Главная
 
 
Анонси
Головне
Головна
Новини
Програма
Iнфоресурси
Партнери
Сайт АНТИВОЙНА
Офіційний сайт
Вікторія Шилова ВКонтакте
Наша кнопка

Официальный сайт Виктории Шиловой

Код кнопки

<a target="_blank" href="
http://shilova.org/">
<img src="http://shilova.org/
images/stories/knopka.jpg"
align="left"alt="Официальный
сайт Виктории
Шиловой" /></a>


Вікторія Шилова зустрілася з жителями смт.Магдалинівка PDF Печать E-mail

   У п’ятницю 27 травня заступник голови обласної ради Вікторія Шилова зустрілася з громадами трьох селищних рад Магдалинівського району: Личківська, Вузівська, Макіївська. Вікторія Шилова поспілкувалася з представниками влади на місцях та жителями, дізналася про нагальні потреби, які вимагають найшвидшого вирішення.
   Також Вікторія Шилова побувала у двох багатодітних сім’ях смт.Магдалинівка. У переддень Дня захисту дітей їм були вручені подарунки: мікрохвильова піч та електрокомбайн.

 
Вікторія Шилова: "Дитячі майданчики будуть встановлені там, де побажала громада!» PDF Печать E-mail

   Дніпропетровська обласна рада виділила гроші на встановлення у районах та містах області  дитячих майданчиків. У Ново московську буде встановлено два дитячі майданчики. Громада висловила свої побажання щодо їх місце розташування. Вікторія Шилова звернулася до депутатів обласної ради з проханням, аби дитячі майданчики були встановлені саме там, де пропонують мешканці. Відтак, один дитячий майданчик планується облаштувати у центрі Кулебівки, а інший по вулиці Дзержинського – про це повідомила заступник голови обласної ради Вікторія Шилова під час свята останнього дзвоника у школі №12, що у Кулебівці, та ново московській школі №6.

 
В. Шилова: «Якщо ми не будемо народжувати, ми зникнемо як держава» PDF Печать E-mail
    
           Шановні Січеславці!
      Напередодні Дня захисту дітей я хочу поговорити про ще ненароджених, але все-таки вже живих дітей. Кількість абортів в нашій країні набула великих масштабів, і це в той час, коли в Україні смертність перевищує народжуваність. За першою своєю освітою я біолог-генетик, тому можу авторитетно сказати, що з моменту запліднення в утробі матері вже формується нове життя. Тому аборт – це банальне вбивство, за яке потім треба буде відповідати, хай це не і кримінальна відповідальність, але моральна, відповідальність перед Богом.
Подробнее...
 
Мороз наслідує приклад Літвіщенка?! PDF Печать E-mail
 Нині діючий мер Новомосковська пішов шляхом свого попередника Віктора Літвіщенка і вирішив «покращити» життя жителів міста підвищенням тарифів на воду. Кожен новомосковець добре пам’ятає «ефективне» реформування комунальної сфери 2009 року. Тоді міськводоканал було передано підприємству «Коменерго», після чого ціна на воду почала зростати, немов на дріжджах. З 15 травня 2009 р. тариф за метр кубічний рідини підвищився до 7 гривень 90 копійок, а за декілька місяців він вже складав 8 гривень 83 копійки. Ці кроки тодішніх новомосковських чиновників обернулися справжньою катастрофою, і не лише для незахищених верств населення. Тоді звичайній новомосковській сім’ї, яка складається з чотирьох людей (батько, мати та двоє дітей), за відсутності лічильника лише за місяць доводилося викладати з гаманця 350 гривень 20 копійок. І це лише за воду! Сплативши ж за всі комунальні послуги, деякі сім’ї змушені були, так би мовити,  класти «зуби на полицю».
Подробнее...
 
Що саме "поцупив" Літвіщенко? Акт КРУ PDF Печать E-mail
Вікторія Шилова свого часу першою почала викривати посадові злочини екс-мера Новомосковська Віктора Літвіщенка.  Боротьба з багатим і впливовим можновладцем переросла у судовий процес, який і досі триває. Нагадаємо, у вересні 2010 проти Літвіщенка було порушено кримінальну справу за ознакою складу злочину, передбаченого ч.5 ст.191 - «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим положенням, здійсненого у особливо великих розмірах або організованою групою».
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 2251 2252 2253 2254 2255 2256 2257 2258 2259 2260 Следующая > Последняя >>

Страница 2257 из 2311

 
Кабинет Министров Украины
Кабинет Министров Украины

Cекретариат Президента Украины

Cекретариат Президента Украины

 Верховная Рада Украины
Верховная Рада Украины

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека
Днепропетровский обласной совет
Днепропетровский обласной совет

Днепропетровский городской совет
Днепропетровский городской совет

Днепропетровская обласная государственная администрация
Днепропетровская обласная государственная администрация

Генеральная прокуратура Украины
Генеральная прокуратура Украины