Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


На кого працює Тігіпко? PDF Печать E-mail
Цього тижня віце-прем’єр-міністр України, колишній банкір, Сергій Тігіпко знову розповідав народові, що країна не виживе без кредитів Міжнародного валютного фонду. Більше того, ці кредити нам дадуть тільки за умови проведення «драконівської» Пенсійної реформи, проти якої, згідно соціологічних досліджень, виступає переважна більшість українців. Зрозуміло, що через гроші МВФ Україна опиниться на гачку у закордонних ділків. А виплачувати відсотки за кредитом доведеться не тільки нашим дітям, а й ще ненародженим громадянам України. Пенсійна реформа від Тігіпка – це окрема розмова. Ті ж соціологи кажуть, що в разі підвищення пенсійного віку до заслуженого відпочинку мало хто доживе.
      Нагадаємо, що програма співпраці України і МВФ, схвалена в липні 2010 року, передбачає виділення Україні кредиту на суму $15,15 млрд. Термін дії програми складає 2,5 роки. Гроші виділяються під ставку 3,5% річних. Одразу після схвалення програми співпраці Україна отримала перший транш цього кредиту МВФ у розмірі $1,89 млрд.
Подробнее...
 
Новомосковський аферист ще й досі на волі PDF Печать E-mail
Нещодавно журналістська доля занесла нас у село Орлівщина - перлину Присамар’я, куди останнім часом потяглися за свіжим повітрям жителі обласного центру. Але метою нашої поїздки було не споглядання природних принад. Нас запросила до себе Надія Павлівна Ткаченко, яка розповіла про перипетії, що пережила вона та ще більше 20 людей, які вирішили скористатися послугою з встановлення пластикових вікон і звернулися до підприємця з м. Новомосковськ Д. Будима.
      Цей чоловік останнім часом розвив бурхливу громадську діяльність на теренах Новомосковська. Час від часу він викриває «злочинну» діяльність тих чи інших депутатів, створює об’єднання громадських організацій, і все з однією метою – контролю над владою у місті. Цей молодик гарантує городянам прозорість його роботи і обіцяє, що кожен матиме змогу безпосередньо впливати на наведення порядку у місті.
Подробнее...
 
Черга на допит PDF Печать E-mail
Справою життя Георгія Гонгадзе була журналістика. Він керував інформаційною службою Народного фронту Грузії. Пізніше став ведучим аналітичної програми, організував Центр журналістських розслідувань та очолював Інтернет-газету «Українська правда». Георгій Гонгадзе сам «зробив» своє ім’я, бо ніколи не боявся говорити правду, навіть, якщо це могло загрожувати його життю. Він відверто розповідав про корупцію в органах влади та злочинні махінації українських олігархів. За це, як вважають його колеги та політичні діячі, і поплатився життям. Георгій Гонгадзе зник 16 березня 2000 року. Через три місяці у Таращанському районі Київської області було знайдене обезголовлене тіло. Родичі Гонгадзе упізнали тіло по особистим речам Георгія.
    
Подробнее...
 
ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ УКРАЇНИ «ПОЗБАВЛЯЮТЬ ФАРБ» PDF Печать E-mail
Залишити держслужбовців без різнокольорових партійних квитків вирішив Президент України Віктор Янукович. Він виніс на розгляд Верховної Ради законопроект про державну служу і визначив його як невідкладний. Відповідно до одного з пунктів законопроекту, кожен держслужбовець має вирішити – або він відмовляється від партійності, або від робочого місця. Це стосується губернаторів та голів районних держадміністрацій. У політичних колах саме ця пропозиція гаранта Конституції викликала чималу дискусію.
Подробнее...
 
В. Шилова: «Справа вбивства Гонгадзе буде розслідувана саме за часів Президента Януковича» PDF Печать E-mail
Шановні Січеславці!
      Я прийшла в політику з журналістики, а ви знаєте, що колишніх журналістів не буває! Тому інформація про те, що Кучмі висунуто обвинувачення у справі по замовленню вбивства журналіста Георгія Гонгадзе викликала в мене багато різних спогадів і емоцій.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2251 2252 2253 2254 2255 2256 2257 2258 2259 2260 Следующая > Последняя >>

Страница 2258 из 2300

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины