Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Результаты опроса общественного мнения PDF Печать E-mail

С 13 по 21 февраля проходил опрос общественного мнения на тему предстоящих выборов в местные органы власти. Активистами Блока Виктории Шиловой было опрошено 800 респондентов – жителей города Днепропетровска.

 Предпочтения днепропетровцев в выборе кандидата на пост мэра города распределились таким образом: за И. Куличенко готовы голосовать 19,6% респондентов, за З. Краснова – 19,4%, И.Циркина – 15,1%, В. Шилову – 13,1%, Н. Швеца – 10,7%, О.Царева – 10,6%, против всех – 4,7%, за И. Тюрина – 3,1%, И. Ступака – 2,5%, А. Денисенко – 1,2%.

Подробнее...
 
Тези виступу Вікторії Шилової на сесії Дніпропетровської міської ради PDF Печать E-mail

До громадської приймальні Вікторії Шилової звертаються мешканці Дніпропетровська найчастіше з наступними питаннями:

  1. Найбільше скарг на роботу ЖЕКів, які майже не працюють. Необхідно збільшити  бюджет на комуналку, та особливо на ремонт доріг.
  2. Матері-одиначки потребують комунальне житло, будинок, в якому мали би змогу півтори роки жити з немовлятами. Тоді було би менше відказних, покинутих дітей у пологових будинках.
  3. Форум матерів дітей-інвалідів. Вимагають зробити знижку на оплату комунальних послуг на 25%. Виділити приміщення для того, щоб діти-інваліди спілкувалися один з одним. Налагодити стосунки з Кримським дельфінарієм для лікування дітей.
  4. Пам’ятник Тарасу Шевченку у Самарському районі, був брутально знесений – на його місці обіцяли встановити новий, але нічого не робиться.
  5. Провести хоча б 1-2 матчі у Дніпропетровську під час проведення Євро – 2012.
  6. Непрозорі тендери міської ради.  ООО «Донбасс- Днепрострой», директор Клімуша Сергій  Олегович – близький друг Роберта Арутюнова, брата народного депутата від БЮТ Гарегіна Арутюнова. Тендер на будівництво котельної.
  7. Скарги на суддів: «Хто має гроші – той і правий».

Тож саме такі питання за ініціативою В.Шилової зокрема розглядатимуться на черговій сесії міської ради.

 
Проблеми ветеранів PDF Печать E-mail

01 березня 2010 року Обласна рада ветеранів запросила Вікторію Шилову о 15 годині взяти участь у обговоренні першочергових питань ветеранів Дніпропетровщини. Засідання відбудеться у приміщенні Обласного будинку профспілок, у кімнаті 328. Вікторія Шилова через газету «Правий берег» запропонувала мешканцям Дніпропетровщини, а саме ветеранам, надіслати до її громадської приймальні перелік проблемних питань, які виникають у житті ветеранів. Ці питання будуть винесені на засідання  ради ветеранів Дніпропетровщини.

 
У Арутюнова немає вищої освіти? PDF Печать E-mail
Згідно офіційної біографії народного депутата Гарегіна Арутюнова, він має вищу освіту. У 2005 році Гарегін Рафаелович закінчив Дніпропетровський національний Університет імені Олеся Гончара, спеціальність – «Фінанси і аудит». Виникає питання, як могла навчатися у виші людина, яка не володіє державною мовою? Щоб з’ясувати це питання, депутат обласної ради Вікторія Шилова направила запит до ДНУ із проханням  надати інформацію щодо освіти Арутюнова. Адже народний депутат дає згоду на оприлюднення правдивої інформації щодо  своєї біографії, в тому числі і рівня своєї освіти.
Подробнее...
 
Українська народна партія просить перевірити ректора Агро університету PDF Печать E-mail

Дніпропетровська обласна організація УНП надіслала до редакції газети «Правий Берег» копію інформаційного запиту до прокуратури Дніпропетровської області, обласного управління СБУ, ГУ освіти і науки ОДА, народного депутата Ю.Костенко.

Наводимо текст запиту.

«До нас звернувся викладач Дніпропетровського державного агро університету, Петренко Микола Іванович, який заявив, що його переслідує керівництво вищевказаного учбового закладу. Причиною переслідування є непрозора кадрова політика ректорату, зокрема ректора університету Кобця А. С., та порушення бюджетної політики в університеті, проти якої він виступає.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2265 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины