Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Шановні Січеславці! PDF Печать E-mail
Що для кожного з нас є питанням номер один в цьому житті? Я вважаю, що для кожного відповідь буде своя. І все ж таки, у 90% людей відповідь однакова  - моя сімя, мій народ, моя країна. І якщо все добре в родині, тоді все добре в країні. Як цього досягти? В нашій газеті ми послідовно спілкуємось з Вами, шановні  брати-слов’яни, на різні, важливі теми. Починаючи з банківського процентного рабства і закінчуючи продажністю суддів і корупції з одного боку, а з іншого  - про святі речі  - моральність, любов, дружбу, відданість народу. Сьогодні я хочу поговорити про дуже важливу річ в житті родини – про моральне і фізичне здоров’я нашого народу.
Подробнее...
 
«Коли Чорновіла вбили – Україна втратила другого Шевченка» PDF Печать E-mail

Коли я думаю про долю мого українського народу, я точно розумію чому саме таку долю нам послав Господь. Ми країна двох слів: «так» і «ні». Причому ділять вони нашу душу навпіл. Ми постійно говоримо «так» ворогам, які п’ють нашу кров, забирають останнє у наших дітей і ґвалтують нашу землю. Ми говоримо «так» нашим «катам, покидькам, чужинцям», які через банківське процентне рабство фактично перетворили нас у бидло. І ми говоримо «ні» людям з нашого народу, нашої крові та духу, які постають проти  всіх цих чорних сил. Ми звинувачуємо наших національних лідерів в усіх смертних гріхах, дозволяємо «покидькам і чужинцям» обливати їх брудом з екранів їхніх телеканалів. А іноді просто даємо ворогам можливість їх вбити.

Подробнее...
 
Заплямована Феміда PDF Печать E-mail

Судова система в Україні вже давно переживає не найкращі часи. Тільки ледащий не говорить про те, що треба негайно боротися зі свавіллям суддів, які мають недоторканість та можливість виносити рішення не по закону, а на користь того, хто заплатить більше.

Чого  тільки вартий знаменитий суддя-колядник Зварич, історія про його мільйонні статки шокувала всю Україну. У попередньому номері газети «Правий Берег» Ірина Малоголовкіна, голова обласного відділення Антирейдерського союзу, озвучила чорний список суддів Дніпропетровщини, зокрема це – Васіна, Підберезний, Максименко, Єлесеєва, Романюк, Антонюк, Павловський.
Подробнее...
 
Гарік і Міша наварюються на тендерах? Частина друга PDF Печать E-mail

В одному з номерів газети «Правий Берег» ми вже розповідали про сумнівні тендери на Придніпровській залізниці, в яких із завидною постійністю виграють фірми, зареєстровані на близьких людей двох народних депутатів від БЮТ - Соколова та Арутюнова. Цього тижня історія мала своє продовження. До редакції газети «Правий Берег»  небайдужі люди принесли документи, проаналізувавши які , стає зрозумілим -  підозри у  махінаціях з тендерами мають під собою всі підстави.

Подробнее...
 
Зварычи , кухтины и другие судьи должны быть выжжены из системы правосудия каленым железом! PDF Печать E-mail

Дорогие жители Сичеславщины!

Я считаю, что систему правосудия не может изменить никакая власть. Ни одна пролитическая партия никогда не наказывала зарвавшихся судей по закону, потому что часто пользовались их услугами. От всего этого бедлама страдал и страдает мой украинский, славянский, православный народ. И не видно конца и края этим правовым преступлениям. В программе Народной Победы в пункте №1 говорится о том, как сделать судейскую систему подчиненной украинскому народу. И сделать это очень просто: через выборы судей, голосованием в каждом украинском районе и городе.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2262 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины