Шилова Виктория Витальевна - официальный сайт Днепропетровск Украина
 
    Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


До нас їдуть грузини! PDF Печать E-mail

 Активісти та прибічники громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко» проінформували Вікторію Шилову, що прем’єр – міністр України Юлія Тимошенко планує використати на Дніпропетровщині технологію залякування виборців. З цією метою на час голосування у другому турі Президентських виборів на Дніпропетровщину планують прибути 800 – 1000 так званих  грузинських «спостерігачів», а насправді бойовиків, співробітників спецслужб та просто криміналітет. Яке право має Президент Грузії Михайло Саакашвілі  так брутально втручатися у внутрішні справи України, і все через прохання своєї одноплемінниці  Юлії Григян – Тимошенко? Вікторія Шилова вже повідомила цю інформацію співробітникам правоохоронних органів і сподівається на відповідну реакцію від СБУ та Прокуратури.

 
Заява лідера громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко» В. Шилової. PDF Печать E-mail

Шановні мешканці Дніпропетровська та Січеславщини!

Юлія Григян -Тимошенко та її команда продовжують демонструвати приклади політичного шахрайства, безвідповідальності, а головне страху. Саме тому біг-борди нашого руху з надписом «Дніпропетровщина БЕЗ Тимошенко», а їх  всього кілька десятків на всю область, були зафарбовані, спаплюжені чи просто заклеювались. Ці дії можна назвати справжньою істерикою бютівської команди. До того ж, керівники телеканалів, контрольовані олігархами Ю. Григян -Тимошенко або мерами Дніпропетровська І. Куліченком та  Кривого Рогу Ю. Любоненком, не пускають мене, депутата обласної ради, на прямі ефіри муніципальних телеканалів. Ця влада просто «смердить» та доживає свої останні дні! Тому закликаю всіх, заради памяті наших дідів-прадідів та майбутнього наших дітей, виграти битву за Дніпро! Відправимо політичну брехуху Юлію Григян -Тимошенко в опозицію!

 
Попередження Бондарю від Шилової PDF Печать E-mail

Вікторе Васильовичу, звертаюсь до Вас як депутат обласної ради і патріот Дніпропетровщини. Ваша поведінка і дії на посту губернатора нашої області довели, що Ви безпринципна, продажна і аморальна людина, яка на мій погляд свідомо руйнує Дніпропетровщину. Ваша підтримка за бюджетні кошти і в робочий час кандидата в Президенти Ю.Григян – Тимошенко  дає право мешканцям Дніпропетровщини вимагати у Президента України Віктора Ющенка Вашої відставки з подальшою адміністративною та кримінальною відповідальністю за вчинені Вами дії. Від постраждалого народу Дніпропетровщини та від себе особисто обіцяю Вам – Ви будете відповідати за всі дії й ту шкоду, яку нанесли моїй рідній Дніпропетровщині.

 
Звернення лідера громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко» В.Шилової. PDF Печать E-mail

Щиро вдячна народним депутатам, які сьогодні проголосували за відставку антинародного міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який в гонитві за владою, грошима і страхом перед тим, що йому доведеться відповідати за свої посадові злочини, так вчепився за міністерське крісло. Нажаль, Юлія Григян – Тимошенко у випадку з Луценком показала своє справжнє обличчя, поставивши себе над Конституцією України та її законами, коли призначала звільненого Верховною Радою Луценко в.о. міністра МВС. Але, на мій погляд, вона зробила собі медвежу послугу і всім показала – Тимошенко свідомо йде на зрив виборів і фактично плює на Конституцію народу України. Тому я , як лідер громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко», хочу закликати всіх небайдужих громадян приєднатися до нас і відправити Тимошенко в опозицію. А також закликаю народних депутатів проголосувати за відставку Ю.Тимошенко.

 
Луценко назначили незаконно! PDF Печать E-mail

Заместитель главы Секретариата, представитель Президента Виктора Ющенко в Верховной Раде Игорь Попов считает незаконным назначение Кабинетом министров Юрия Луценко на должность первого заместителя министра внутренних дел - исполняющим обязанности министра. По его словам, согласно закону о Кабмине, представление на назначение первых заместителей министров подаются исключительно действующими министрами. Также он отметил, что Ющенко будет определяться после такого назначения Кабмином, приостанавливать или нет это решение правительства, пишет proUA.

 
<< Первая < Предыдущая 2281 2282 2283 2284 2285 2286 2287 2288 Следующая > Последняя >>

Страница 2281 из 2288

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины