Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


про Чорноморський флот PDF Печать E-mail

Вікторія Шилова: «Як депутат обласної ради і лідер Соціального блоку я вітаю газові угоди між Україною і Росією, які нададуть можливість промисловій Дніпропетровщині працювати, які унеможливлять підвищення газових тарифів для населення і допоможуть наповнити державний і місцевий бюджети. Що стосується Чорноморського флоту, то я остаточно зрозуміла чиї гроші відпрацьовує Юлія Тимошенко. Це гроші західних банкірів-олігархів, яким конче необхідні бази НАТО на території Криму. Те, що ми бачили 27 квітня у Верховній Раді свідчить про те, що так звана  опозиція остаточно перетворилась на «содержанку» банкірів-олігархів, яких зараз викорчовують з їхніх кримінальних схем. На мій погляд, нажаль, це правда. Доказом того, що БЮТ завжди продавався є свідчення  багатьох депутатів, екс-бютівців, а також відкритий лист екс-кандидата в Президенти Михайла Бродського. На мій погляд, в Україні є єдина націоналістична опозиція на чолі з Олегом Тягнибоком – ВО «Свобода». Але дуже хотілося би, щоб за ідеологічними розбіжностями і влада, і опозиція не забували про життєздатність держави Україна. Дуже добре, що весь світ побачив справжніх «демократів» у Верховній Раді. Дуже сподіваюсь, що місцеві вибори будуть призначені на осінь і люди дадуть оцінку минулій політичній п’ятирічці».

 
Вікторія Шилова: «Охорона здоров’я на Дніпропетровщині під загрозою! » PDF Печать E-mail

Шановні Січеславці!

Ви, напевно, пам’ятаєте мою боротьбу з екс-губернатором Дніпропетровщини Віктором Бондарем за захист інтересів жителів Дніпропетровщини у таких питаннях, як охорона здоров’я, захист комунальних прав громадян, боротьба з корупційними оборудками можновладців, захист шахтарів, хворих на туберкульоз і т.д. Дякуючи Богу і українському народу Бондар і його пособники пішли у минуле разом з їхньою хазяйкою Тимошенко. Але деякі з людей Бондаря, користуючись певною зайнятістю влади, зараз сидять на своїх теплих місцях, насамперед я маю на увазі поки що начальника обласного управління охорони здоров’я  Валентину Гінзбург.
Подробнее...
 
Вікторія Шилова: «Медицина має бути безкоштовною. По-справжньому безкоштовною» PDF Печать E-mail

14 квітня в програмі «Інтерв’ю» Дніпропетровського Державного телеканалу депутат обласної ради, голова постійної комісії облради з питань об’єднання громадян та ЗМІ Вікторія Шилова розповіла про новопризначених керівників області та про необхідні зміни у системі охорони здоров’я .

Подробнее...
 
В. Шилова: «Ніхто не має права втручатися в політику тільки тому, що у нього є гроші» PDF Печать E-mail

Нещодавно у прямому ефірі Дніпропетровського Державного телеканалу депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань об’єднання громадян та ЗМІ Вікторія Шилова розповіла про своє бачення майбутнього виборної системи в Україні та вітчизняних ЗМІ.

Подробнее...
 
Интервью с Александром Лупандиным PDF Печать E-mail

Интервью с Александром Лупандиным, главой постоянной комиссии местного совета по вопросам земельных отношений и охраны окружающей среды.

В приемную депутата областного совета Виктории Шиловой часто обращаются люди, которые хотят узнать как им получить положенные 10 соток земли.

Каждый гражданин Украины, это написано в Конституции, имеет право на 10 соток,  которые государство передает ему бесплатно для строительства жилых помещений. Это на территории города, на территории поселка городского типа – 15 соток. Как происходит реализация этого механизма. Допустим, человек увидел землю, свободную от застроек, он может обратиться  с письмом в органы местного самоуправления – городской совет, поселковый совет, с просьбой выделить ему земельный участок для строительства жилого дома.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 Следующая > Последняя >>

Страница 2261 из 2277

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины