ДОДГО “Допоможемо дітям” Миколою Кожушко вирішили роздати молодим матерям листівки з інформацією про шкоду для здоров’я продуктів харчування зі вмістом ГМО.

Однак менше ніж за півгодини керівництво парку у супроводі озброєних охоронців підійшло до представників громадських організацій з вимогою залишити територію парку та з погрозами викликати міліцію. Голові ДОДГО “Допоможемо дітям” у неввічливій формі пояснили, що ця акція парку не потрібна. На що Микола Кожушко відповів: “Я прийшов до парку як журналіст міжнародного інформаційного електронного видання “Хай-Вей”, щоб пересвідчитися на власні очі, який резонанс мала б акція “Мами проти ГМО”.” Але на жаль, мерія Дніпропетровська не підтримала популяризації здорового способу життя. Тому про цей ганебний випадок — перешкоджання діяльності громадським організаціям, він особисто повідомить Генеральну прокуратуру України, Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, Президенту України, Прем’єр-Міністру України та міжнародним організаціям.

Також керівництво парку забороняло роздавати матеріали про шкоду ГМО, навіть у офіційно дозволеному місці проведення громадських акцій — біля пам’ятнику Чкалова. Згадаємо, як громадські організації боролися проти заступника міського голови Ірини Зайцевої, яка усунула від посади колишнього керівника парку Бориса Дєдова. Після його усунення відвідувачи парку скаржаться на зависокі ціни продуктів та напоїв, а також неадекватну присутність озброєних людей в парку. Про це неодноразово заявляв Андрій Денисенко, керівник громадської організації “ГРАД”.

 
В. Шилова видала свою газету PDF Печать E-mail
 Цього тижня відбулася презентація першого номера газети, ідеологом якої є В. Шилова. Це видання є чи не єдиним в Україні, що не міститиме жодних замовних статтей, брехливого популізму і тому подібного. В.Шилова доводить, що говоритиме правду за будь-яких обставин.
 
<< Первая < Предыдущая 2301 2302 2303 2304 2305 2306 2307 2308 2309 2310 Следующая > Последняя >>

Страница 2307 из 2311

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины