Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Заявление Гражданского блока «Новая Украина» PDF Печать E-mail

 7 февраля нашему народу предстоит сделать действительно судьбоносный выбор – избрать Президента, способного объединить нацию, обеспечить согласованную работу всех ветвей власти, всех государственных институтов, радикально изменить ситуацию в государстве. Необходимо, прежде всего, покончить с популизмом и демагогией, непрофессионализмом и волюнтаризмом в управлении экономическими и социальными процессами, безответственностью и тотальной коррупцией. Ключевой проблемой сегодня является наибыстрейший перевод отечественной экономики на современную инновационную основу, изменение ее отраслевой структуры, рациональное использование имеющегося научного, производственного, кадрового потенциала. Только на этой основе мы сможем преодолеть позорное явление – бедность, реально обеспечить повышение жизненного уровня народа, решение острейших социальных проблем, и вывести Украину на уровень передовых стран Европы и мира. 

Подробнее...
 
До нас їдуть грузини! PDF Печать E-mail

 Активісти та прибічники громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко» проінформували Вікторію Шилову, що прем’єр – міністр України Юлія Тимошенко планує використати на Дніпропетровщині технологію залякування виборців. З цією метою на час голосування у другому турі Президентських виборів на Дніпропетровщину планують прибути 800 – 1000 так званих  грузинських «спостерігачів», а насправді бойовиків, співробітників спецслужб та просто криміналітет. Яке право має Президент Грузії Михайло Саакашвілі  так брутально втручатися у внутрішні справи України, і все через прохання своєї одноплемінниці  Юлії Григян – Тимошенко? Вікторія Шилова вже повідомила цю інформацію співробітникам правоохоронних органів і сподівається на відповідну реакцію від СБУ та Прокуратури.

 
Заява лідера громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко» В. Шилової. PDF Печать E-mail

Шановні мешканці Дніпропетровська та Січеславщини!

Юлія Григян -Тимошенко та її команда продовжують демонструвати приклади політичного шахрайства, безвідповідальності, а головне страху. Саме тому біг-борди нашого руху з надписом «Дніпропетровщина БЕЗ Тимошенко», а їх  всього кілька десятків на всю область, були зафарбовані, спаплюжені чи просто заклеювались. Ці дії можна назвати справжньою істерикою бютівської команди. До того ж, керівники телеканалів, контрольовані олігархами Ю. Григян -Тимошенко або мерами Дніпропетровська І. Куліченком та  Кривого Рогу Ю. Любоненком, не пускають мене, депутата обласної ради, на прямі ефіри муніципальних телеканалів. Ця влада просто «смердить» та доживає свої останні дні! Тому закликаю всіх, заради памяті наших дідів-прадідів та майбутнього наших дітей, виграти битву за Дніпро! Відправимо політичну брехуху Юлію Григян -Тимошенко в опозицію!

 
Попередження Бондарю від Шилової PDF Печать E-mail

Вікторе Васильовичу, звертаюсь до Вас як депутат обласної ради і патріот Дніпропетровщини. Ваша поведінка і дії на посту губернатора нашої області довели, що Ви безпринципна, продажна і аморальна людина, яка на мій погляд свідомо руйнує Дніпропетровщину. Ваша підтримка за бюджетні кошти і в робочий час кандидата в Президенти Ю.Григян – Тимошенко  дає право мешканцям Дніпропетровщини вимагати у Президента України Віктора Ющенка Вашої відставки з подальшою адміністративною та кримінальною відповідальністю за вчинені Вами дії. Від постраждалого народу Дніпропетровщини та від себе особисто обіцяю Вам – Ви будете відповідати за всі дії й ту шкоду, яку нанесли моїй рідній Дніпропетровщині.

 
Звернення лідера громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко» В.Шилової. PDF Печать E-mail

Щиро вдячна народним депутатам, які сьогодні проголосували за відставку антинародного міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який в гонитві за владою, грошима і страхом перед тим, що йому доведеться відповідати за свої посадові злочини, так вчепився за міністерське крісло. Нажаль, Юлія Григян – Тимошенко у випадку з Луценком показала своє справжнє обличчя, поставивши себе над Конституцією України та її законами, коли призначала звільненого Верховною Радою Луценко в.о. міністра МВС. Але, на мій погляд, вона зробила собі медвежу послугу і всім показала – Тимошенко свідомо йде на зрив виборів і фактично плює на Конституцію народу України. Тому я , як лідер громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко», хочу закликати всіх небайдужих громадян приєднатися до нас і відправити Тимошенко в опозицію. А також закликаю народних депутатів проголосувати за відставку Ю.Тимошенко.

 
<< Первая < Предыдущая 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 Следующая > Последняя >>

Страница 2275 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины