Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Кому потрібна така «демократія»?» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Кожен з вас, як і я, слідкує за подіями, що мають місце у країнах Північної Африки. Зараз там добігає кінця справжня весняна революція, або псевдореволюція. І якщо подивитися на події в Тунісі, то я вірю, що там наслідки революції дійсно пішли на благо туніського народу. В свою чергу, я впевнена, що події у Лівії фактично знищили добробут лівійського народу.
Подробнее...
 
Виктория Шилова: «Мэр-банкрот уже просит деньги у новомосковцев» PDF Печать E-mail
В газете «Правый берег» мы неоднократно писали о том, что с приходом на пост мэра Новомосковска Сергея Мороза, который на следующий день предал «Батькивщину», лично Юлию Тимошенко и переметнулся в более безопасную «Україну майбутнього», финансовое состояние дел в городе становится все хуже. А как оно может улучшиться? Ведь Сергей Мороз, будучи гендиректором предприятия «Укрпромторг», брал огромные кредиты в банках и довел его до банкротства. Бессвязное бормотание Сергея Анатольевича на сессиях и заседаниях исполкомов вызвало желание поинтересоваться наличием у него высшего образования. На мой запрос был дан ответ – у Мороза есть высшее образование, правда, получил он его в никому неизвестном институте Кривого Рога, в период с 2000 по 2010 год. Нужно отметить, что Мороз учился за деньги, да еще и заочно. Даже двоечники в средней школе остаются на второй год максимум дважды. Оставим в покое умственные способности главы Новомосковска, в когорте образованных УМников Сергей Анатольевич смотрится  очень нелепо. Видно, уже сам Святослав Олейник, который когда-то подставил ему плечо, в нем разочаровался.
Подробнее...
 
На кого працює Тігіпко? PDF Печать E-mail
Цього тижня віце-прем’єр-міністр України, колишній банкір, Сергій Тігіпко знову розповідав народові, що країна не виживе без кредитів Міжнародного валютного фонду. Більше того, ці кредити нам дадуть тільки за умови проведення «драконівської» Пенсійної реформи, проти якої, згідно соціологічних досліджень, виступає переважна більшість українців. Зрозуміло, що через гроші МВФ Україна опиниться на гачку у закордонних ділків. А виплачувати відсотки за кредитом доведеться не тільки нашим дітям, а й ще ненародженим громадянам України. Пенсійна реформа від Тігіпка – це окрема розмова. Ті ж соціологи кажуть, що в разі підвищення пенсійного віку до заслуженого відпочинку мало хто доживе.
      Нагадаємо, що програма співпраці України і МВФ, схвалена в липні 2010 року, передбачає виділення Україні кредиту на суму $15,15 млрд. Термін дії програми складає 2,5 роки. Гроші виділяються під ставку 3,5% річних. Одразу після схвалення програми співпраці Україна отримала перший транш цього кредиту МВФ у розмірі $1,89 млрд.
Подробнее...
 
Новомосковський аферист ще й досі на волі PDF Печать E-mail
Нещодавно журналістська доля занесла нас у село Орлівщина - перлину Присамар’я, куди останнім часом потяглися за свіжим повітрям жителі обласного центру. Але метою нашої поїздки було не споглядання природних принад. Нас запросила до себе Надія Павлівна Ткаченко, яка розповіла про перипетії, що пережила вона та ще більше 20 людей, які вирішили скористатися послугою з встановлення пластикових вікон і звернулися до підприємця з м. Новомосковськ Д. Будима.
      Цей чоловік останнім часом розвив бурхливу громадську діяльність на теренах Новомосковська. Час від часу він викриває «злочинну» діяльність тих чи інших депутатів, створює об’єднання громадських організацій, і все з однією метою – контролю над владою у місті. Цей молодик гарантує городянам прозорість його роботи і обіцяє, що кожен матиме змогу безпосередньо впливати на наведення порядку у місті.
Подробнее...
 
Черга на допит PDF Печать E-mail
Справою життя Георгія Гонгадзе була журналістика. Він керував інформаційною службою Народного фронту Грузії. Пізніше став ведучим аналітичної програми, організував Центр журналістських розслідувань та очолював Інтернет-газету «Українська правда». Георгій Гонгадзе сам «зробив» своє ім’я, бо ніколи не боявся говорити правду, навіть, якщо це могло загрожувати його життю. Він відверто розповідав про корупцію в органах влади та злочинні махінації українських олігархів. За це, як вважають його колеги та політичні діячі, і поплатився життям. Георгій Гонгадзе зник 16 березня 2000 року. Через три місяці у Таращанському районі Київської області було знайдене обезголовлене тіло. Родичі Гонгадзе упізнали тіло по особистим речам Георгія.
    
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2270 из 2313

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины