Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


У «надто чесного» генерала Науменка вкрали 300 тисяч доларів? PDF Печать E-mail

 Як нам повідомили на умовах анонімності  джерела у правоохоронних органах, напередодні свята справжніх чоловіків та свого дня народження голова обласного управління МВС пан Науменко став жертвою грабіжників. 22 лютого невідомі викрали з маєтку головного міліціянта області 300 тисяч доларів! Якщо ця інформація достовірна, тоді виникає логічне питання – звідки у правоохоронця з’явилася вдома така шалена купа грошей? І чи може високопосадовець заробити ці гроші чесним  шляхом?

Подробнее...
 
Шановні мешканці Дніпропетровщини! PDF Печать E-mail

Тарас Григорович Шевченко особисто для мене  - ікона українства. 9 березня – річниця дня народження Великого Тараса. Складно уявити, але саме ця людина всім своїм життям показала що означає любити свій народ і свою країну. Любити, не маючи влади, грошей, близьких, а іноді і здоров’я. Любити як свою мати, дитину, наречену. Любити як Бога. Тарасе, Тарасе, якби ти бачив, як твоїм іменем зараз прикриваються  політичні невдахи і самозванки. Як роздирають вони твою пам'ять і твоє слово в ім’я  своєї фальшивої перемоги та фальшивого патріотизму. «Тимошенки-григян, губські, турчинови, фельдмани, жванії, луценки» та інші. Вони згадують про тебе лише тоді, коли втрачають владу і коли знову хочуть обдурити народ своїм брехливим псевдо націоналізмом. І якщо ти, Тарасе, замовиш слово за нас перед Богом, то Бог знову врятує Україну, як він це робив десятки разів. Робив через тебе, Тарасе, через великого Богдана Хмельницького, через нашого земляка Яворницького. І ми розуміємо, Тарасе, що наше головне завдання – не схибити і не зрадити святій, Божій місій нашого народу, нашій неньки – України, яка народила 19 слов’янських народів. 

Ми любимо тебе, Тарасе, як людину, яка показала нам справжній шлях і нашу сутність. БО МИ Є НАЦІЯ, БО МИ Є НАРОД, СПОРІДНЕНИЙ ЗА ДУХОМ І КРОВЮ.
 
Шановні Пані та Панове! PDF Печать E-mail

Закрите акціонерне товариство «Міжнародний Медіа Центр – СТБ» розпочинає зйомки нового всеукраїнського проекту «The X-Factor» (Ікс-Фактор) від творців проекту «Україна має талант».Проект «The X-Factor» відкриває виключно співочі таланти. Головна мета проекту – знайти дійсно талановитих співаків, які хочуть, щоб про них дізнались не лише близькі, а й вся країна. В рамках проекту планується проведення зйомок шоу у м. Дніпропетровську, на стадіоні «Арена-Дніпро», за адресою ул. Херсонська, 7. Зйомки проводяться open-air**. Дата проведення зйомок: 10 квітня 2010 р., початок об 11:30.

Подробнее...
 
Справедливість є! В. Агапова відпустили із зали суду! PDF Печать E-mail

Сьогодні, 3 березня, Жовтневий районний суд відпустив Віктора Агапова, заступника генерального директора ДОДТРК, та Юрія Сидоренка, приватного підприємця. Суддя відправив справу на дослідування, адже доказова база звинувачення була дуже слабкою. Звільнених прямо у залі суду зустрічали родичі та Вікторія Шилова, яка неодноразово заявляла, що ця справа шита білими нитками і була сфальсифікована по дорученню тодішнього губернатора В.Бондаря.

 
Звернення Вікторії Шилової PDF Печать E-mail

В. Шилова депутатам міськради: «90% з вас скоро народ переобере!»

Шановні мешканці Дніпропетровщини!

До моєї громадської приймальні звертаються  чимало дніпропетровців з різноманітними проблемами, які я не завжди можу вирішити без допомоги міської влади.

Тому я вирішила озвучити найбільш болючі питання депутатам  на сесії міської ради. Зіштовхнувшись з небажанням Івана Куліченка надавати мені, депутату обласної ради, слово, я все ж таки отримала дозвіл на виступ. Планувала озвучити наступні тези:

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2264 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины