Шилова Виктория Витальевна - официальный сайт Днепропетровск Украина
 
    Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторію Шилову поновили на ДОДТРК PDF Печать E-mail
2 червня Новомосковський міжрайонний суд поновив Вікторію Шилову на посаді генерального директора ДОДТРК з відповідною виплатою зарплатні за 10 місяців через незаконність звільнення. Як заявила Вікторія Шилова, вона вітає рішення суду: “На мій погляд це рішення абсолютно справедливе, зрозуміло, що колишня влада, звільнивши мене, намагалася знищити неугодну їм людину.19 травня я була призначена на посаду заступника голови облради, і вже почала активно працювати. Як голова постійної комісії облради з питань зв’язків з громадськістю та ЗМІ я плідно співпрацюю з Дніпропетровським Державним в рамках регіональної програми. Тому я прийняла рішення написати заяву про звільнення з посади генерального директора ДОДТРК за власним бажанням”.
 
Вікторія Шилова: «Я вітаю проведення місцевих виборів 31 жовтня ». PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Я вітаю Вас з можливими виборами до місцевих рад 31 жовтня 2010 року. Я впевнена, що Ви пам’ятаєте, як ще 3 місяці тому в ефірі Дніпропетровського Державного я говорила, що вибори відбудуться саме восени. Я була абсолютно впевнена, що Президент буде захищати Конституцію України, яка чітко говорить, що місцеві вибори мають відбутися саме 31 жовтня 2010 р.
Подробнее...
 
Нові дані щодо життя голови Індустріального райсуду. PDF Печать E-mail

Або «вооружен и очень опасен»

До громадської приймальні Соціального блоку потрапила інформація, яка потребує детальної перевірки, мова йде про діяльність голови Індустріального районного суду Геннадія Кухтіна. В газеті «Правий Берег» ми вже розповідали про деякі цікаві факти з життя судді, і ось в нас з’явилася нова інформація.

Характер побутового життя родини Кухтіних свідчить про їх  значне матеріальне та  фінансове становище. Звідки гроші? Можна припустити, що пан Кухтін використовує своє службове становище, один з прикладів – корупційний скандал впродовж 2005 – 2006 рр. при створенні в Україні Центру українсько – азербайджанської дружби. В нас є інформація, що його батько, Кухтін Олексій Юхимович, 02.08.1940 р.н., був введений співзасновником до ТОВ «Форум Плаза». Дане підприємство має у власності низку об’єктів нерухомості та здійснює свою господарську діяльність із надання послуг оренди. Крім того, на батька було зареєстровано наступні автомобілі: «Toyota Camry» д/з АЕ 0040АЕ сірого кольору, який використовується особисто Геннадієм Кухтіним під управлінням приватного водія та «Toyota Land Cruiser Prado», д/з АЕ 0770 АН, бежевого кольору.
Подробнее...
 
Вітаємо! PDF Печать E-mail
19 травня Вікторію Шилову було призначено заступником голови обласної ради. Відтепер Вікторія Шилова буде опікуватись питанням харчової і переробної промисловості, а фактично – соціальними питаннями, починаючи від захисту населення від ГМО, закінчуючи боротьбою з алкоголізацією суспільства. Ця посада в органі місцевого самоврядування дозволить Вікторії Шиловій бути корисною громадянам Дніпропетровської області в їхній боротьбі за підвищення соціальних стандартів і поліпшення життя всіх чесних, порядних, працьовитих громадян.
 
Приймальня у П'ятихатках PDF Печать E-mail

25 травня відкривається громадська приймальня Соціального блоку Вікторії Шилової у П’ятихатках. Адреса – вул. Пушкіна, 111-а, 3 – й поверх, кімната 309. тел. (05651) 3-17-17

 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2270 из 2288

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины