Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Звернення Вікторії Шилової PDF Печать E-mail

Після виборів в Україні стрімко розвиваються політичні події, пов’язані з обранням нового, більш чесного шляху для України. Дуже сподіваюсь, що брехня і зрада пішли з нашого життя, як політичного, так і соціального. Перед Україною і Дніпропетровщиною, яка дає кожну четверту гривню в обласний бюджет, постали великі виклики. Насамперед це фізичне виживання народу через  кредити міжнародних, інтернаціональних структур, що набрала Тимошенко. Декілька слів про Міжнародний Валютний Фонд, який Тимошенко називала рятівником України. Нам багато разів говорили, що МВФ допомагає. Шановні українці, МВФ заробляє на нас величезні гроші, підсадивши Україну завдяки Григян – Тимошенко на «наркотичну» грошову голку.

Подробнее...
 
Журналісти просять про допомогу PDF Печать E-mail

До голови постійної комісії  обласної ради з питань зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації Вікторії Шилової звернувся колектив комунального підприємства «Міська інформаційна служба» ( м. Дніпродзержинськ). Наводимо уривки з тексту звернення.

« Підприємство має певні можливості впливу на громадську думку, оскільки в складі підприємства є муніципальне телебачення, відділ звукової реклами, відділ поліграфії, протягом останніх десяти років КП «МІС» прибуткове, а тому представляє певний інтерес і як можливість заробітку, і як можливість формування громадської думки територіальної громади. Активна життєва позиція керівництва підприємства та підтримка нині діючого мера також є додатковим «негативним» фактором для людей, які рвуться до влади.

Подробнее...
 
У Януковича збираються "скинути" Тимошенко у вівторок PDF Печать E-mail

Питання відставки прем'єра Юлії Тимошенко і створення нової коаліції будуть проголосовані у Верховній Раді у вівторок, заявляють у Партії регіонів. Депутат фракції Партії регіонів Василь Грицак запевнив газету "Комерсант-Україна", що рішення про розпуск нинішньої більшості й створення нової, а також про відставку Тимошенко будуть проголосовані в один день.

Подробнее...
 
Звернення Вікторії Шилової PDF Печать E-mail

Вельмишановний народ Дніпропетровщини!

Я дуже вдячна всім вам за те, що саме Дніпропетровщина чесно і справедливо визначила результат виборів Президента України. Те, про що неодноразово говорила я, активісти руху «Дніпропетровщина без Тимошенко» і прості громадяни - відбулося. З брехні та зради зірвані маски, справжні обличчя предстали перед нами.

Подробнее...
 
Суд визнав губернатора Дніпропетровщини винним у незаконній агітації PDF Печать E-mail

Дніпропетровський апеляційний суд залишив у силі рішення адміністративного суду, який побачив у діях Віктора Бондаря незаконну агітацію за Юлію Тимошенко.Нагадаємо, позов подав Михайло Разгоняєв, довірена особа Віктора Януковича у Дніпропетровську. Як доказ було представлено відео зустрічі губернатора з медиками, зняте на мобільник. "Наші юристи вважають, що таке відео не є доказом агітації. Йде дрібна політична гра", - ще в четвер коментував Віктор Бондар інформацію про судовий позов. 

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2266 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины