Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Куличенко безразлична судьба речного транспорта? PDF Печать E-mail
Открытое письменное обращение к депутату
Днепропетровского областного совета В.В. Шиловой
«Через это открытое письмо инициативной группы садоводческого товарищества «Родник» Синельниковского района обращаются к Вам сотни людей, в том числе сельских жителей, ветеранов, пенсионеров, инвалидов.
Наши садовые участки находятся в прибрежной зоне Синельниковского района области. В с. Метлашево – 300 участков, в с. Грушеватое – 1000, в с. Тягинка – 700. Есть еще участки на левом берегу. Курсировали по этому маршруту катера несколько раз в день. Удобно, комфортно, недорого. Так было когда-то, точнее лет 20 тому.
Росли деревья и внуки. А жизнь менялась к худшему. Исчезли в неизвестном для горожан направлении катера.
Подробнее...
 
В. Шилова: «Литвищенко должен ответить за то, что уже натворил, а не пытаться снова стать мэром» PDF Печать E-mail
- Поздравляем Вас с рождением дочери!
- Спасибо. Это был самый счастливый день в моей жизни. Семья для каждого человека должна быть приоритетом в жизни. Я действительно чувствую себя счастливой.
- Не тяжело Вам совмещать материнство и активную политическую деятельность?
Подробнее...
 
Вода камінь точить PDF Печать E-mail
У газеті «Правий берег» ми неодноразово розповідали про протиправні дії деяких «багатих і знаменитих» персон Дніпропетровщини. Усі звинувачення, припущення та викриття в нашій газеті ґрунтуються не на плітках та домислах. Все, про що ми пишемо, ретельно перевіряється, вивчається купа документів – це наша редакційна політика. Ми не боїмося говорити правду і намагаємось домогтися справедливості за допомогою правових механізмів.
В попередніх номерах газети ми розповідали про життя-буття голови Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Геннадія Кухтіна. Нагадаю, що за нашою інформацією суддя володіє цілим арсеналом зброї, проживає у фешенебельній новобудові в центрі міста та має декілька шикарних автівок. Але ж зарплатня голови суду в нашій країні, безперечно, не дозволяє купатися в розкошах.
Вікторія Шилова спрямувала депутатський запит щодо фактів, викладених в статті газети «Правий берег» щодо діяльності пана Кухтіна, до Генеральної прокуратури. Нам прийшла відповідь від начальника відділу Прокуратури Дніпропетровської області Д. Федорова, в якій йдеться, що наразі проводиться перевірка інформації щодо законності реєстрації зброї в Жовтневому РВ ДМУ паном Кухтіним, а також інших відомостей, надрукованих в газеті. Про результати перевірки Вікторію Шилову буде повідомлено у встановлений законом термін, а ми у свою чергу обов’язково надрукуємо цю інформацію.
Інше журналістське розслідування стосувалося законності виділення земельних ділянок на території Кіровського лісництва екс-губернатором Дніпропетровщини Віктором Бондарем. Нагадаємо, що пан Бондар роздав землю своїм наближеним на підставі рішень Дніпропетровського окружного адміністративного суду. Реагуючи на депутатський запит Вікторії Шилової, Дніпропетровська міжрайонна природоохоронна прокуратура зробила висновок, що «… Вищезазначені постанови суду 1 інстанції винесені із суттєвим порушенням норм матеріального та процесуального права, в зв’язку з чим оскаржені Дніпропетровським міжрайонним природоохоронним прокурором в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду. При постановленні рішень в адміністративних справах суд вийшов за рамки наданих повноважень, чим обмежив публічну компетенцію Дніпропетровської обласної державної адміністрації…».
Справа йде до того, що рішенням суду друзі Бондаря (Смик Ю.Д., Паламарчук Н. С., Сорока А. А., Пятков О. М., Фалюш В. Б., Меркулов С. В., Клешня О.В.) будуть вимушені повернути ділянки в Кіровському лісництві у державну власність. Також важливо, щоб ті судді, які приймали неправомірні рішення, понесли справедливе покарання. А ми обіцяємо і надалі розповідати про нечесних на руку суддів та чиновників, і не тільки говорити про це на шпальтах газети, але й вказувати правоохоронним органам на подібні випадки.
                                                                                                                                         Уляна Мудрагель
 
Вікторія Шилова: “Підвищення цін на газ не повинно вдарити по незахищеним українцям ”. PDF Печать E-mail

                    Шановні Січеславці!

Я знаю, що інформація про підвищення цін на газ шокувала населення України, і опозиція відразу почала волати про “беспредел” влади. Давайте подивимось яким чином спрацює механізм субсидій з 1 вересня. Я так розумію, що завдання влади полягає у наступному – щоб ті 20% небідних українців сплачували реальну ціну за газ. А малозабезпечені отримали субсидії і користувалися ними, тобто мали певну знижку на газ. Хочу сказати, що в Дніпропетровській області більше, ніж 240 тисяч родин підпадають під дію субсидій, а це більше 1 мільйона громадян області.

Я впевнена, якщо Президент Віктор Янукович побачить, що підвищення цін на газ змусить сплачувати не тільки багатих, але й бідних, він своїм указом скасує це підвищення. Хочу одразу сказати, що якщо людина, яка повинна отримати субсидію, буде мати якісь проблеми – відразу звертайтесь до моєї громадської приймальні (телефон 375-51-54). Ми будемо вирішувати ці проблеми в оперативному режимі. Я хочу тільки одного – щоб жодна українська родина не потрапила до економічної ями після підвищення цін на газ через недбалість чиновників на місцях.

Шановні українці, Ви можете розраховувати на підтримку нашого Соціального блоку з будь-яких питань!
 
Кому вигідні нові правила гри на місцевих виборах? PDF Печать E-mail
10 липня депутатська більшість проголосувала за новий закон «Про вибори депутатів Верховної Ради Криму, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів». Прийняття цього закону, автором якого є регіонал Олександр Єфремов, викликало багато дискусій серед політиків та експертів. Нагадаємо основні положення закону. По-перше, в Україну повертається  мажоритарно-пропорційна система виборів, за якою 50 відсотків депутатів обиратиметься за партійними списками, 50 відсотків – в одномандатних округах. У селі та селищі депутатів обиратимуть лише за мажоритарною системою. Тобто, далеко не всім вдасться заховатися у партійних списках, заплативши у партійну касу за тепленьке депутатське місце. Багатьом майбутнім кандидатам в депутати доведеться в буквальному сенсі слова ходити в народ та переконувати виборців, що саме він буде відстоювати їхні інтереси.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 Следующая > Последняя >>

Страница 2277 из 2300

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины