Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Народ проти Гінзбург PDF Печать E-mail
До редакції газети «Правий Берег»  небайдужі люди, чиї імена ми не можемо називати з етичних міркувань, принесли документи, з яких видно, що начальник управління охорони здоров’я ОДА пані Гінзбург зловживає своїми посадовими обов’язками. Справа ось в чому. За домовленістю головного лікаря Української психіатричної лікарні закритого типу МОЗ України Кушніра А.М. з Валентиною Гінзбург всі лікарі цієї медичної установи проходять атестацію (підтверджують або підвищують кваліфікаційну категорію) в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації. Але лікарня є структурним підрозділом Міністерства охорони здоров’я України, тож згідно наказу МОЗ України № 359 від 19.12.1997 р., атестацію керівників і спеціалістів подібних закладів має проводити ЦЕНТРАЛЬНА атестаційна комісія. Тим не менш, головою атестаційної комісії пані Гінзбург самовільно призначила свого першого заступника Гінкоту Л.В., а сама підписувала відповідні протоколи, не маючи на це права. Для чого це робилося? Справа в тому, що підтвердження кваліфікації є фактичним дозволом на подальшу медичну практику лікаря та є підставою для оформлення йому надбавок до зарплатні. Тож, внаслідок атестації під керуванням Гінзбург лікарі незаконно отримували дозвіл на подальшу практику та надбавки до окладів. Навіщо пані Гінзбург пішла на порушення закону – питання відкрите, але, цілком логічно припустити, що робила вона це не за просто так.
 
Шановні ветерани, шановні Січеславці! PDF Печать E-mail
В цей світлий, святий для кожного з нас день дозвольте привітати Вас з 65-річчям Великої Перемоги! Чесно кажучи, влада згадує про ветеранів лише напередодні великих свят, але я сподіваюсь, що Віктор Янукович зруйнує цю хибну традицію, і ті, хто залишились живими, зможуть достойно дожити свій вік. Приємно сказати, що обласна рада знайшла можливість надати кожному з ветеранів та інвалідів ВВВ по 500 гривень на сертифікат для лікування. Також гарна ініціатива облради щодо відновлення палат у лікарнях для ветеранів знайшла підтримку в уряді. На засіданні Кабміну 5 травня така задача була поставлена перед всіма головами адміністрацій.
Подробнее...
 
Трагедія у Новомосковську: четверо підлітків загинули під катером PDF Печать E-mail

1 травня для мешканців Новомосковська ще довгий час асоціюватиметься не з Міжнародним днем солідарності трудящих, а зі страшною трагедією. А для чотирьох сімей цей день назавжди залишиться чорним днем календарю. Саме у цей день близько 16-ї години на річці Самара сталася жахлива аварія. Внаслідок зіткнення круїзного катеру з моторним човном «Южанка» четверо підлітків загинули на місці – двом з них було по 16 років, ще двом – 14. Ще одного хлопця, 16-річного Женю, госпіталізовано.

«Ми їхали на човні біля річпорта, бачили як він (катер) стояв. Потім почав рухатися на нас. Їхав з лівого боку, а ударив в правий... Доплив я до човна, а там... навіть немає слів... Я сам не зрозумів, як усе відбулося: може навмисно, може ні – незрозуміло. Простір був великий, щоб обїхати, ми ж майже біля берегу були... Він рятівників викликав і від’їхав, і після того ніхто його не бачив», - згадує Женя Г., котрий дивом врятувався.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Я оголошую війну продажній судейській системі" PDF Печать E-mail

«Я оголошую війну продажній судейській системі – або вона  остаточно перетворить  народ в рабів олігархів, або ми знищимо її! »

Шановні Січеславці!

В громадській приймальні Соціального блоку Вікторії Шилової кожного дня йде особистий прийом громадян. Більш, ніж 50% скарг надходить на діяльність суддів. Про це говорять і прості громадяни, і депутати Верхової Ради, і Президент, який заявив про негайне реформування судової системи. Продажні судді загрузли в брудних грошах, завідомо неправомірних рішеннях, фальсифікаціях судових рішень. І головне – вони хотіли плювати і плюють на присягу. На одного чесного суддю приходиться 10 суддів-виродків, суддів-перевертнів, суддів-злочинцев. На них немає жодної управи. Своїми рішеннями вони викидають дітей на вулиці, відбирають фабрики і заводи у робітників, землю – у селян. Страшно подумати на які муки могли відправити такі судді Сина Божого, якщо б вони його судили. Як зупинити це свавілля? Мирним шляхом. Я пропоную всім, хто постраждав від діяльності суддів-злочинців, приходити до громадської приймальні ( пр. Кірова, д. 83/1) з відповідними документами, отримувати консультації наших юристів і допомогу від мене, як депутата обласної ради. Про найбільш злочинних  і корумпованих суддів ми будемо розповідати в газеті «Правий Берег». Разом ми обов’язково поборемо судову чуму, яка руйнує нашу державу, віру в ПРАВДУ і ПРАВОСУДДЯ!
 
про Чорноморський флот PDF Печать E-mail

Вікторія Шилова: «Як депутат обласної ради і лідер Соціального блоку я вітаю газові угоди між Україною і Росією, які нададуть можливість промисловій Дніпропетровщині працювати, які унеможливлять підвищення газових тарифів для населення і допоможуть наповнити державний і місцевий бюджети. Що стосується Чорноморського флоту, то я остаточно зрозуміла чиї гроші відпрацьовує Юлія Тимошенко. Це гроші західних банкірів-олігархів, яким конче необхідні бази НАТО на території Криму. Те, що ми бачили 27 квітня у Верховній Раді свідчить про те, що так звана  опозиція остаточно перетворилась на «содержанку» банкірів-олігархів, яких зараз викорчовують з їхніх кримінальних схем. На мій погляд, нажаль, це правда. Доказом того, що БЮТ завжди продавався є свідчення  багатьох депутатів, екс-бютівців, а також відкритий лист екс-кандидата в Президенти Михайла Бродського. На мій погляд, в Україні є єдина націоналістична опозиція на чолі з Олегом Тягнибоком – ВО «Свобода». Але дуже хотілося би, щоб за ідеологічними розбіжностями і влада, і опозиція не забували про життєздатність держави Україна. Дуже добре, що весь світ побачив справжніх «демократів» у Верховній Раді. Дуже сподіваюсь, що місцеві вибори будуть призначені на осінь і люди дадуть оцінку минулій політичній п’ятирічці».

 
<< Первая < Предыдущая 2281 2282 2283 2284 2285 2286 2287 2288 2289 2290 Следующая > Последняя >>

Страница 2284 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины