Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Порушення виборчого законодавства!!! PDF Печать E-mail
2 лютого, у Жовтих Водах висадився справжній десант агітаторів Юлії Тимошенко – Антоніна Ульяхіна, народні депутати Михайло Соколов, Гарегін Арутюнов та чиновник облдержадміністрації, заступник губернатора Семен Кроль. Агітація проводилась у робочий час Кроля, з використанням адміністративного ресурсу. Активістів громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко», які в той час роздавали листівки, охорона цих «vip»- персон брутально розштовхувала та заважала роботі. Подібні дії можна вважати  порушенням виборчого законодавства та агонією бютівської команди, до якої входять і посадовці ОДА.
 
Кому заважає «Правда. Православ’я. Правосуддя»? PDF Печать E-mail
У Дніпропетровську почали зривати біг-борди Блоку Вікторії Шилової з  гаслом «Правда. Православ’я. Правосуддя». Цікаво, яке із зазначених у гаслі трьох понять так роздратувало зловмисників та спонукало до псування зовнішньої реклами? Невже Православя?
 
Бондаря та Кроля – до відповіді PDF Печать E-mail

Депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова просить мешканців Дніпропетровщини посприяти у виявленні фактів корупції і кримінальних вчинків з боку губернатора області Віктора Васильовича Бондаря та його першого заступника  Семена Семеновича Кроля. Якщо ці посадовці певним чином скривдили вас або відібрали землю, невідкладно звертайтеся зі скаргами до моєї громадської приймальні.

Адреса приймальні:

м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 83/1

Тел.: 375-51-54, 375-51-56

 
Чергова підробка PDF Печать E-mail

Кілька тижнів тому був атакований хакерами  мій сайт http://p-bereg.info/. Сьогодні стало зрозуміло навіщо – для дискредитації мене як політика і як жінки. Більш того, для подібних цілей був створений клон мого офіційного сайту. Тому звертаю Вашу увагу на те, що на даний момент працює ТІЛЬКИ один офіційний сайт Вікторії Шилової, адреса – www.shilova.org                                                                                                                                    Вікторія Шилова

 
Позачергова сесія обласної ради PDF Печать E-mail

 3 лютого ( середа) відбудеться позачергова сесія обласної ради. На розгляд ради виноситься питання:

1. Про звернення Дніпропетровської обласної ради щодо забезпечення реалізації конституційних прав виборців Дніпропетровської області при підготовці та проведенні повторного голосування з виборів Президента України 7 лютого 2010 року.

 Вікторія Шилова на сесії оприлюднить факти втручання у виборчий процес деяких голів райдержадміністрацій, зокрема Новомосковської та Апостолівської. Також лідер громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко» підійме питання щодо прибуття до Дніпропетровська так званих грузинських спостерігачів у кількості 1000 людей для зриву виборів у нашому регіоні.

Також на сесії депутати планують розглянути питання щодо заблокованих рахунків місцевих громад казначейством та невиплат зарплат мешканцям нашої області.

 
<< Первая < Предыдущая 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 Следующая > Последняя >>

Страница 2274 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины