Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Мэрский беспредел PDF Печать E-mail
 Мы, жители города Новомосковск, любим наш город. Всем он хорош, красив, зелен, уютен. Не так много городов в нашей области могут похвастаться таким обилием турбаз, лесов, добротой и отзывчивостью людей. Совсем недавно в нашем городе, как и по всей стране, прошли выборы. К власти пришла новая команда во главе с новым мэром.
Подробнее...
 
Верховна зрада Святослава Олійника PDF Печать E-mail
Цього тижня на популярному сайті «Українська правда» з’явилося величезне інтерв’ю з народним депутатом, «УМніком» Святославом Олійником. У преамбулі до інтерв’ю журналіст Сергій Лещенко коротко, але влучно змалював політичний шлях Олійника. Нагадав, як будучи членом БЮТу, пан Святослав організовував судове прикриття забаганкам Тимошенко. Найрезонансніше рішення – призупинення указу Президента Віктора Ющенка про розпуск Верховної Ради місцевим судом. Сьогодні вже сам Олійник нещадно критикує судову владу: «В стране, в которой нет независимых судов, есть только время на сбор чемоданов». Ось тільки чемодани Олійник поки ще не пакує, представляючи себе як молодого політика європейського ґатунку, що піклується про майбутнє України.
Подробнее...
 
Сергій Мороз тримається за крісло мера з останніх сил? PDF Печать E-mail

27 січня у Новомосковську відбулася чергова сесія міськради. Спостерігаючи за подіями у сесійній залі, можна було довідатися багато чого цікавого. Так, міський голова Сергій Мороз, який останнім часом втратив популярність фактично у всіх політичних сил Новомосковська, принизився до того, що привів близько тридцяти своїх прибічників, котрі намагалися зірвати сесію. Цікаво, чи зважав пан Мороз на те, що у разі неадекватної поведінки когось із цих людей, сесійна зала та присутні в ній могли зазнати шкоди.

Подробнее...
 
Громада святкує перемогу: Курилівський переїзд відкрито PDF Печать E-mail
Небувала за часи незалежної України трагедія на залізничному переїзді поблизу Марганця не залишила в державі нікого байдужим. По-своєму на це відреагувало керівництво Придніпровської залізниці: видало наказ про закриття цілого ряду переїздів, у т.ч. і  у Петриківському районі, неподалік від Курилівки.
Подробнее...
 
Виктория Шилова: "Пусть печатают грязные листовки, обливают грязью меня и мою семью - это агония" PDF Печать E-mail
Я не боюсь ни сплетен, ни грязи по отношению к себе. Я всегда стояла и буду стоять на защите украинского народа и родной Сичеславщины. Последнее время в Новомосковске распространяются листовки грязного, клеветнического характера про меня и моих партийных коллег. К сожалению, те, кто их распространяет, боятся показать свое лицо, потому что им пришлось бы отвечать за распространение ложной информации. Подлые люди действуют подлыми методами. Благодаря мне и моим соратникам эти люди потеряли власть в Новомосковске, их коррупционные схемы разрушены.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2265 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины