Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: “Я зроблю все, щоб надати допомогу кожній людині!” PDF Печать E-mail
5 вересня 2009 року офіційно почала працювати перша з моїх 9 громадських приймалень. Минув вже рік, і я ставлю собі питання – які досягнення має наш Соціальний рух, і що я, як депутат обласної ради, зробила для січеславців? Спочатку назву просто цифри. За рік до нашого руху приєднались більше 10 тисяч  активістів по всій області. Причому, хочу зазначити, що в нас є як індивідуальне, так і колективне членство. До того ж, наш Соціальний блок є рухом, а не партією і навіть не громадською організацією. За рік ми відкрили 9 громадських приймалень (2 у Дніпропетровську, 2 у Новомосковську, по одній в Павлограді, Магдалинівці, Петриківці, Дніпродзержинську, П’ятихатках ). Я, як депутат обласної ради, під особливий контроль взяла Новомосковськ, де, на мій погляд, треба докорінно змінити ситуацію на користь новомосковців. 
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: “Наша надія – це українські діти”! PDF Печать E-mail

Шановні юні Січеславці!

Від щирого серця і від всієї душі вітаю Вас з Днем Знань, я абсолютно впевнена, що ця дата це не просто день в календарі – це початок великого шляху до Вашої мрії. А мрія України  - Ваше щасливе майбутнє. Юні Січеславці, чи замислювалися Ви над тим, хто очолить Україну через 20 років, хто буде займатися політикою, економікою, соціальною сферою? Відповідь одна  - це будете робити Ви. І я хочу, щоб Ви робили це в Україні, щоб Ви пишалися тим, що є українцями, громадянами України. Зараз,  завдяки українському народу, наша країна отримала ще один шанс стати сильною і корисною для людей. І хто б що не говорив, цей шанс ми використаємо. Влада виконає свої обіцянки, і юні громадяни України будуть мати світлі класи, комп’ютерні аудиторії, шкільні автобуси, достойні стипендії і абсолютну впевненість в тому, що Ваші знання знадобляться нашій країні – Україні. Ми все переборемо і наші діти дійсно отримають щасливе майбутнє!

                                                                                                З любов’ю, Вікторія Шилова.
 
Шановні Січеславці! PDF Печать E-mail
19 років тому Україна опинилась перед стратегічним вибором – бути незалежною державою або залишитись в Союзі. Зараз існує багато думок правильним чи неправильним був крок України 24 серпня 1991 року. Я абсолютно точно знаю, що у кожного з Вас є своя відповідь на це запитання. Я скажу про своє бачення розвитку України. На мій погляд, те, що Україна стала незалежною - це історична закономірність, здійснились великі прагнення українського народу до волі і свободи. З точки зору як це було зроблено, на мій погляд, Леонід Кравчук мав би опинитись на лаві підсудних. Згадайте жахливу економічну руйнацію України, яку започаткували Кравчук і Єльцин, згадайте жахливий початок “лихих 90-х” з кравчучками, купонами і тотальною алкоголізацією держави. 
Подробнее...
 
Особистий рейтинг Вікторії Шилової намагаються порахувати «незалежні» дніпропетровські журналісти PDF Печать E-mail
Одне з дніпропетровських популярних друкованих видань днями розмістило на шпальтах статтю Михайла Арошенка. В ній автор у доволі цинічний спосіб розмірковує над тим, скільки саме у грошовому еквіваленті коштує ім’я того чи іншого кандидата у депутати або мери міста.
За логікою журналіста, вірогідну перемогу кандидата на виборах можна вирахувати в умовних одиницях, використавши знання з формування бюджету передвиборчої кампанії і так звану «формулу визначення вартості імені». Як приклад Михайло Арошенко наводить вираховану ним «вартість імен» конкретних осіб, політичних діячів Дніпропетровська та України, в тому числі недвозначно натякаючи на політичну фігуру заступника голови Дніпропетровської обласної ради Вікторії Шилової.
Так, автор дає власну оцінку її кандидатури на найближчих виборах: «…скажімо, популярній журналістці Ш. можна, перебуваючи на піку слави, балотуватися в будь-якому окрузі Дніпропетровська і перемогти, за умови мінімальних фінансових затрат, оскільки її ім’я вже зараз коштує понад 200 тисяч у. о.
Подробнее...
 
В. Літвіщенко «паразитує» на державній власності у Новомосковську? PDF Печать E-mail
ЗВЕРНЕННЯ
ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ
ТА ПРОКУРАТУРИ ОБЛАСТІ

У зв’язку із подіями, що мали місце в суспільному житті нашого міста попереднього тижня, вирішив присвятити своє чергове звернення діям міської ради та міського голови Літвіщенка В. І., щодо недопущення встановлення істини в одній дуже важливій для нього історії.
Це мікрорайон «Самарський», на якому він сподівався гарно пропіаритись та, чого гріха таїти, скоріш за все і гарно заробити.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 Следующая > Последняя >>

Страница 2274 из 2300

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины