Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова поспілкувалась с Бондарем PDF Печать E-mail

Сьогодні ініціатор відставки Бондаря з посади губернатора Вікторія Шилова та депутат обласної ради Тетяна Валігурська зустрілися з колишнім керівником Дніпропетровської області. В ході розмови депутати поставили екс-губернатору декілька запитань, зокрема чому він не підкорився  указу Президента та досі продовжує сидіти у кабінеті голови ОДА, хоча Віктор Ющенко та депутати облради вже сказали своє слово. Тим не менш Бондар продовжує незаконно керувати процесами в області, до сих пір вважаючи себе при посаді. Ще одне питання – чому він відкрито агітує за кандидата в Президенти Ю.Тимошенко, порушуючи присягу держслужбовця та втручається у виборчий процес. Вікторія Шилова та Тетяна Валігурська закликали екс-губернатора залишатися чоловіком та з гідністю підкоритися рішенню Президента та депутатів. У свою чергу Бондар відповів, що буде поновлятися на посаді через суд і  вважає себе ефективним губернатором Дніпропетровської області.  На інші запитання екс-губернатор відповідати відмовився.

Детально про зустріч Вікторії Шилової з Віктором Бондарем дивіться сьогодні о 18.30. у прямому ефірі 9 телеканалу.

 
Звернення Вікторії Шилової PDF Печать E-mail

 Нарешті здійснилося те, про що я говорила  і за що боролася вже тривалий час – політичного зрадника Бондаря відправили у відставку! Нагадаю, що за роки його керування Дніпропетровська область втратила політичну вагу і скотилася на останні місця по всім показникам. Наприклад, в сфері охорони здоровя ми знаходимося на 27 місці, а були на 4. І у депутатів обласної ради, і у Президента Ющенка просто увірвався терпець! Відтепер Бондар може користуватися «напрацьованими» грошима за рахунок Дніпропетровської області та відкрито агітувати за Тимошенко, звісно, якщо вона візьме до своєї команди зрадника. 

Вітаю Вас з цією поки що не остаточною перемогою і щиро сподіваюсь на краще майбутнє народу Дніпропетровщини!

 
Бондар у відставці! PDF Печать E-mail

Президент Віктор Ющенко звільнив Віктора Бондаря з посади голови Дніпропетровської облдержадміністрації. 

Відповідний указ оприлюднений на сайті глави держави. Причина звільнення в документі не зазначається. Як відомо, напередодні депутати Дніпропетровської облради висловили недовіру Бондарю.Раніше екс-губернатор заявив про підтримку Юлії Тимошенко на виборах президента.              

 
Депутати висловили недовіру Бондарю!!! PDF Печать E-mail

3 лютого, на 23 сесії обласної ради 57 депутатів проголосували за недовіру губернатору Дніпропетровської області Віктору Бондарю.  Причинами такого рішення  стали: втрата за 2 роки провідних позицій області, невиконання соціально-економічних програм, незадовільне фінансування, а також проблеми з прибиранням засніжених доріг. Також депутати звернули увагу на численні факти грубого порушення виборчого законодавства, а саме – пряму агітацію чиновника та його команди за кандидата в Президенти України Юлію Тимошенко.

Подробнее...
 
Виступ у Дніпродзержинську PDF Печать E-mail
2 лютого, у вівторок, Вікторія Шилова виступала в ефірі Дніпродзержинської муніципальної телекомпанії. Депутат обласної ради розповідала про розвиток та діяльність громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко», а також про порушення виборчого законодавства (використання адмінресурсу) чиновниками облдержадміністрації та деяких райдержадміністрацій. Зокрема, агітація за Ю.Тимошенко проводиться в робочий час з використанням бюджетних коштів. Всі ці факти будуть розглянуті на сесії обласної ради.
 
<< Первая < Предыдущая 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 Следующая > Последняя >>

Страница 2273 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины