Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Чому єврейський центр "Менора" опинився у центрі дніпропетровського конфлікту? PDF Печать E-mail
У центрі Дніпропетровська – чергова боротьба за житло. Цього разу між двадцятьма мешканцями будинку №5б-2 по вулиці Дем’яна Бідного та єврейською общиною в особі бізнесмена Геннадія Аксельрода.
Як повідомив «Правому берегу» голова об’єднання співвласників багатоквартирного будинку Геннадій Живолуп, через відсутність суттєвої підтримки ЖЕКу мешканці Дем’яна Бідного, 5б-2 в 2007 році об’єдналися в ОСББ «Слав’яни», після чого за власні кошти відремонтували домівку та привели до ладу прилеглу територію. Щойно люди вирішили повністю відмовитися від послуг комунального господарства та взяти будинок на баланс власного об’єднання, як їхні плани зустріли серйозні перепони.
За словами Геннадія Живолупа, наприкінці квітня представник Геннадія Аксельрода Віктор Леонов повідомив мешканцям Дем’яна Бідного, 5б-2 про плани бізнесмена щодо ласого шматочка у центральній частині обласного центру та запропонував скласти вимоги щодо подальшого відселення людей.
Подробнее...
 
Підтверджено – Кухтін володіє арсеналом зброї! PDF Печать E-mail
У попередньому номері газети «Правий Берег» ми обіцяли оприлюднити офіційну відповідь Прокуратури Жовтневого району щодо перевірки інформації про наявність арсеналу зброї у голови Індустріального районного суду Геннадія Кухтіна. Виявилось, що наша інформація була цілком правдивою – пан суддя має офіційні документи про реєстрацію вогнепальної зброї, яка перебуває у його користуванні. Таким чином Кухтін володіє цілим арсеналом зброї, а це:
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: Консультативне рішення Міжнародного Суду ООН розпочинає перерозподіл світу. PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Згадаємо ті часи, коли розпався СРСР, а разом з ним і весь Європейський соціалістичний табір. На великих слов’янських землях запанували так звані американські цінності у вигляді трьох слів – “споживай! споживай! споживай! ”. За 20 років ми фактично втратили два покоління своїх громадян, а по кількості дітей, яка не народилася, можна тільки здогадуватися. Промисловість та сільське господарство були зруйновані, алкоголізм, наркоманія і різноманітні збочення за цей час оселилися на слов’янських православних територіях. Свобода особистості виявилась правом спокійно подихати в своїй рідній державі. Зараз ми розуміємо, що право на труд, освіту і житло за ці 20 років залишилось тільки рядком в головному документі країни – Конституції. Якщо в тебе немає грошей – ти не людина. Ось що дали нам так звані американські “цінності”, “права людини” і “свобода слова”.  

Подробнее...
 
Особистий рейтинг Шилової у Новомосковську вчетверо перевищує Літвіщенка PDF Печать E-mail
З 1 по 12 липня активісти Соціального блоку Вікторії Шилової опитували мешканців Дніпропетровщини щодо їхніх симпатій на виборах до місцевих органів влади. Було опитано 700 респондентів. Це мешканці Дніпропетровська, П’ятихаток, Новомосковська, Дніпродзержинська, Магдалинівки.
Якщо би вибори міського голови Дніпропетровська відбулися цього тижня, то переміг би Загід Краснов (рейтинг – 28, 41%). Далі йдуть: Іван Куліченко з 22, 46%, третє місце займає Вікторія Шилова - 19,1%. У Ігоря Циркіна – 18,1%, Миколи Швеця – 7,75%, Івана Тюріна – 2,18%.
На запитання «За яку політичну силу Ви б проголосували?», респонденти відповіли наступним чином: Партія регіонів – 35,05%; Громадська сила З. Краснова – 14,54%; блок Тигіпка та «Наш дом - Днепропетровск» І. Циркіна по 9,76%; Соціальний блок Вікторії Шилової – 8,56%; блок Куліченка – 5,77%; блок Швеця – 4,18%; блок Юлії Тимошенко – 4,6%. КПУ, блок Яценюка, блок Литвина, ГРАД – не долають трьохвідсотковий бар’єр.
Як бачите, мешканці Дніпропетровщини оцінили наполегливу працю та боротьбу за права простих людей активістів Соціального блоку та особисто Вікторії Шиловій. Але найбільше нас вразили дані по Новомосковську. Особистий рейтинг Вікторії Шилової складає 40%, у той час як за нині діючого мера Віктора Літвіщенка готові проголосувати тільки 10% новомосковців. Ось вам і вічний мер!
З такими результатами Вікторія Шилова з легкістю може стати мером Новомосковська, тим більше, що про її конфлікт з паном Літвіщенком ми розповідали неодноразово. Вікторія Шилова нещадно критикувала мера за те, що він прикривав винуватця трагедії на річці (чоловік розчавив катером чотирьох підлітків), а також за відчуження комунальної власності (комунальна установа «Самарь») і т.п.
Виникає цілком логічне запитання – чи буде Вікторія Шилова балотуватися на посаду міського голови Новомосковська? Ось, що нам відповіла лідер Соціального блоку: «Дійсно, одна потужна політична сила зробила мені пропозицію балотуватися від цієї партії у мери Новомосковська, оскільки я маю всі шанси виграти вибори. Наразі я розмірковую над цією пропозицією».
                                                                                                                                           Уляна Мудрагель
 
Сміх та й годі PDF Печать E-mail
Після прийняття Верховною Радою нового Закону про місцеві вибори Ігор Циркін помітно розгубився. Широко розрекламований фонд «Наш дом - Днепропетровск» не має права брати участь у виборах, а крісло мера тим більше не світить Ігорю Марковичу, оскільки Партія регіонів не налаштована підтримувати креатуру Єрмолаєва з невисоким особистим рейтингом. Але видимість активної діяльності Циркіну треба створювати, от і вигадав цей благодійник черговий інформаційний привід.
18 червня благодійний фонд «Наш дом - Днепропетровск» передав громадській організації «Товариство соціальної підтримки та медичної реабілітації інвалідів Самарського району м. Дніпропетровськ «Грааль» постільну білизну, а далі – увага: у кількості 8 штук! Сума благодійної допомоги від Дніпропетровського олігарха склала 696 гривень 62 копійки. Для події такого масштабу, мабуть, були запрошені журналісти місцевих телеканалів, аби вчергове з екранів телевізорів проспівати оду благодійнику Ігорю Циркіну.
Ось так пан Циркін переймається долею інвалідів, кидаючи їм подачки на смішні суми. Тим часом, його спонсор Вадим Єрмолаєв збільшує свої статки всіма можливими і неможливими засобами, законність яких викликає сумніви.
                                                                                                                                          Уляна Мудрагель
 
<< Первая < Предыдущая 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 Следующая > Последняя >>

Страница 2276 из 2300

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины