Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


В угоду чьим интересам творится транспортный беспредел? PDF Печать E-mail
«Уважаемая Виктория Витальевна! Вашу программную позицию действий на посту мэра - сделать весь общественный транспорт, в том числе маршрутки, муниципальными, благодаря чему стоимость проезда снизится втрое – безоговорочно поддерживают жители города.
Первым значимым шагом в данном направлении является восстановление речных пассажирских перевозок по маршруту Днепр – Тягинка. Этим маршрутом пользуются преимущественно малообеспеченные пенсионеры. Те люди, которые после войны восстанавливали город, предприятия, создавали заново разрушенную инфраструктуру. Власти города довели ветеранов войны и труда до отчаяния, а ситуацию - до кризиса в вопросе транспортного сообщения. Выход необходимо найти без волокиты, отговорок и пустых обещаний.
Повышения обещанных соцстандартов нет и в обозримом будущем не будет. Нас ждут очередной рост коммунальных тарифов и цен. Семьям и самим пенсионерам надо выживать и доживать, растить и кормить детей и внуков. Мы обращаемся к Вам и руководителям города с предложением, просьбой и требованием одновременно: решить вопросы транспортного сообщения безотлагательно.
Близится конец лета, людям надо вывозить то, что выращено на садовых участках и огородах.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: “Висококласні керівники перевіряються на міцність і в кабінетах, і на “полі бою”. PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Ви знаєте, що зараз Україна потерпає від аномальних температур, наслідком чого стали великі пожежі, в тому числі і на нашій рідній Січеславщині. Особливо не поталанило Новомосковському району. Цього тижня горіло 400 гектар військового лісгоспу на території селищ Гвардійське та Черкаське. Штаб з ліквідації пожежі очолив особисто губернатор Олександр Вілкул. І якщо я залишила штаб о другій годині ночі, то Олександр Вілкул всю ніч провів в епіцентрі події. Після чого губернатор поїхав працювати в обласну державну адміністрацію. Дуже добре, що завдяки злагодженим діям всіх структурних підрозділів МНС, військових, а також мешканців Новомосковського району пожежу вдалось локалізувати.

 
Чому єврейський центр "Менора" опинився у центрі дніпропетровського конфлікту? PDF Печать E-mail
У центрі Дніпропетровська – чергова боротьба за житло. Цього разу між двадцятьма мешканцями будинку №5б-2 по вулиці Дем’яна Бідного та єврейською общиною в особі бізнесмена Геннадія Аксельрода.
Як повідомив «Правому берегу» голова об’єднання співвласників багатоквартирного будинку Геннадій Живолуп, через відсутність суттєвої підтримки ЖЕКу мешканці Дем’яна Бідного, 5б-2 в 2007 році об’єдналися в ОСББ «Слав’яни», після чого за власні кошти відремонтували домівку та привели до ладу прилеглу територію. Щойно люди вирішили повністю відмовитися від послуг комунального господарства та взяти будинок на баланс власного об’єднання, як їхні плани зустріли серйозні перепони.
За словами Геннадія Живолупа, наприкінці квітня представник Геннадія Аксельрода Віктор Леонов повідомив мешканцям Дем’яна Бідного, 5б-2 про плани бізнесмена щодо ласого шматочка у центральній частині обласного центру та запропонував скласти вимоги щодо подальшого відселення людей.
Подробнее...
 
Підтверджено – Кухтін володіє арсеналом зброї! PDF Печать E-mail
У попередньому номері газети «Правий Берег» ми обіцяли оприлюднити офіційну відповідь Прокуратури Жовтневого району щодо перевірки інформації про наявність арсеналу зброї у голови Індустріального районного суду Геннадія Кухтіна. Виявилось, що наша інформація була цілком правдивою – пан суддя має офіційні документи про реєстрацію вогнепальної зброї, яка перебуває у його користуванні. Таким чином Кухтін володіє цілим арсеналом зброї, а це:
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Консультативне рішення Міжнародного Суду ООН розпочинає перерозподіл світу. PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Згадаємо ті часи, коли розпався СРСР, а разом з ним і весь Європейський соціалістичний табір. На великих слов’янських землях запанували так звані американські цінності у вигляді трьох слів – “споживай! споживай! споживай! ”. За 20 років ми фактично втратили два покоління своїх громадян, а по кількості дітей, яка не народилася, можна тільки здогадуватися. Промисловість та сільське господарство були зруйновані, алкоголізм, наркоманія і різноманітні збочення за цей час оселилися на слов’янських православних територіях. Свобода особистості виявилась правом спокійно подихати в своїй рідній державі. Зараз ми розуміємо, що право на труд, освіту і житло за ці 20 років залишилось тільки рядком в головному документі країни – Конституції. Якщо в тебе немає грошей – ти не людина. Ось що дали нам так звані американські “цінності”, “права людини” і “свобода слова”.  

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2281 2282 2283 2284 2285 2286 2287 2288 2289 2290 Следующая > Последняя >>

Страница 2287 из 2312

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины