Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Українська народна партія просить перевірити ректора Агро університету PDF Печать E-mail

Дніпропетровська обласна організація УНП надіслала до редакції газети «Правий Берег» копію інформаційного запиту до прокуратури Дніпропетровської області, обласного управління СБУ, ГУ освіти і науки ОДА, народного депутата Ю.Костенко.

Наводимо текст запиту.

«До нас звернувся викладач Дніпропетровського державного агро університету, Петренко Микола Іванович, який заявив, що його переслідує керівництво вищевказаного учбового закладу. Причиною переслідування є непрозора кадрова політика ректорату, зокрема ректора університету Кобця А. С., та порушення бюджетної політики в університеті, проти якої він виступає.
Подробнее...
 
Звернення Вікторії Шилової PDF Печать E-mail

Після виборів в Україні стрімко розвиваються політичні події, пов’язані з обранням нового, більш чесного шляху для України. Дуже сподіваюсь, що брехня і зрада пішли з нашого життя, як політичного, так і соціального. Перед Україною і Дніпропетровщиною, яка дає кожну четверту гривню в обласний бюджет, постали великі виклики. Насамперед це фізичне виживання народу через  кредити міжнародних, інтернаціональних структур, що набрала Тимошенко. Декілька слів про Міжнародний Валютний Фонд, який Тимошенко називала рятівником України. Нам багато разів говорили, що МВФ допомагає. Шановні українці, МВФ заробляє на нас величезні гроші, підсадивши Україну завдяки Григян – Тимошенко на «наркотичну» грошову голку.

Подробнее...
 
Журналісти просять про допомогу PDF Печать E-mail

До голови постійної комісії  обласної ради з питань зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації Вікторії Шилової звернувся колектив комунального підприємства «Міська інформаційна служба» ( м. Дніпродзержинськ). Наводимо уривки з тексту звернення.

« Підприємство має певні можливості впливу на громадську думку, оскільки в складі підприємства є муніципальне телебачення, відділ звукової реклами, відділ поліграфії, протягом останніх десяти років КП «МІС» прибуткове, а тому представляє певний інтерес і як можливість заробітку, і як можливість формування громадської думки територіальної громади. Активна життєва позиція керівництва підприємства та підтримка нині діючого мера також є додатковим «негативним» фактором для людей, які рвуться до влади.

Подробнее...
 
У Януковича збираються "скинути" Тимошенко у вівторок PDF Печать E-mail

Питання відставки прем'єра Юлії Тимошенко і створення нової коаліції будуть проголосовані у Верховній Раді у вівторок, заявляють у Партії регіонів. Депутат фракції Партії регіонів Василь Грицак запевнив газету "Комерсант-Україна", що рішення про розпуск нинішньої більшості й створення нової, а також про відставку Тимошенко будуть проголосовані в один день.

Подробнее...
 
Звернення Вікторії Шилової PDF Печать E-mail

Вельмишановний народ Дніпропетровщини!

Я дуже вдячна всім вам за те, що саме Дніпропетровщина чесно і справедливо визначила результат виборів Президента України. Те, про що неодноразово говорила я, активісти руху «Дніпропетровщина без Тимошенко» і прості громадяни - відбулося. З брехні та зради зірвані маски, справжні обличчя предстали перед нами.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 Следующая > Последняя >>

Страница 2271 из 2282

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины