Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Помічник Арутюнова влаштував провокацію! PDF Печать E-mail
Як нам стало відомо, затриманий водій автомобілю Деу Ланос, номер АЄ 0824 ВО, який возив молодчиків, що проколювали шини в автобусах, виявився помічником народного депутата від БЮТ Гарегіна Арутюнова. Зовуть «героя» Турен Аракелян, посвідчення помічника нардепа № 281-21.
 
Регіонали заявляють про провокації PDF Печать E-mail
За інформацією представників Партії регіонів на Дніпропетровщині невідомі проколюють шини в автобусах, які доставляють до виборчих ділянок людей похилого віку. Таким чином вже пошкоджено 17 автобусів.
 
Бондар получив по руках за агітацію PDF Печать E-mail
Один з судів Дніпропетровська визнав незаконною агітацію екс-губернатора Дніпропетровської області Віктора Бондаря на користь кандидата в Президенти України Ю. Тимошенко. Нагадаємо, що Вікторія Шилова неодноразово звертала увагу на факти порушення виборчого законодавства з боку Бондаря, а народний депутат М. Разгоняєв подав до суду на екс-губернатора з цього приводу.
 
Вікторія Шилова поспілкувалась с Бондарем PDF Печать E-mail

Сьогодні ініціатор відставки Бондаря з посади губернатора Вікторія Шилова та депутат обласної ради Тетяна Валігурська зустрілися з колишнім керівником Дніпропетровської області. В ході розмови депутати поставили екс-губернатору декілька запитань, зокрема чому він не підкорився  указу Президента та досі продовжує сидіти у кабінеті голови ОДА, хоча Віктор Ющенко та депутати облради вже сказали своє слово. Тим не менш Бондар продовжує незаконно керувати процесами в області, до сих пір вважаючи себе при посаді. Ще одне питання – чому він відкрито агітує за кандидата в Президенти Ю.Тимошенко, порушуючи присягу держслужбовця та втручається у виборчий процес. Вікторія Шилова та Тетяна Валігурська закликали екс-губернатора залишатися чоловіком та з гідністю підкоритися рішенню Президента та депутатів. У свою чергу Бондар відповів, що буде поновлятися на посаді через суд і  вважає себе ефективним губернатором Дніпропетровської області.  На інші запитання екс-губернатор відповідати відмовився.

Детально про зустріч Вікторії Шилової з Віктором Бондарем дивіться сьогодні о 18.30. у прямому ефірі 9 телеканалу.

 
Звернення Вікторії Шилової PDF Печать E-mail

 Нарешті здійснилося те, про що я говорила  і за що боролася вже тривалий час – політичного зрадника Бондаря відправили у відставку! Нагадаю, що за роки його керування Дніпропетровська область втратила політичну вагу і скотилася на останні місця по всім показникам. Наприклад, в сфері охорони здоровя ми знаходимося на 27 місці, а були на 4. І у депутатів обласної ради, і у Президента Ющенка просто увірвався терпець! Відтепер Бондар може користуватися «напрацьованими» грошима за рахунок Дніпропетровської області та відкрито агітувати за Тимошенко, звісно, якщо вона візьме до своєї команди зрадника. 

Вітаю Вас з цією поки що не остаточною перемогою і щиро сподіваюсь на краще майбутнє народу Дніпропетровщини!

 
<< Первая < Предыдущая 2301 2302 2303 2304 2305 2306 2307 2308 2309 2310 Следующая > Последняя >>

Страница 2301 из 2311

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины