Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Звернення Вікторії Шилової PDF Печать E-mail

 Нарешті здійснилося те, про що я говорила  і за що боролася вже тривалий час – політичного зрадника Бондаря відправили у відставку! Нагадаю, що за роки його керування Дніпропетровська область втратила політичну вагу і скотилася на останні місця по всім показникам. Наприклад, в сфері охорони здоровя ми знаходимося на 27 місці, а були на 4. І у депутатів обласної ради, і у Президента Ющенка просто увірвався терпець! Відтепер Бондар може користуватися «напрацьованими» грошима за рахунок Дніпропетровської області та відкрито агітувати за Тимошенко, звісно, якщо вона візьме до своєї команди зрадника. 

Вітаю Вас з цією поки що не остаточною перемогою і щиро сподіваюсь на краще майбутнє народу Дніпропетровщини!

 
Бондар у відставці! PDF Печать E-mail

Президент Віктор Ющенко звільнив Віктора Бондаря з посади голови Дніпропетровської облдержадміністрації. 

Відповідний указ оприлюднений на сайті глави держави. Причина звільнення в документі не зазначається. Як відомо, напередодні депутати Дніпропетровської облради висловили недовіру Бондарю.Раніше екс-губернатор заявив про підтримку Юлії Тимошенко на виборах президента.              

 
Депутати висловили недовіру Бондарю!!! PDF Печать E-mail

3 лютого, на 23 сесії обласної ради 57 депутатів проголосували за недовіру губернатору Дніпропетровської області Віктору Бондарю.  Причинами такого рішення  стали: втрата за 2 роки провідних позицій області, невиконання соціально-економічних програм, незадовільне фінансування, а також проблеми з прибиранням засніжених доріг. Також депутати звернули увагу на численні факти грубого порушення виборчого законодавства, а саме – пряму агітацію чиновника та його команди за кандидата в Президенти України Юлію Тимошенко.

Подробнее...
 
Виступ у Дніпродзержинську PDF Печать E-mail
2 лютого, у вівторок, Вікторія Шилова виступала в ефірі Дніпродзержинської муніципальної телекомпанії. Депутат обласної ради розповідала про розвиток та діяльність громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко», а також про порушення виборчого законодавства (використання адмінресурсу) чиновниками облдержадміністрації та деяких райдержадміністрацій. Зокрема, агітація за Ю.Тимошенко проводиться в робочий час з використанням бюджетних коштів. Всі ці факти будуть розглянуті на сесії обласної ради.
 
Порушення виборчого законодавства!!! PDF Печать E-mail
2 лютого, у Жовтих Водах висадився справжній десант агітаторів Юлії Тимошенко – Антоніна Ульяхіна, народні депутати Михайло Соколов, Гарегін Арутюнов та чиновник облдержадміністрації, заступник губернатора Семен Кроль. Агітація проводилась у робочий час Кроля, з використанням адміністративного ресурсу. Активістів громадського руху «Дніпропетровщина без Тимошенко», які в той час роздавали листівки, охорона цих «vip»- персон брутально розштовхувала та заважала роботі. Подібні дії можна вважати  порушенням виборчого законодавства та агонією бютівської команди, до якої входять і посадовці ОДА.
 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2268 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины