Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Літвищенка затримали! PDF Печать E-mail

За інформацією одного із депутатів Новомосковської міської ради, сьогодні затримано Віктора Літвіщенка. Меру Новомосковська висувають обвинувачення у розкраданні бюджетних коштів в особливо великих розмірах, а також незаконний продаж комунальної власності та зловживання службовим становищем. Вікторія Шилова неодноразово наголошувала на тому, що склад злочину “вічного мера” очевидний. Про факти незаконних операцій з комунальним майном, що мають документальне підтвердження, неодноразово повідомлялося на шпальтах газети “Правий берег”. Безкарність дій Літвіщенка не могла тривати вічно, наголошує В.Шилова.

 
Дніпропетровщина потребує негайного відновлення дротового радіо PDF Печать E-mail
До громадської приймальні депутата Дніпропетровської обласної ради Вікторії Шилової все частіше надходять заяви з проханням посприяти відновленню роботи радіоточок у Дніпропетровську, у тому числі – від мешканців ж/м Тополя:
«Мы обращаемся к Виктории Витальевне с вопросом в отношении связи, зная ее деятельную натуру и то, что она помогает очень многим. Так, как сейчас работает радиоточка, я за все свои 65 лет такого не видела, даже после войны.
Подробнее...
 
Шановні Січеславці! PDF Печать E-mail

Громадський соціальний рух Вікторії Шилової підтримає на місцевих виборах соціальну політику губернатора Олександра Вілкула як єдиний шанс відродження області. Активістами громадського соціального руху і мною особисто було прийняте рішення підтримати на місцевих виборах регіональну програму розвитку Дніпропетровщини на наступні 5 років. Ця програма розроблена за ініціативи губернатора Олександра Вілкула і втілює накази декількох тисяч мешканців нашої області, які звернулись до Партії регіонів і наших громадських приймалень. Наш громадський соціальний рух не є політичною партією, і навіть громадською організацією. Ми об’єдналися за покликом серця, душі і розуму, задля вирішення проблем кожного українця. Саме ця програма розвитку області максимально наближена до нашої концепції розвитку Січеславщини.  

Подробнее...
 
Корупція – внутрішня загроза економічній стабільності України PDF Печать E-mail
Корупційні схеми в Україні набули загрозливого для держави розмаху. Найчастіше прояви корупції виявляють на рівні нецільового використання бюджетних коштів окремими посадовцями. Лише за останні кілька місяців, за дорученням Президента, Служба безпеки України викрила низку кримінальних порушень, пов’язаних з розкраданням в особливо великих розмірах та хабарництвом. Серед них - п’ять кримінальних справ за фактами скоєння злочинів чиновниками Київської міськдержадміністрації.
За даними СБУ, у цих справах фігурують восьмеро чиновників: п’ятеро з них перебувають на підписці про невиїзд, двох заарештовано, і ще одного розшукують.
Подробнее...
 
В. Шилова: «Прийшов час політиків, які діють швидко, жорстко, але й справедливо» PDF Печать E-mail
- Останнім часом ми чуємо про гучні корупційні скандали, пов’язані з чиновниками уряду Тимошенко та команди Черновецького.  Це боротьба з корупцією чи переслідування опозиціонерів?
На мою думку, корупція – це, можливо, найголовніша проблема нашої країни, бо вона надає можливість чиновникам продавати Україну і кожного українця. Чому я так кажу?
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 Следующая > Последняя >>

Страница 2273 из 2300

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины