Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: “Місцеві вибори як дзеркало соціальних уподобань українців”. PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Остаточно прийнятий Закон про Місцеві вибори, який за новими правилами дасть вам можливість обрати саме ваших кандидатів в депутати місцевих рад. Відтепер депутатам не вдасться заховатися у партійних списках чи за обличчями своїх лідерів. Тепер потрібно йти в народ і розповідати, що корисного зробив той чи інший кандидат. Як я і обіцяла ще 5 місяців тому, більш, ніж 50% депутатів  попередніх скликань не потраплять до наступних рад, а по деяких містах і районах таких горе-депутатів буде до 90%.

Що треба зробити кожному з нас, щоб обрати собі достойних депутатів? По-перше, дивіться на ті справи, які вже зроблені. По-друге, дивіться на моральний стан кандидатів, які борються за ваш голос, подивіться яким чином вони заробили свої гроші. Ви повинні визначитись які вулиці, дороги, лікарні, садочки і покрівлі ви хочете мати в місті та районах. Подивіться на своїх мерів, які вже по 10 років сидять у кріслах. Чи краще вам стало жити від їхнього сидіння? Візьміть мера Новомосковська Геннадія Літвіщенка. Про моральний облік цієї людини взагалі говорити не хочеться. Його аморальні слова про винуватців трагедії на воді у Новомосковську, на мій погляд, говорять про його анти людську сутність. А якщо говорити про комуналку Новомосковська, зокрема стан його мікрорайонів, та яким чином здійснюється розподіл бюджетних коштів – то відповідь вам відома. Пан Літвіщенко неодноразово називав себе вічним мером, але, як відомо, на цій Землі немає нічого вічного, окрім загальнолюдських цінностей. Я абсолютно впевнена, що таких мерів як Літвіщенко ми скоро позбудемось. На їхні місця прийдуть інші люди, які займуться конкретними справами та новою соціальною політикою, де кожна людина – велика цінність, а не “средство достижения благосостояния для мєра”.

І головне – обов’язково слідкуйте за політичною ситуацією в країні, прискіпливо придивляйтесь до кандидатів в депутати. Не вірте словам, якщо за ними немає справ. А 31 жовтня треба прийти до виборчих дільниць і проголосувати за своє майбутнє!

 
Дніпродзержинців кинуто на призволяще? PDF Печать E-mail
Вже два місяці у Дніпродзержинську працює громадська приймальня депутата Дніпропетровської обласної ради Вікторії Шилової. За цей період до нас звернулось дуже багато людей з різними питаннями. Здебільшого, переважають проблеми ЖКГ. Так, до нас звернувся колектив мешканців будинку №22, що по вулиці Кіма. Будинок знаходиться у жахливому стані: протікає покрівля, зовсім немає опалення, вздовж будинку починають йти тріщини. Ще зовсім небагато часу потрібно, щоб будинок перекваліфікувати в аварійний. Випадки, коли ЖЕК відмовляє робити капітальний ремонт будинку чи покрівлі, посилаючись на те що будинок у черзі і є більш термінові ремонти, не поодинокі. Також чимало пенсіонерів, які скаржаться на пенсійні фонди. Скарги майже однакові: людям відмовляють у поясненні, чому їм не нараховується доплата до пенсії, радять прочитати закон в інтернеті. Не перестають надходити скарги і на правоохоронні органи. Правоохоронці не бажають допомагати людям у їхніх складних ситуаціях, а тільки пишуть «відписки». Беручи до уваги всі проблеми мешканців Дніпродзержинська, складається враження, що у місті не існує структур, які б мали допомагати людям.
 
Магдалинівському району потрібен зв’язок PDF Печать E-mail
23 червня депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова провела прийом громадян у Магдалинівці. До Вікторії Віталіївни звернулося багато людей з різними питаннями. Так, на прийом завітала голова Поливанівської сільської ради Тетяна Володимирівна Бровко. Вона звернулася по допомогу в ремонті сільського містка. Сільського бюджету на ремонт не вистачає. Для цього ремонту потрібно 2 куба лісу. З питань щодо заміни АТС звернувся Топчинський сільський голова Володимир Володимирович Коваль. В селі стара АТС, що з 1970-го року непридатна до експлуатації. Багато бажаючих провести телефон, в тому числі ветерани Великої Вітчизняної війни та ветерани праці. А такої можливості немає. Депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Віталіївна Шилова пообіцяла допомогти у вирішенні цих питань.
 
Социальный блок В. Шиловой теперь и в Павлограде PDF Печать E-mail
7 июля состоялось официальное открытие приемной депутата Днепропетровского областного совета В.В. Шиловой в Павлограде. Мы хотим донести до каждого жителя Павлограда и всего Днепропетровского региона, что Социальный блок Виктории  Шиловой – это неполитический блок.
Подробнее...
 
Рейдерство в Україні як безкарний кримінал? PDF Печать E-mail
Перші рейдерські захоплення в Україні почалися під час першого премєрства Юлії Тимошенко. Таку заяву зробила координатор Антирейдерського союзу Дніпропетровського регіону Ірина Малоголовкіна в ефірі Дніпропетровського Державного телеканалу 6 липня. Серед обєктів області, що потрапили до рук рейдерів у той час, за словами пані Ірини, були Нікопольський феросплавний завод, ринок «Озерка», олійний комбінат «Олейна», центральний Будинок побуту. Коли ж Тимошенко вдруге прийшла до влади, почались захоплення не лише великих підприємств, але й готелів, перукарень, піцерій тощо, зазначила координатор Антирейдерського союзу.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 Следующая > Последняя >>

Страница 2278 из 2300

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины