Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Дитячий табір ім. Матросова повертають державі PDF Печать E-mail
Питання подальшого функціонування дитячого оздоровчого табору імені Матросова, що у Новомосковську, було поставлене представниками Новомосковського трубного заводу під час зустрічі заступника голови Дніпропетровської обласної ради, голови постійної комісії облради з питань зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації Вікторії Шилової з представниками профспілки металургів і гірників України. За коментарями «Правий берег» звернувся до заступника голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату, члена фракції Комуністичної партії України Юрія Миколайовича Осетрова, який є ініціатором повернення табору ім. Матросова до державної власності.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Закликаю українок не боятися народжувати!» PDF Печать E-mail

Активісти Соціального блоку щиро вітають Вікторію Шилову з народженням довгоочікуваної доньки. Дівчинка народилася в ніч на Івана Купала – і це дуже символічно, адже Вікторія Шилова завжди виступала за збереження і відродження прадавніх слов’янських традицій. Вікторія – справді мужня та дуже енергійна жінка, яка в якості заступника голови обласної ради, на 9-му місяці вагітності, об’їздила вздовж та поперек всю Дніпропетровську область. Вона проводила наради з якості продуктів харчування, боролася з генно-модифікованою продукцію, яка заполонила  полички супермаркетів під виглядом екологічно чистої їжі. Не припиняла Вікторія Шилова свою політичну діяльність, кожного тижня відкривалися громадські приймальні Соціального блоку в різних куточках Дніпропетровської області. Тож, бажаємо Вікторії та її новонародженій доньці міцного здоров’я, радіти кожному новому дню, нехай збудуться всі мрії!

Вікторія Шилова: «Народження доньки тільки додасть мені сил боротися  за щастя та добробут мого українського народу. Я закликаю жінок народжувати і не боятися  труднощів, адже жодні матеріальні цінності чи владні амбіції не варті щастя материнства та посмішки вашої дитини!».

 
Вікторія Шилова: «Час мерів на кшталт Куліченка минув» PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Як я і обіцяла, наш Соціальний блок розпочав масштабний рух зі звільнення Дніпропетровська від Куліченка і його "немолодої" команди, що знаходиться при владі 10 останніх років. У зв’язку з чим розпочато цей рух? Давайте згадаємо, що «доброго» і «корисного» зробив Куліченко і компанія для Дніпропетровська? Може, ми маємо гарну ситуацію з ремонтом покрівель, з ліфтами та ЖЕКами, що працюють на благо городян? Може, ми маємо добре працюючий комунальний транспорт замість екологічно брудних маршруток? Може, хтось з тих, хто чесно стоїть у черзі на житло, отримав його і був задоволений?
Подробнее...
 
Генпрокуратура перевіряє Арутюнова та Соколова PDF Печать E-mail

У одному з номерів газети «Правий берег» ми розповідали про сумнівні тендери на Придніпровській залізниці, в яких із завидною постійністю вигравали фірми, зареєстровані на близьких людей двох народних депутатів від БЮТ Соколова та Арутюнова. Підозри у  махінаціях з тендерами були небезпідставними, адже до редакції газети небайдужі люди надали документи, де зазначалося, які суми фігурують у справі.

Наприклад, ТОВ «Мега строй» та ТОВ «Укрбудивниця» ( директор – Носар А.А.  – брат дружини Михайла Соколова) заробляє мільйонні суми на постачанні до Придніпровської залізниці різноманітних товарів. І все б нічого, якби тільки інші учасники тендерів не пропонували за свої товари чи послуги інші гроші. Але вигравали фірми, близькі до вищеназваних народних депутатів. В результаті – Придніпровська залізниця  укладає невигідні для себе договори, а ті, хто стоїть за цими фірмами кладуть до своїх кишень надприбутки.

Зважаючи на це, депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова надіслала запити до Адміністрації Президента, правоохоронних органів, Генеральної прокуратури щодо перевірки можливих махінацій на Придніпровській залізниці. Першу відповідь вже отримано.
Подробнее...
 
Кто и зачем скрывает следы преступления на Самаре? PDF Печать E-mail

Тяжело возвращаться к трагедии, произошедшей 1 мая в Новомосковске. Представьте, как тяжело это делать родителям погибших детей. А ведь они из этой трагедии и не выходили. Родители были вынуждены начать свое собственное расследование, потому как надежда на объективность официального тает с каждым днем. И это несмотря на то, что на последней сессии областного совета по инициативе В. Шиловой этот вопрос был поднят, были отправлены обращения во все профильные инстанции. Также было направлено обращение на тот момент председателя областного совета Ю. Вилкула к силовым структурам с требованием незамедлительного объективного расследования убийства детей. К сожалению, приходится констатировать факт, что в г. Новомосковск добиться справедливости при нынешней власти практически невозможно. Все решают родственные связи и деньги. Если сведения родителей погибших детей о компании, в которой отдыхал 1 мая Степаненко В.С., достоверны, понятно, какие рычаги воздействия запущены для того, чтобы обелить виновного и свалить вину на детей. Мы с самым пристальным вниманием будем следить за развитием ситуации вокруг этой трагедии. Обещаем родителям сделать все от нас зависящее (вплоть до обращений  к премьер-министру и Президенту), чтобы никто не помог виновному избежать заслуженного наказания.

   В.Соловьев                       

                                         

 
<< Первая < Предыдущая 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 Следующая > Последняя >>

Страница 2279 из 2300

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины