Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Незаконні газові заправки у Новомосковську закрито після втручання обласної влади та прокуратури PDF Печать E-mail

Як повідомлялося, до редакції газети «Правий берег» та заступника голови Дніпропетровської обласної ради В. Шилової наприкінці 2010 року зверталися мешканці м. Новомосковськ з проханням допомогти зясувати законність розташування певних газових заправок у Новомосковську, а також - причину бездіяльності міського керівництва у цьому питанні.

Зі слів заявників, неодноразові звернення мешканців м. Новомосковськ як до виконавчої влади, так й до правоохоронних органів міста з проханням перевірити законність розташування заправок поблизу житлових будинків по вул. Сучкова, 66-А, не дали жодних результатів.

Подробнее...
 
Справа зрушила з місця: роздані Бондарем ліси повертають державі PDF Печать E-mail
В газеті «Правий берег» ми неодноразово повідомляли про кричущі випадки зловживання владою з боку екс-керівника Дніпропетровщини Віктора Бондаря. Один з епізодів стосувався незаконного виділення земельних ділянок у Кіровському лісництві. Нагадаємо, пан Бондар, за нашою інформацією, роздав 22 гектари заповідної землі своїм найближчим соратникам. Вікторія Шилова вже не один рік вимагала від правоохоронних органів розслідувати цю справу та притягнути до відповідальності винних у злочині проти українського народу. Нарешті справа зрушила з місця.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Я буду битися за село до останнього!» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Потяг розвитку місцевого самоврядування невпинно рухається вперед. Дуже багато перешкод на нашому шляху, багато фінансових проблем, але все ж таки Асоціація місцевого самоврядування розвивається і дає відмінні результати.
Подробнее...
 
КАК «УПЛЫВАЮТ» ОБЪЕКТЫ КОМУНАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТИ? PDF Печать E-mail
В Днепропетровске практически все знакомы со следующим фактом: чтобы вести финансовую деятельность, нужны не только сам вид деятельности и наличие официальных документов для работы, но и помещение, где ты эту деятельность будешь вести. Сразу сталкиваешься с проблемой выбора помещений для ведения этой самой деятельности. И даже  после того, как  ты выбираешь помещения в нужном тебе районе, с нужными квадратными метрами, все упирается в сумму арендной платы за все это удовольствие. А арендаторы тебе делают одолжение и ставят тебя в известность, и в такие условия, что многим приходится или принимать их, или дальше бегать по городу в поисках нужного помещения.
     Все дороги, как известно, ведут в наш городской комитет коммунальной собственности.
Подробнее...
 
Інтереси громади треба відстоювати PDF Печать E-mail
Очеретувате – Дмухайлівка – Гупалівка таким був цього разу маршрут заступника голови обласної ради В.В.Шилової під час виїздного прийому у Магдалинівському районі. Учасниками зустрічі з депутатом були представники соціальної сфери - медики, директор школи, завдитсадком, директор будинку культури. Тож і питання, здебільшого, повторювались: необхідні вхідні двері у школі, пластикові вікна, у будинку культури немає музичних інструментів. Щоправда, були і свої нюанси.
        У Очеретуватому, наприклад, відразу заговорили про напружені стосунки зі своїм інвестором: люди, які не погодились укласти договори, зазнали майже рейдерської атаки на земельні паї, не повністю отримали розрахунок за оренду паїв.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2262 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины