Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова: «Хто є злодієм, хто крав – повинен відповідати, не зважаючи жінка це або чоловік» PDF Печать E-mail

По-перше, ми не можемо обійти увагою бійку, що відбулась у Верховній Раді минулог тижня. Якою була Ваша реакція, коли Ви дивились ці кадри по телевізору? - На щастя, у нас в обласній раді подібних бійок не буває. Але у 2006 році ми штурмували приміщення обласної ради, коли депутатів від Партії регіонів та Компартії не пускали на сесію. Головою обласної ради тоді був Микола Швець, і він чомусь вважав, що може перекрити вхід законнообраним депутатам облради та Верховної Ради, тому що ми не хотіли за нього голосувати. На Дніпропетровщині та епоха закінчилася.

Подробнее...
 
З відкритим серцем до кожної дитини PDF Печать E-mail

Напередодні дня Святого Миколая заступник голови Дніпропетровської облради В.В.Шилова відвідала обласний комунальний заклад освіти «Вищетарасівська школа-інтернат для дітей-сиріт і дітей, які залишились без піклування батьків», у рамках участі у Всеукраїнській акції «З відкритим серцем до кожної дитини».

Цей заклад засновано у 1962 році. У школі-інтернаті навчаються 70 дітей з 5 по 11 класи, педагогічний склад – 29 викладачів. Функціонують 3 житлові групи, з них 1 група готельного типу для спільного проживання дітей за родинною ознакою та з кімнатою соціальної адаптації, в якій вихованці мають можливість набути навичок з самообслуговування та підготовки їх до самостійного життя та праці.
Подробнее...
 
Тревожный сигнал – или что угрожает здоровью психики человека?! PDF Печать E-mail

Уважаемая Виктория Витальевна! Я вижу в Вас человека, которому не безразличны ни судьбы отдельных граждан нашего города, ни судьба нации в целом. Поэтому я решила обратиться за помощью к Вам, так как моя проблема становится проблемой социальной.

В нашем городе уже года два работает тренинговый центр «Академия Развития». Руководит этим центром Александр Николаевич Якушенко. Сам он из Симферополя, а у нас в Днепропетровске открыл центр, идеи которого на первый взгляд покажутся замечательными и актуальными – это Личностная Программа Развития.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Закликаю всіх надсилати свої пропозиції, найкращі ми розглянемо і виконаємо» PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Минулого тижня проводились святкові заходи з приводу Дня місцевого самоврядування, підбито підсумки цього бюджетного року – що вдалося зробити територіальній громаді для покращення життя мешканців міст, районів, сіл та селищ. Якщо хтось називає Дніпропетровщину промислово-аграрною областю, я, все ж таки, назвала б її аграрно-промисловою, не зважаючи на те, що в селах мешкає тільки 15% населення. Нагадаю, що саме в Апостолівському районі ми маємо зразок українського чорнозему, найкращого чорнозему в світі, який зараз знаходиться в Центрі стандартів у Парижі.

Подробнее...
 
Чи зверне увагу Хорошковський на кримінальні гріхи Бондаря? PDF Печать E-mail
9 грудня з ініціативи ООН відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. Цей день в Україні має особливий присмак, адже згідно численним дослідженням,  корупція є чи не найбільшим лихом для українського суспільства. Щоправда, останнім часом влада активно зайнялась боротьбою з цим ганебним явищем. Особливо відзначається Служба безпеки України, тому що в Україні почастішали випадки затримань на гарячому нечесних на руку чиновників чи то суддів. Сбушники не зважають ані на партійну приналежність корупціонерів, ані на високі посади. "Закон рівний абсолютно для всіх. СБУ, яка відповідає за сферу боротьби з корупцією, гарантує, що якщо людина реально порушила закон і це реально доведений факт... її буде засуджено", - заявив Валерій Хорошковський.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2268 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины