Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


БОРОТЬБА ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ЧИ ПРОТИ ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ!? PDF Печать E-mail
«Сегодня один умер сосед по палате. Завтра другой, а через два дня ещё один. И всё это у тебя на глазах. Как Вы думаете, это тяжело?» - запитує в мене Олег, який хворіє на туберкульоз вже п’ятнадцять років. Потім його почав роздирати жахливий кашель, прийшовши в норму він продовжив: «Всё это очень тяжело. Особенно, когда рядом нет ни врача, ни одного специалиста, а только такие же, как ты – больные туберкулёзом. Тут даже язвенник запьёт! Не от желания выпить, а от того, что люди остались с болезнью один на один!»
Подробнее...
 
В.Шилова: «Ми змусили несумлінних виробників забратися геть з ринку» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      15 березня з 1983 року закріплено в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів. Цей день відзначають саме для того, щоб кожен з нас розумів, які права мають споживачі, і як треба їх відстоювати. Я, як заступник голови обласної ради, курую питання харчової безпеки регіону, і обласна рада вже багато чого зробила в цьому напрямку. Вже працює комунальний заклад «Лабораторія якості життя», який перевіряє якість продукції не дуже сумлінних виробників, як в торгівельних мережах, так і безпосередньо на підприємствах. Перевірки, які ми проводили на вимоги Прокуратури разом з санепідемстанцією, ветеринарною службою, управлінням з захисти прав споживачів, Держстандартметрологією та іншими відповідними структурами, показали, що в нашій області існують великі проблеми з якістю продукції. Офіційна статистика – до 70% продукції, яку ми споживаємо, має ознаки фальсифікату або недоброякісної продукції. Це жахлива цифра, і саме робота «Лабораторії якості життя» спрямована на зменшення цих показників.
Подробнее...
 
Открытое письмо или прикрытая ложь PDF Печать E-mail
В г. Новомосковск ведет свою коммерческую деятельность «Полезная газета». Данное издание относят к «желтой прессе», жители города зачастую называют ее «бесполезной». Связано это с тем, что на ее страницах, как правило, печатается непроверенный материал, домыслы ее редактора, а также заказные статьи. Поэтому неудивительно, что найти приют для такой «важной» газеты дело не из легких. Вот и скитался Д. Корелый (редактор «Полезной газеты») по всему городу.
Подробнее...
 
Друге життя «Укртелекому» PDF Печать E-mail
11 березня була завершена багаторічна тяганина у зв’язку з приватизацією компанії «Укртелеком». В результаті, Фонд державного майна України підписав з ТОВ «ЕСУ» - дочірньою компанією австрійського концерну ЕPIC, договір купівлі-продажу 92,79% державного пакета акцій ВАТ «Укртелеком».
Подробнее...
 
Чия хата рідніша? PDF Печать E-mail
Кожна дитина має право на родину. Особливо, якщо мова йде про малюків, котрі з різних причин залишились без опіки батьків. Для таких дітей прийомна родина стає головним осередком тепла та турботи.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2251 2252 2253 2254 2255 2256 2257 2258 2259 2260 Следующая > Последняя >>

Страница 2260 из 2301

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины